zkušenosti převodovky-brno

Zkušenosti se servisy origo i neorigo BMW, upozornění, doporučení
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

zkušenosti převodovky-brno

Příspěvek od M3maniac »

Čau lidi, má někdo nějaké osobní zkušenosti s tímto servisem v Brně p. Šabata ?

http://www.prevodovky-brno.cz/

je to docela zvláštní , co vám lidi řeknou....našel jsem na bmw klubu asi dva spokojené lidi s přístupem , odvedenou prací i rozumnou cenou. Dělal bych repasi měniče a píst na zpátečce, měniče mi říkal, že nechávají repasovat přímo u ZF a cena do 35tis. Jinak převodovka řadí sametově, ale ta zpátečka se pomalu ,ale jistě zhoršuje a nechtěl bych abych jednoho dne prostě nevycouval z parkoviště.
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: zkušenosti převodovky-brno

Příspěvek od Raisidlo77 »

Trošku OT, ale se jak se projevuje ta zpátečka ? Mě špajzka jakoby "hvízdá", ale ještě jsem v ní nedělal olej takže uvidíme... na Šabatu se Ti zeptám, něco mi to jméno říká.
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
ikeda
Příspěvky: 23
Registrován: stř bře 03, 2010 6:51 pm

Re: zkušenosti převodovky-brno

Příspěvek od ikeda »

jj znám je, několikrát jsme s nima něco dělali....dělají to už dlouho a nic špatnýho sem na ně neslyšel....mají rádi BMW (sami jich pár mají) jen do x5 se jim moc nechce a nechají se přemlouvat.. :D
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: zkušenosti převodovky-brno

Příspěvek od M3maniac »

Raisidlo77 píše:Trošku OT, ale se jak se projevuje ta zpátečka ? Mě špajzka jakoby "hvízdá", ale ještě jsem v ní nedělal olej takže uvidíme... na Šabatu se Ti zeptám, něco mi to jméno říká.
No někdy to kopne lehce ,ale někdy nepříjemně dvakrát za sebou. No nezní to zdravě, někdo by to neřešil a jezdil, ale mě to dost se... :D a měnič už taky není 100%
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: zkušenosti převodovky-brno

Příspěvek od herman17 »

Na kolik tak vyjde oprava te zpatecky? Jak se to zahreje, tak to jakoby radi na 2x. Kop kop :(
Je to na prd, kdyz nekde spicham a potrebuju rychle vycouvat. To pak pri tom druhym kopnuti muzu taky nekde naborat jak to hodne prida, nemluve o tom, kdybych to auto nekomu pujcil a on to necekal
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Odpovědět