740i problém s výbavou po výměně topení

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
SHAVO!
Příspěvky: 111
Registrován: ned led 17, 2010 8:43 pm

740i problém s výbavou po výměně topení

Příspěvek od SHAVO! »

Zdarec...pánové, včera jsem měnil radiátor topení.Průběžně jsem u auta zapínal klíčky během té opravy a vždy vše šlo.Naskládal jsem vše zpět do auta a když jsem zapojoval gong, tak vydal jen takovej chcíplej polozvuk.tak jsem si říkal, že se možná něco na dílně stalo-kovové špony,atp..doma mám dalších 5 jiných, tak jsem to neřešil. vyjedu před dílnu a koukám se, že mi nesvítí osvětlení informačního displeje.Myslel jsem si, že to tam končí ale doma jsem zjistil, že mi přestalo fungovat i ovládání centrálu od řidičových dveří..Nutno podotknout,že jsem se rukama ze zvědavosti prohrabával elektrikou u řidiče, protože předchozí majitel lehce napadl kabeláž jedním svým zlepšovákem.Ale všechny ty závady mají jednu spojitost.Neřešil jste to někdo? vidím to na distribuci kostry
716iSAL e32
Uživatelský avatar
SHAVO!
Příspěvky: 111
Registrován: ned led 17, 2010 8:43 pm

Re: 740i problém s výbavou po výměně topení

Příspěvek od SHAVO! »

zkoušel jsem hýbat kabeláží,mám rozdělaný celý auto..ale zatím jsem nic nezjistil...
716iSAL e32
Uživatelský avatar
SHAVO!
Příspěvky: 111
Registrován: ned led 17, 2010 8:43 pm

Re: 740i problém s výbavou po výměně topení

Příspěvek od SHAVO! »

opraveno...Gong prachsprostě shořel, vytvořil se v něm zkrat a vyhazoval pojistku check controlu (č20).Ta má na starosti ovládání centrálního zamykání,podsvícení informačního displeje a pár dalších kktin.Peace
716iSAL e32
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 740i problém s výbavou po výměně topení

Příspěvek od Huff »

Tak vida, gongy hoří, jak jsem říkal. Jen je drsný, že to dovede ještě takhle svinit následným zkratem.
BMW E32 730ia V8
Odpovědět