Moje 7er e38 Na prodej

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Moje 7er e38 Na prodej

Příspěvek od M3maniac »

Ahoj fandové šťastné sedmičky, nedalo mi a musel jsem se zaregistrovat a pochlubit se moji novou láskou.Je to sice vámi opovrhovaná naftová verze a k tomu ještě social dition, ale mi se líbí a jsem do ni po letech opět zamilován :mrgreen: Mou podmínkou byl stav,sportpaket a NAVI 16:9.Bohužel v německu si tento starej pekáč v pěkném stavu,sportpaket s navi 16:9 neskutečně drží cenu až jsem objevil tuhle.

Byla koupena 29.12.2000 model 2001, motor 193 PS, najeto origo 142tkm, servisní kniha,nikdy nehavarované a zachovalé.
Teď k výbavě, můj vysněnej sportpaket,schadowline,NAVI + TV 16:9,HIFI systém DSP,CD měnič,xenony,sport.sedačky v kůži s výhřevem,M-"18 kola vzor 37,sportovní podvozek,střešní okno prosklené,zadní roletky,ABS,DSC III,RDC,10x airbag,M-multifunkční volant, park.systém PDC předek i zadek,3x stmívací zcátko atd.Jediné co mě dorazilo, že někdo ušetřil za el.sedačky, ale jizdím v ni sám takže to zvládnu a až na nějaké pěkné narazím tak je tam třeba šoupnu.Jinak bral jsem ji od němce ,staršího pána ,kterej ji měl jako třetí auto a na BC měl dlouhodobej průměr 8,0l nafty. Já to vynuloval a jelikož jsem chtěl být z D rychle doma je tam 10, ale jelo se 160-220.Z auta mám velkou radost, v tom sportpaketu je ta sedma mrštnější a velmi hbitá což mě docela překvapilo oproti normálu.Zítra se objednají v bmw nějaké ramena,stabíky,filtry,brzdové desky a pár dalších pikačovin ať je kočka v cajku.Olejíček dostala ihned novej,ikdyž měl jen 10tkm,ale jen pro ten pocit,že je o ni dobře postaráno.Fotky zatím jen tyto, než budu mít trochu času napucovat vnitřek.
Naposledy upravil(a) M3maniac dne čtv lis 24, 2016 8:24 pm, celkem upraveno 1 x.
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od Stew1988 »

:P
Naposledy upravil(a) Stew1988 dne stř čer 29, 2011 10:18 pm, celkem upraveno 1 x.
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od Stew1988 »

Zdravicko

Moc pekna sedma a preji vam hodne ujetych KM bez nehody a poruch

S pozdravem Stew
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od M3maniac »

Dík a nevykej mi :mrgreen:
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od T613 »

opovrhovana je 740d :) tohle je mensi zlo
vypada to dobre, kola klasika
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od Stew1988 »

M3maniac píše:Dík a nevykej mi :mrgreen:

a ja ti nevykam nebo si to neuvedomuju proste slusnost
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od caknakis »

Pán je vtipálek, prý social edition! :-) čoveče, jen škoda té stříbrné, jasně, u ojetého auta je barva poslední věc, co se řeší, ale kdyby byla v Imole, tak ti ji asi přijedu poslintat :lol:

A co se té výbavy týče, já bych řekl, že je hodně slušná. Je pravda, že je tady pár ortodoxních jedinců, pro které musí mít plná výbava zadní stolky, ledničku, masáže a intergrované drbátko na koule, ale buď v klidu, ti co nejvíc hulákají o výbavě a že by nikdy nic jiného než long a ve full HD nechtěli, si nakonec koupí krátkou, tak trošku sociální sedmu :lol: (sorry Snejku) :lol:

Ty kilometry jsou pecka, tak málo neměla moje E38 ani jako tříletá, když dorazila z říše. Myslím, že může bezproblémů ještě hooodně dlouho sloužit, já jsem začal řešit zásadní věci jako převodovku, turbo a podobné hitparády až daleko za 300 000km.....

tak ať slouží! Pokud se potuluješ někde kolem práglu, tak v úterý dobrovolně povinně přivézt ukázat na Texaco!
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od JaraX »

pěkná sedma, jen škoda toho motoru a shadowlinu, v chrompaketu je to nejlepší, no a hlavně asi sedaček no, bez komfortů neni E38 sedmou :)
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od KAMIL740 »

ty kravo ty si do toho sel jo ? kurva gratulace stavim se mrknout :)) jak tam budu :D :D
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od M3maniac »

caknakis píše:Pán je vtipálek, prý social edition! :-) čoveče, jen škoda té stříbrné, jasně, u ojetého auta je barva poslední věc, co se řeší, ale kdyby byla v Imole, tak ti ji asi přijedu poslintat :lol:

A co se té výbavy týče, já bych řekl, že je hodně slušná. Je pravda, že je tady pár ortodoxních jedinců, pro které musí mít plná výbava zadní stolky, ledničku, masáže a intergrované drbátko na koule, ale buď v klidu, ti co nejvíc hulákají o výbavě a že by nikdy nic jiného než long a ve full HD nechtěli, si nakonec koupí krátkou, tak trošku sociální sedmu :lol: (sorry Snejku) :lol:

Ty kilometry jsou pecka, tak málo neměla moje E38 ani jako tříletá, když dorazila z říše. Myslím, že může bezproblémů ještě hooodně dlouho sloužit, já jsem začal řešit zásadní věci jako převodovku, turbo a podobné hitparády až daleko za 300 000km.....

tak ať slouží! Pokud se potuluješ někde kolem práglu, tak v úterý dobrovolně povinně přivézt ukázat na Texaco!
No kdybych sehnal Imolu tak bych se z toho asi posral :mrgreen: těch je tak málo, že by to bylo velký štěstí.Ale já se do sportpaketu kdysi zamiloval na prospektu právě v týto barvě a jak si psal šlo mi hlavně o to aby neměla najeto 350.Líbí se mi ještě event.černá a modrá,ale kdyby byla vůně šel bych i do grünu a to ji zrovna nemusím.Ten social edišn jsem napsal schválně,abych neposlouchal blbý kecy těch co maj 95ku v longu s 600tkm a z béžové kůže maji černou :mrgreen: jinak schadowline je pro mě na sedmě celkem vzácnost a krása , na rozdíl od jiných značek připlátková věc.Ale to je věc vkusu, mi se prostě líbil chrom jen na žigulíku :D kolem práglu sem tam ,klidně se stav někdy až pojedeš do krnova,dáme kofolu a pokecáme ;) když tak SZ
Odpovědět