Ondra (Libovka) v Holubicich (Praha zapad) MA PLNO SORRY

Zkušenosti se servisy origo i neorigo BMW, upozornění, doporučení
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
Kralik
Příspěvky: 355
Registrován: čtv srp 21, 2008 8:05 am
Bydliště: Praha/Brusel

Ondra (Libovka) v Holubicich (Praha zapad) MA PLNO SORRY

Příspěvek od Kralik »

Byl jsem u Ondry na vymene prednich kotoucu a desek + vymenu brzdovky a muzu ho vsem Prazakum vrele doporucit. Ondrej ma malou dilnu v Holubicich (kousek od Prahy). Dilnu ma cistou, uklizenou – zadna bastlirna to neni. V dilne rozvod stlaceneho vzduchu atd. Kafe nabidnul ihned co jsem vylezl z auta. Celou dobu jsem byl s nim a praci odvedl na 1 :) Ja vim, na vymene brzd toho moc nepoznam, ale pristup k praci je videt hned a i ty brzdy se daj nandat i bez ocisteni vsech dosedacich ploch od rzi a bez mosazne pasty :( Ondra vse ocistil kartacem, nastrikal ... Brzdovku dal novou od ATE. A jeste jsme si dobre popovidali.
Mechanicke veci dela sam, ale nema problem s elektrikou nebo i celolakem.
Navic je dost flexibilni s casem a cena je hodne prijatelna!

Ondra – Holubice (Praha zapad) – 731 435 258 - nick Libovka na BMW klubu
Naposledy upravil(a) Kralik dne pon črc 26, 2010 8:02 am, celkem upraveno 2 x.
BMW 740i/LPG e38 '96 DG46479 - BMW 840i e31 '96 CC61121
Uživatelský avatar
Kralik
Příspěvky: 355
Registrován: čtv srp 21, 2008 8:05 am
Bydliště: Praha/Brusel

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Kralik »

Tak mam s Ondrou dalsi dobrou zkusenost. Dneska mne dostal tim, ze pri predani jsem mel auto umyte vcetne kol a vevnitr vyluxovane. To jsem naposled zazil v Toyote s firemnima autama :) A to mne den pred tim sam hodil do Prahy autem kdyz jsem mu ho tam vecer nechaval.
Tentokrat mi na sedme menil tlumice a prehazoval pruziny. Pri praci zavolal, ze by bylo vhodne rovnou vymenit spojovaci tycku rizeni, ktera ma vuli. Zjistil cenu a po odsouhlaseni vse jeste behem dne zaridil a taky vymenil. Praci mel hotovou za den. Tak nejak si jednani servisu predstavuji. Ne ze tam clovek furt vola a nikdo to nebere, naopak, Ondra zavola jak se to vyviji, co by bylo potreba a kdy to bude.
BMW 740i/LPG e38 '96 DG46479 - BMW 840i e31 '96 CC61121
Regis
Příspěvky: 102
Registrován: úte úno 24, 2009 8:50 am
Bydliště: Praha - Liberec

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Regis »

Ja jenom dodam ze Ondra (my si teda vykame, no) je jeden ze dvou mechaniku co jsem v zivote videl, ktery kdyz mu zacnu laicky popisovat zavadu a co si myslim ze by tam mohl vymenit nebo zkontrolovat tak nejen ze zemne nedela idiota, ale dokonce mi logicky, slusne a v klidu vysvetli proc melu kraviny. ;) Nebo kdyz jsem od nej chtel vymenit chladici kapalinu, tak mi nerekl "to je kravina, to nereste" jako ve vsech ostatnich servisech kde jsem do ty doby byl, ale souhlasil ze by to chtelo.
Jedine co bych mu vytknul je, ze minule kdyz jsem si od nej odvazel auto tak tam byla prumerna 19,5/100... :lol: Ale beru to jako ze to byla testovaci jizda aby videl jestli tam neco nehrka kde nema. :lol:
e39 '02
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od NORMANN »

spíš by bylo hodně zarážející, kdybys tam měl průměrnou spotřebu 9,5l ne? :D to bys pak mohl litovat, žes si nezapsal stav km na tachometru při příjezdu k Ondrovi. ;) :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Regis
Příspěvky: 102
Registrován: úte úno 24, 2009 8:50 am
Bydliště: Praha - Liberec

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Regis »

Pockej, ja s tim jezdim za 10,5... :P
e39 '02
Uživatelský avatar
Kralik
Příspěvky: 355
Registrován: čtv srp 21, 2008 8:05 am
Bydliště: Praha/Brusel

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Kralik »

OT :) no ono staci aby si v dilne parkrat nastartoval motor a chvili ho nechal jen bezet na volnobeh a na miste laborovat s lankem a zvedat si otacky. To si za pet minut hrani s motorem vklidu udelas prumernou na BC 20 :) Spotreba benzinu / zadna jizda = nekonecna prumerna spotreba.

Byl u Ondry nekdo dalsi? Jakou s nim mate zkusenost ostatni?
BMW 740i/LPG e38 '96 DG46479 - BMW 840i e31 '96 CC61121
Uživatelský avatar
Kralik
Příspěvky: 355
Registrován: čtv srp 21, 2008 8:05 am
Bydliště: Praha/Brusel

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Kralik »

Koukam, ze si tu delam topic :) Kazdopadne mi ted Ondra menil komplet predek (vsechna ramena i rizeni) + olej + palivak. Cena za praci dost rozumna. Co nemel stahovaky na cepy, tak si je pujcil, aby do toho nemlatil jak hovado :) Dily jsem si privez vcetne oleje (u toho pridelal cedulicku kdy a jaka je ted napln a kdy ma byt dalsi vymena). Mile bylo, ze geosku trefil od oka tak dobre, ze mi pri serizeni na laseru rekli, ze mimo toleranci byl jen ve sbihavosti vpravo (-0,1° misto 0,05°- 0,2°).
BMW 740i/LPG e38 '96 DG46479 - BMW 840i e31 '96 CC61121
Tomáš
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 30, 2008 8:55 pm
Bydliště: Praha-zapad

Re: Mala dilana v Holubicich (Praha zapad) – Ondra

Příspěvek od Tomáš »

Jedu tam pristi tyden na vymenu silentbloku na napravnici.....pak napisu ;)
E38 725tds, 04/97 DH84585
PRAHAV8

Re: Ondra (Libovka) v Holubicich (Praha zapad)

Příspěvek od PRAHAV8 »

x
Naposledy upravil(a) PRAHAV8 dne sob říj 09, 2021 9:40 am, celkem upraveno 1 x.
PRAHAV8

Re: Ondra (Libovka) v Holubicich (Praha zapad)

Příspěvek od PRAHAV8 »

x
Naposledy upravil(a) PRAHAV8 dne sob říj 09, 2021 9:40 am, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět