Scorpion e38 740iL - origo vlady ČR

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od volf-m »

Když to má origo díry na vlajky tak na nich přece není nic špatného ne?
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od P3RF3KT »

Syrup píše:Sedma nadherna! Jediny co nechapu jsou ty vlajecky, majak a ty svetla pod maskou. To mi prijde jako silena vopicarna a nechapu co to ma za smysl, hrat si na nejakou vladni limuzinu, ale budiz.
Tak ted jsi ze sebe udelat silenou trubku :lol: je to tam mozna proto ze tohle auto to ma origo z vyroby protoze to slouzilo prave jako vladni limuzina? A konkretne to bylo auto na vozeni naseho soucasneho prezidenta.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

volf-m: Aha no to tak to je pak problém. :-D Tak dodelěj milé auto a pak to nějak poděl mezi 323 a 740. :-) Jo cabro mě také láká ale mám už vyhlídlou US nic méně to kdyžtak příští jaro pokud to situace a místo v garáži dovolí... :-D Já být tebou investuju do toho úměrně aby vypadala dobře a pak prostě je jasné že pár šrámů schytá... já mam komplet nový předek a také už je trochu otlučen od kamínků... Ale tak prostě furt je to auto vid... ;-)
Syrup: Tohle auto si na nic nehraje. Je to prostě bývalé vysloužilé vládní auto a já to jen udržuji v duchu toho co u nás tehdy jezdilo za vládní vozy. Stejně tak jako někdo v tomto duchu udržuje Tatry nebo MB. A jinak děkuji! ;)

Takže pro ty co to nevědí, tak tento automobil si na nic nehraji, jelikož JE TO ORIGINÁL VLÁDNÍ VOZIDLO, KTERÉ JEZDILO PRO VLÁDU ČR A TAKÉ ZDE BYLO ZAKOUPENO V CARTECU NIKOLIV DOVOZ... ;) Někde mám i fotky její "ségry", která byla tehdy také na prodej a měla jen o jedno číslo vyšší VINko a myslím, že byla prodáváná přímo v areálu vysloužilých služebních vozů. Ale tohle přesněji ví snejk... Já se zas o to tolik nezajímal... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od fredy »

Supr, že ji takhle udržuješ, palec hore ;)
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

Syrup:Věř mi, že kdyby to nebyla origo vláda tak bych to klidně dal pryč a dal si na to nějaké pěkné 19 nebo spíš 20 nejlépe alpiny a asi i lízatko alpina s tím, že bych nápis alpina vybrousil aby to neklamalo, angel eyes apod... Jelikož long je extra krásnej na alpinách a s lízem... :D :D :D Tedy Caknakis řekne že humus jezevčík ale pro mě krásné! :lol: Jsem mladý... Taky mám rád trochu auto s koulema... :-D
Fredy: děkuji! Ještě že mám rozum... :lol:
Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od caknakis »

scorpion píše:. Jelikož long je extra krásnej
:lol: :lol: :lol: :lol:
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

Bylo mi jasné, že se k tomu vyjádříš :-D Ale prostě stojím si za tím že mi přijde vyváženější vůči předním dveřím... :-D Pro mě je jezevčík L7 :-D krátká 7er je prostě sportovnější to ano ale co se týče z jistých úhlů elegance tak long je vyváženější... :lol: Jasný má krátké kapoty vím co jsi tehdy psal... Ale americký křižník to prostě není.. Jen ty měli kufr delší než kapotu málem :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od scorpion »

Caknakis: nevidím problém ani v jednom... Oběma to sluší ;) ;) (snažil jsem se najit podobné ale nemám moc čas tak aspon takhle)

Obrázek
Obrázek
Přílohy
000.JPG
00000.JPG
Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od oxik »

a je to tu znova :D :D disproporční long :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Scorpiona e38 740iL (HLZPE)

Příspěvek od zzeli »

scorpion píše:Někde mám i fotky její "ségry", která byla tehdy také na prodej a měla jen o jedno číslo vyšší VINko
No tvl, to chtelo koupit jako set a dneska by ti za to mozna nekdo i utrhal ruce :mrgreen:
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Odpovědět