BMWKLUB.CZ

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)

Jste platícím členem bmwklub.cz? Nebojte se přiznejte se :-)

Ano
9
30%
Ne
21
70%
Stydím se, ale jsem
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

Tak jsem tak četl na bmwklubu že opět zavedli že ti co nechtějí být v klubu a tím pádem neplatí nesmí zakládat nová témata v autech, ještě že máme 7er, kde se každý může zeptat bez omezení na co chce :) . Oni snad nechápou, že já (obrazně, kdokoliv) tam prostě max přijdu a přečtu si co kdo píše ale odpovídat tam a plýtvat svým časem (kterého mám dost :) ) nebudu, protože až něco budu potřebovat já tak se nebudu moct zeptat a nebo to budu muset cpát do nějakého jiného tématu kde popis tématu nebude na 100% odpovídat mojí závadě, a konečně se tam nedočkám odpovědi protože "já" tam psát nebudu a tak si neodpovím. Fakt tu bandu nechápu, je to snad jediný takhle ořezaný forum na netu co znám.

Takže můžeme čekat nové členy :mrgreen:
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Kralik
Příspěvky: 355
Registrován: čtv srp 21, 2008 8:05 am
Bydliště: Praha/Brusel

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Kralik »

Aspon se konecne vsichni lidi se 7-er presunou sem :) Mas uplnou pravdu Fugo, je to pakarna, mit forum jen pro platici. Na druhou stranui je chapu, provoz neco stoji a prispevky tam narustaj silenym tempem, takze asi resi i datovy objem... Spis by bylo dobre, aby lidi naucili pouzivat funkci HLEDAT ;) a nezavadeli se zbytecne restrikce.
Toz 7er.cz zdar.
BMW 740i/LPG e38 '96 DG46479 - BMW 840i e31 '96 CC61121
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Tomas735i »

No ono to Hledat tam právě že nějak nechce fungovat, kdyby šlapala jak má tak je tam těch příspěvku řekl bych o pětinu, čtvrtinu míň..
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od fishmaker »

Tomas735i píše:No ono to Hledat tam právě že nějak nechce fungovat, kdyby šlapala jak má tak je tam těch příspěvku řekl bych o pětinu, čtvrtinu míň..
ono jde taky o to umět správně hledat ;)
zákládat nový témata pouze registrovaným...má to svoje pro a proti...bud to prinese vic penez za registrace...a pak se muze treba moderatorum neco zaplatit aby stihali promazavat....a nebo se tim odfiltrujou blbosti...
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od lolita »

Proste u hledat jim nefunguje strankoavni, tecka.
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

Musite to brat tak, ze je to holt volba "mensieho zla". Neclen sice parkrat dobre poradi (ale moc toho neni, to si uznajme), ale medzitym dalsich 100 neclenov zasiera cele forum, takze volba je jasna.

Okrem toho, platia ostatni (a petikilo prvy rok, potom 4 kila a dalej jenom 3 ani snad nepovazujem za "platbu"), tak preco by niekto iny mal fungovat na ich ukor ?
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

no chápu že se to nějak zaplatit musí, řešili to na e30.cz, nevím tedy detaily ale myslím že se to platí díky těm reklamním banerům vpravo a funguje to léta. Jako krásný příklad uvedu Renaultclub.cz kde kdo chce být členem tak zaplatí a má jistě nějaké výhody, forum je zdarma a klub funguje jako klub tzn. pod hlavičkou klubu se pořádá 2x do roka sraz a x menších akcí během roku (motokáry, sezení v hospodě atd), klub má svůj hotline kde ti odpoví na otázky ohledně vozu a když neznají odpověď tak ji zjistí, slevy u x firem. A není to taková uzavřená společnost jako když vyjede bmw klub na třeba Big.

Takže když to shrnu pro mě by to byly vyhozený peníze, protože srazy bmwklubu nemusím protože to jádro tak nějak nesedí, a dávat to jen za to že budu chodit na forum se mě nechce, vystačím si zde s 7er.cz kde nás již je docela dost, e30.cz a občas kouknu na 7er.com

S tím že nečlen poradí málokdy bych moc nesouhlasil, dle mého názoru většina radících respektive kompetentních radit se pohybuje na více forech nejen na bmwklubu a věřím tomu že ti si členství platit nebudou, jistě je i pár členů platících kteří dobře poradí ale těch bych řekl že je poskromnu, a ruku na srdce kdo z "pevného jádra" něco na autě dělá tak aby mohl radit (prakticky), většinou skončí v servise.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

Popravde, nebavi ma o tom sa uz bavit stale dokola, a uz vobec nie hadat sa. Ked ti klub za to nestoji, tak to neplat a nic sa nestane. Na 99,9% sa po VH pristi tyden zamkne klub cely jen pro platici. Uz teraz viem, ze to bude "picovani" od neclenu, ale nic se neda delat. Holt to takto dalej nejde a toto je nase riesenie. Kazdy kto je nespokojny, moze svoj nazor vyjadrit na VH (samozrejme jako clen), moze kandidovat do rady a udelat to podle sebe.

Timto s touto a podobnymi debatami definitivne koncim.
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

no aspoň nebudeme mít nutkání se tam chodit koukat. :)
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Michelin »

Nevim, neprijde mi to stastne reseni, ale co se da delat. Fugo je spoustu klubu, kde je to fest omezeny, pripadne zamknuty. Taky znam par klubu, kde se lidi kvuli takovym vecem trhli do jinych. napr audiclub.cz --- audiklub.cz
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Odpovědět