Autonehody,novinky,rarity atd.

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od volf-m »

To druhé video je podle mě fake, ty majáky bude mít na autě nějakej jeho stejně debilní kámo. K navádění k jízdě s modrým majákem nemám slov, ten člověk mi vadí už od pohledu. Na střední jsme měli kluka co se choval podobně, taky takovej namyšlenej debílek (dokonce taky dělal OVB) a došlo na něj, rodiče ho přestali sponzorovat, tak dneska jezdí ve Felicii a dělá někde "negra" za pár drobných.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od zzeli »

To je prece Mike :D Asi netreba rozvijet debatu kolem nej v tomhle vlaknu. I kdyz rarita to je :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od oxik »

Tohohle dementa nelze brát vážně.. ze začátku to aspoň mělo nějaký smysl, když ofcím vnukl myšlenku, že ne vždycky má Pach pravdu a dá se bránit u SO. Bohužel to přešlo do týhle kraviny, kde jde o zhlédnutí a koukají mu na to lidi kolem 15ti let, kteří nemají žádnou soudnost a nedokáží určit co už je za hranicí.

Nejsmutnější na tom je, že SO si začne dávat pozor na procesní chyby, protože prekluze se prodloužila na krásný dva roky a firma za kterou je majkNENIpan většinu případů vyhrává na základě pochybení SO při SŘ. Těch pár případů, co vyřeší pomocí poukázání na chybějící znaky přestupku apod. je minimum.. takže lidi, kteří jsou uvědomělí a znalí svých práv, to budou mít u SŘ těžší.

A další smutná věc je, že lidi mu s tím predatorem za oknem uhýbají..proč? Protože i PČR nesprávně používá "majáky" v autech určených pro skrytý dohled

Je jen otázkou času, než ho někdo vytáhne a pořádně mu rozšlape hlavu
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od volf-m »

Oxíku, nenapsal bych to líp.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od Filozof »

Mě na tom všem špatném co jsem viděl napadla myšlenka že BMW mělo majáky pro policii a prezidenta atd. A pokud by se nepoužívala přeci by to nemohli demontovat pokud to platí že mohu mít majáky v autě ale nemusím je používat případně jen na akcích srazů apod kde by se to dalo občas pustit ....
Takže dobové e32 či e38 by se mi líbily v akci ...a pokud by to mohli mít legálně tak jak to bylo.

Jinak je jasné že vypadá jakoby to byla pražská mládež ...

Už jsem pochopil někteé lidi co furt říkají jak jezdí na pána ...já jsem to slovní spojení nepochopil a hledal jsem něco hlubšího ... ale tento borec vypadá velice arogantně ...bud to má sehrané nebo opravdu zná všechny zákony co může a nemůže....

Navíc jak ujel polici zajímalo by mě čím jezdil jelikož tam byl znak BMW očekávám nějakou mrchu 335i apod která švíhá jako prase ...myslím pod 5s to jezdí a zrychlení má neskutečné ... navíc upravéné motory jsou brutální jako M3 kolem 4,2s zrychlení tam bych chápal že ujel.....
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od oxik »

má e65 730d ale objevilo se tam nějaký kabrio myslím
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od volf-m »

Tak on sám nezná nic, to co může a nemůže mu radí jeho "chytrej" kámo Kocourek se kterým celou tuhle podivnou firmu provozujou.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od dunnst »

Většina policejních vozidel kdovíjaké motorizace nemá, něco kolem 80kW, pokud se nemýlím?
Jinak mě tahle diskuze připomněla storku někoho odsud z dálnice, kde se někdo choval nevybíravým způsobem a po bliknutí majáků v členově 7er následovala jízda šepot květin já nic já muzikant.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od oxik »

Díky DSC.

Rozjížděl jsem se z podélnýho místa a potřeboval jsem se vecpat do skulinky projíždějících aut, tak jsem tomu šlápl trošičku víc, než jsem měl. 3°C, mokro, hladký asfalt.. no, jak jsem vyjel a "škubnul" volantem zpátky do směru jízdy, prdel letěla dál do protisměrnýho pruhu, naštěstí tam nic nejelo a DSC to srovnalo, ale nehezký překvapení, vůbec jsem nevěděl která bije :D Bohužel to nemám na kameře, protože se nestihla ještě zapnout po startu. Pak jsem si dal ještě jeden, tentokrát už očekávaný a kontrolovaný, skluz na oválném kruháči :D

Akorát mi hlava říkala dej kontra, jenže DSC už to začlo srovnávat a pak zase kontra bylo moc, takže asi je lepší do činnosti DSC nezasahovat..
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
hubas
Příspěvky: 715
Registrován: stř bře 03, 2010 9:26 pm
Bydliště: Nové Strašecí

Re: Autonehody,novinky,rarity atd.

Příspěvek od hubas »

Tak letošní Vánoce nic moc. Podle vyjádření autorizáku je auto na odpis. Laguna dobrzdila-Insignia dobrzdila-Corsa dobrzdila-najednou rána jak sviňa a do kufru se mi podíval Passat. Následovalo něco jake "kerling" Nikomu se nic nestalo. Nemám GAP=jsem v píči. Po svátcích dorazí technik pojišťovny, aby to potvrdil...

Neměl by někdo z Vás na zapůjčení (1-3měsíce) nějaké "záložní" auto? Odměna jistá a předem, pojistku bych si udělal na své jméno... (kdyžtak SZ)
Dost by mi to pomohlo, díky.
Přílohy
IMG_20161221_172517.jpg
BMW e32-735i-10/91, manual+LPG
Volvo V70 I.-2,5d-10/99, automat
Opel Corsa E-1,4i-04/17, manual+LPG
EX BMW e38-740i-06/96, automat+LPG
Odpovědět