Komfortní zavírání všech el. oken

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od NORMANN »

Fugo píše:nemusím přeci otevírat okna všechny, kupříkladu v neděli jsme jeli na oběd, známej jel na motorce a na semaforu ve ktový kde se stojí ca 10min (oprava mostu) najel vedle mě vpravo, tak jsem stáhl okýnko a kecali jsme, potom padla zelená a já musel jak pičus držet tlačítko než se okno zavřelo a to mě vadí, kdybych ho jen stisknul tak už se o to nemusím starat a ono se zavře samo.
Nejsem si tak docela jist, ale u E32 jsem měl dojezd okna, teda jen u šoféra a u šíbru. teda pokud jsi neotvíral pravý. :D jediný řešení: přesedlat do E38, tam už to je na všech oknech. :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Michelin »

Vsak psal ze najel vpravo takze otviral pravy okno :-D
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od T613 »

presne tak, mel sis stahnout okno jen 10cm, takze zavreni trva 2s a nemusis drzet tlactiko 50s kdyz mas olitanou stahovacku :mrgreen:
hosi hosi vase problemy mit tak si jdu lehnout na koleje ... co takovy ridic fabie se svihadlama? ten by si ani nepokecal, leda by si motorkar otevrel cele dvere sam :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Fugo »

T613 - nám stačilo říct jednou že tě to nezajímá a že to nechceš, nemusíš se stále opakovat že nechápeš na co to chceme, my taky nechápeme proč vozit v kufru znehodnocený Sa-58, my si užili fungující na vojně. ;)

To je diskuze jako kdybych ti cpal že soft close je k prdu když tím kufrem můžeš bouchnout, poikud budeš mít konstruktivní připomínky tak je beru.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
dacan
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 18, 2008 7:20 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od dacan »

to t613: bez presne tohohle perfekcionalismu by jsme sedmickama nejezdili. proc? proroze by to nebyly ty sedmicky. proc vlastne pouzivas auto s motorem, kdyz si muzes udelat do podlahy diru a odstrkovat se nohama? ;)
ex e32 750 iL
ex e34 520iA
ex e38 730 (na patologii), ex e32 750i, ex e30
NOVĚ MacBook Pro 15 (2018)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od T613 »

s tou 58 nechapu cos myslel ale to je fuk :mrgreen: vzdyt pohoda ne? je to diskuzni forum a nevim ze bych tu nekomu neco cpal, proste pokracuje diskuze ... jen tam proste cpete veci co tam nikdy nebyly cz mi prijde divne, za chvili tam bude kazdy cpat MF volant z E38 (uz jsem to s jednim clovekem ted probiral)

a mimochodem dovirani kufru uz mam a je to machrovina ale machrovina co se tam davala origo ne prekopavka ;-)ale uz mlcim kdyz se vam to nelibi :lol:
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Fugo »

S to Sa.58, tys kdysi psal jak ji vozíš v kufru. Jinak jsi měl napsat že ti jde o to mít vůz v originálním stavu, to bychom se asi nehádali nad přínosem této věci, chceš origo tak tam dáš nebo necháš tak jak to bylo origo, tohle chápu, ale potom mě uniká tvůj thread ohledně audia, kde cpeš do auta ovály.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od T613 »

no ja ji vozim v kufru ale proc to sem pletes? :lol: a to ze je znehodnocena je snad kazdemu jasne kdo v tom chodi kdyz ani obyc clovek se zbrojakem nemuze vlastnit a nosit u sebe FUNKCNI automatickou zbran (ani 58) :lol: to ti moc nevyslo ;-) pokud ti slo o to delat ramena zes s ni strilel na vojne, fajn ja ne, to ti zavidim, proc ne :-)

myslel jsem to jako vtip s tim motorkarem, tys to pochopil asi jako urazku a moc to zeres, tak te nebudu rusit a trapit, urcite se tesis az to nemcouri dotahnout do konce a koupis si to, preju ti to :-) ovaly, kola, folie, bile blinkry muzu kdykoliv vyhodit a je to origo, veskera vybava vsechno je jinak origo, proc bych tam dodelaval neco co tam nebylo z el.veci ... neersme jiny nazor :-)

a klidne to promaz kdyz se ti to nelibi
Naposledy upravil(a) T613 dne sob zář 06, 2008 4:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Tomas735i »

Ale notak, děvčata! Nehádejte se, ano? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Fugo »

není důvod to promazávat, každej má svůj názor, vyříkali jsme si to a je to. ;) ono bychom se určitě bavili jinak kdybys někam někdy přijel, ve finále bychom zjistili že to každej myslel trošku jinak než to napsal a ten druhej pochopil atd... K tomu Sa není problém mít funkční, jen je upraven na jednoranou automatickou pušku, nedávno jsme s tím byly střílet na střelnici na Bramberku a musím říci že jsem to zase rád držel v ruce po nějakých 16letech, i cena této pušky je zajímavá, dá se pořídit kolem 5tis kč samozřejmě na zbroják.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Odpovědět