BMW e38 Rádio

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
MiCkEyQo
Příspěvky: 45
Registrován: čtv říj 26, 2017 3:00 pm

BMW e38 Rádio

Příspěvek od MiCkEyQo »

Ahojte mám taký problém s rádiom na mojom bmw e38 r.v 1999 facelift ide o to že keď naštartujem rádio mi zapne chvilku ide potom prestane z ničoho nič ísť a ani cdcka nejdú kontrolka svieti na rádiu ale zvuk nejde vôbec čím to môže byť? a ešte mimochodom navigácia sa mi nevypína teda vypína a zapina non stop aj ked mam zamknuté auto už som to premeral musím vyberať poistku na navi lebo ked nevyberiem tak mi vybije baterku môže to spôsobovať to ? že nejak skratuje aj radio modul ?
MiCkEyQo
Příspěvky: 45
Registrován: čtv říj 26, 2017 3:00 pm

Re: BMW e38 Rádio

Příspěvek od MiCkEyQo »

nikto nič ? :(
ricrd1
Příspěvky: 116
Registrován: čtv bře 10, 2016 3:47 pm

Re: BMW e38 Rádio

Příspěvek od ricrd1 »

Nevím. Nějaké záludnosti v chování věcí v interiéru měli souvislost se spínací skříňkou, ale jestli je to i tento případ netuším.
BMW 750i E38
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: BMW e38 Rádio

Příspěvek od Filozof »

navigace často odchází u e38 tam je to v těchto letech prostě o součástkách. Bud repase zaplatit nebo koupit jinou funkční. Na to je tady falcon uživatel a určitě by ti ji zgenerálkoval pokud ji chceš mít ok. Stejně jako radio.

Ber to tak že 20let staré auto a elektronika a některé moduly včetně radia odchází. Zkus sehnat kontakt na Falcona a zavolat mu a probrat to sním ... on je elektrikář a na autě už řešil desítky věcí a snad stovky zákazníků už má za sebou ... jinak zná BMW celkem dobře i 7er.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
MiCkEyQo
Příspěvky: 45
Registrován: čtv říj 26, 2017 3:00 pm

Re: BMW e38 Rádio

Příspěvek od MiCkEyQo »

skúsim mu napísať ďakujem ale asi skúsim kúpiť len navigáciu a potom radiomodul uvidíme či to pomôže a ked ne kúpim tam iné radio nejake s andoridom počul som že tam treba niečo prekáblovať ?
Odpovědět