Nehra radio

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Nehra radio

Příspěvek od Demon »

Z nicoho nic mi prestalo hrat radio..vyhladava,ale nevie chytit ziadnu stanicu.Co to moze byt?Mam board monitor 4:3
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nehra radio

Příspěvek od P3RF3KT »

Radiomodul
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od Demon »

P3RF3KT píše:Radiomodul
Ok dik
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od Demon »

Konecne som sa k tomu dostal..Kde najdem ten radiomodul?Myslel som ze je v kufri,ale tam mam iba videomodul.Radio mi chyta signal iba ak je auto vychladnute.Ak sa zohreje strati signal a prestane hrat
karlos0071
Příspěvky: 45
Registrován: úte črc 21, 2015 8:37 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od karlos0071 »

Demon píše:Konecne som sa k tomu dostal..Kde najdem ten radiomodul?Myslel som ze je v kufri,ale tam mam iba videomodul.Radio mi chyta signal iba ak je auto vychladnute.Ak sa zohreje strati signal a prestane hrat

Zdar,
ano,máš jej v kufru,ale až za video modulem v té další plechové kapse,všechno před ním musí nejprve ven :)

http://i45.tinypic.com/2zsck0w.jpg
BMW E38 740i-05/95 VIN DG42763

Obrázek
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od Demon »

karlos0071 píše:
Demon píše:Konecne som sa k tomu dostal..Kde najdem ten radiomodul?Myslel som ze je v kufri,ale tam mam iba videomodul.Radio mi chyta signal iba ak je auto vychladnute.Ak sa zohreje strati signal a prestane hrat

Zdar,
ano,máš jej v kufru,ale až za video modulem v té další plechové kapse,všechno před ním musí nejprve ven :)

http://i45.tinypic.com/2zsck0w.jpg
Ahoj,dakujem uz som ho nasiel.Je to tam pekne schovane..mam tam ten philips modul,takze neviem ci sa bude dat opravit.
tomas01
Příspěvky: 134
Registrován: pon led 11, 2016 6:56 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od tomas01 »

ked ti nehra tak to je este ok.
mne zhorel bud zosilovač alebo modul,len som počul ako zašumelo v reprakoch a ostal smrad ako ked sa pokazil stary televizor otvoril som kufor a tam dym.
Teraz sa neda vobec zapnut radio asi vypalilo poistku. :twisted:
E38 730i 1995
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od Demon »

tomas01 píše:ked ti nehra tak to je este ok.
mne zhorel bud zosilovač alebo modul,len som počul ako zašumelo v reprakoch a ostal smrad ako ked sa pokazil stary televizor otvoril som kufor a tam dym.
Teraz sa neda vobec zapnut radio asi vypalilo poistku. :twisted:
Tak to mas horsie..tipujem skor ten zosilovac.Mne uz radio funguje jak ma uz ho nevypina,ale zistil som dalsi problem :(
Demon
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 25, 2016 10:26 am

Re: Nehra radio

Příspěvek od Demon »

Tak radio funguje.Chyta signal bez problemov.Nevypina sa.Chyba bola v radiomodule.Ale ukazal sa dalsi problem..uz dlho sa mi to nezdalo ze mi to nejak slabo hra..zistil som ze prava strana hra uplne potichu a bez basov.V com moze byt problem?
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Nehra radio

Příspěvek od Filozof »

dej na repas zesilovač budeš pak nadšenej jak auto umi zahrat. nech si to upgradovat na 4x 50w koncaky... ty repro co mas ve dverich hraji tak na 20procent max... opraviš zavadu a ještě radio pěkně zahraje.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět