plánovaná prohlídka

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: plánovaná prohlídka

Příspěvek od Spooner »

Já vím, že to nikdo před každou jízdou nedělá, ale měl bys :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: plánovaná prohlídka

Příspěvek od dunnst »

A hlavně pokud tě zastaví policie a zeptá se tě, jestli jsi tu kontrolu udělal, tak musíš tvrdit, že ano a že to světlo ti přestalo svítit během jízdy, čehož jsi si nevšimnul :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: plánovaná prohlídka

Příspěvek od Filozof »

kluci kdybych měl před každou jízdou vše co říkáte dělat tak hodinu denně dělát to co říkáte ...běhám kolem auta ... :lol:

Podle mě to dělají jen ti největší nadšenci co je auto zajímá cca jednou týdně ... nepočítám lékárničku. Jsem rád že umeju auto když to jde a vyluxuji a vše si projdu pod kapotou... ale většinou jednou vyjimečně 2x týdně.

Ted by mě zajímalo kdo je tak superpečlivej a dělá to před každou jízdou ... snad jen základ ...světla svítí a motor vrčí ... okna čistá ...stěrače stírají .... to vidim ne to nemusím hlásit ... :-D
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: plánovaná prohlídka

Příspěvek od oxik »

Já si teda před každou jízdou zkontroluju RZ, protože jízda bez ní = téměř vždy papíry do čistírny (dokažte, že jste jí ztratili po cestě, že..) :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
lochnes2010
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 03, 2010 11:29 pm
Bydliště: Ostrava

Re: plánovaná prohlídka

Příspěvek od lochnes2010 »

No měl jsem na mysli prohlídku po půl míči . Nevím co znamená ten červený puntík , ale objevil se mi tam asi před rokem , když jsem opravoval ventilátor , a palubka je originál , má to podle diagnostiky najeto asi o 23km více .A co se týče ABS a ASC je to čidlama , jezdím tak už 6 let , jen teď to budu muset zatřít .A auto samozřejmě kontroluji v rámci možností před každou jízdou .
BMW 730i E38,02/95 , DF72876
Odpovědět