BMWKLUB.CZ

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)

Jste platícím členem bmwklub.cz? Nebojte se přiznejte se :-)

Ano
9
30%
Ne
21
70%
Stydím se, ale jsem
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 30

Radek
Příspěvky: 148
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:00 pm

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Radek »

Mno na bmwklubu jsem registrovanej nekdy od roku 2003, za tu dobu mam nakych 900 prispevku, takze se povazuji za neprudice nebo kecala. Clenem jsem se zatim nestal a co to tam ted nejak pozoruju nejspis ani nestanu. Je to skoda, ale zda se mi, ze si tam par lidi hraje na elitu elity a ja z toho citim cim dal vic jen kseft a prachy....skoda..... Je pravda, ze par veci sem tam koupil, par prodal ale vetsinou to bylo od neclenu a neclenum.... par rad jsem tam dostal ale obecne si myslim, ze je tam jen minimalni mnozstvi lidi co jsou schopni poradit a to beru dohromady cleny i necleny...po zamknuti si myslim, ze na to prave ta servisni cast celkem doplati.....jinak ja se snazim info sehnat vetsinou po zahranicnich webech i pres muj zasadni jazykovy handicap a zatim jsem teda s pristupem...zaplat a pak si cti...nesetkal.... Mno proste se to u nas obecne vsechno vyviji trosku jinak nez v zahranici...viz. treba srazy. Uz par let jezdim na BMW sraz do Himmelkronu, kde mas volbu zaplatit a parkovat uvnitr srazu, nebo neplatit a zaparkovat na prilehlym parkovisti a pesi vstup je tam naprosto zdarma....vjezd na sraz je tam levnejsi nez v CR a clovek dostane za vstup cca. 10ecek i neco uzitecnyho (reflexni vesty, nebo hasici pristroj) a o kulture a urovni srazu netreba mluvit...
MHD
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

S tou elitou elity jsi to vystihl hezky, vždyť ono ještě za časů kdy se psalo o jejich valných hromadách tak to byla akce na ca 2 dny, kdy se něco odhlasovalo a pak se jen chlastalo.

Add. zahraniční srazy, taky mám zkušenost jen z DE (ze zahraničních) a je skutečně naprosto odlišná s CZ srazy.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Prox »

taky mi to neprijde moc stastny. Na jednu stranu chapu ze tam vznika spoustu prispevku o nicem coz zbytecne prodrazuje provoz, na druhou stranu mi ale prijde ze na e30.cz tech pristepvku vznika za den skoro stejne a nic podobnyho se tam neresi i pres to ze platicich je na e30.cz imho znatelne min..takze nechapu v cem je ne bmwklubu problem :roll:
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

v elitě :)
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

jelitě :mrgreen:
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

Ty si cela elita :?
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od KAMIL740 »

ja bych to asi neresil taky me to mrzi ale co uz kdo chce zaplati a plka dal kdo nechce jde jinak tot vse taky si nemyslim ze kdyz das 500 mas patent na rozum a pises jenom smysluplne prispevky ale oni to delaj z jinyho duvodu pozitivum na tom vsem je to ze se zase rozrosteme o par kousku :D :D
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od T613 »

proc to resit i tady ... cas ukaze
uroven fora sla neco dole nez kdyz to bylo zadarmo, bohuzel ted je z toho kseft, coz podporovat nehodlam
(rikam to protoze jsem cetl zapisy a shvalene navrhy z VH, vydaje atd pod platicim uctem pro rypaly) - me je fuk co se kupuje nebo plati/neplati ale o tom je ticho po pesine

platit ano, ale musi se rict zda na provoz nebo tohle O.S. bude mit dalsi aktivity pro vsechny, na provoz neni zadne O.S. vubec treba, na to staci rict v lednu ted je potreba vybrat xxt na hosting a do mesice to bude vybrane, funguje to tak na x webech bez problemu

na VH (chlast party) stejne jezdi 50 skalnich, dalsich 300? platicich ma zaplacene jenom z principu (mozna kvuli fotkam, nalepce, podlozkam nebo egu) a zadne O.S. je nezajima ani jeho cinnost

Rikam to jen protoze mamka je prezidentkou taky jednoho O.S. tak o tom neco vim jak to funguje, proc to funguje, vyhody/nevyhody ... staci se podivat na BMWSK klub, kde O.S. po par mesicich zaniklo ... a funguje tam system ze muze kazdy prispet kolik chce, coz je dle me pro forum jako takove nejlepsi volba

Trochu me to sere, ale co ... vlastne je mi to jedno.
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od NORMANN »

Fugo píše: A není to taková uzavřená společnost jako když vyjede bmw klub na třeba Big.

Takže když to shrnu pro mě by to byly vyhozený peníze, protože srazy bmwklubu nemusím protože to jádro tak nějak nesedí, a dávat to jen za to že budu chodit na forum se mě nechce, vystačím si zde s 7er.cz kde nás již je docela dost, e30.cz a občas kouknu na 7er.com

S tím že nečlen poradí málokdy bych moc nesouhlasil, dle mého názoru většina radících respektive kompetentních radit se pohybuje na více forech nejen na bmwklubu a věřím tomu že ti si členství platit nebudou, jistě je i pár členů platících kteří dobře poradí ale těch bych řekl že je poskromnu, a ruku na srdce kdo z "pevného jádra" něco na autě dělá tak aby mohl radit (prakticky), většinou skončí v servise.
plně s tebou souhlasím, na bmwklub.cz stejně chodím míň a míň. takže mně to zas tak mrzet nebude. s tím "jádrem" jsem se tak trochu potkal na BIG BMW, kde mi dali jasně najevo, že je to elita elit, jax je nazval, samí nesympatický lidi, kterým ani omylem nehodlám přispívat na jejich bmw klub, je proto, že se v sekci "sedmičky" kouknu kdo co píše, jaký má poznatky a pod.ostatní mně stejně většinou nezajímalo . je dost jiných zdrojů, kde získám spoustu informací.
s bohem bmwklub. cz, určitě brečet nebudu.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

Sakra normalne ma mrzi, ze som "nesympaticky". Rad by som vedel, kto ti dal toto najavo, pretoze co ja tych ludi poznam, tak mi to k nikomu z nich nejak nepasuje. U nikoho som si nevsimol ze by sa povazoval za nejaku "pseudoelitu" ...

Btw, nesuhlasim s tym ze to je nejaky kseft. Pre koho ? Ja jako clen VR mam s tymto len a len same vydaje - telefon, vybavovacky autem pro e-shop a podobne. A coho sa clovek za to docka ? Jedineho - stale je za curaka a nejaku prijeblu vymyslenu elitu. Proste zhrnuto - za dobrotu na zebrotu.

Ze VH je chlastaci ? VH je cez den, kazdy kto dojde tam nemusi prespavat a chlastat. Nikde neni limitovany pocet ludi. To ze ich tam chodi 50 len vypoveda o tom, kolko ludi ma na chode klubu realny zajem.

A naposled jedna vec: radsej budem na klube, kde bude 100 ludi, ktori budu fer, bude sa dat na nich spolahnut a bude sa dat s nimi prijemne pokecat, jako na klube, kde bude 10 000 ludi a bordel jak doted.
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Odpovědět