dunnst's E32 saga

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od fivajs »

Začínáš do toho docela sypat, snad tě to nebude jednou mrzet...
Co Ústí? Bude?
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od dunnst »

Dnešním dnem sága končí. Sedma byla prodána velice blízko městu, kde jsem ji prvotně koupil. Kdo ji viděl na Mělníku, tak ví, že díky mé mrzké péči již nějaký rok přesluhovala, tak jsem si vzal k srdci Normannovu radu a auto poslal dál. Půjde na díly, to už vím, snad jí bude ocelové nebe lehké.
Další auto v tuhle chvíli netuším, všecko, co jsem měl vyhlídnuté coby možného nástupce mezitím zmizelo (Murphyho zákon o koupi auta - nemáte prachy, aut co chcete je mrtě, máte prachy, auta nejsou). Sedma to ale nějaký čas nebude.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
aristoloser
Příspěvky: 151
Registrován: čtv srp 16, 2012 4:46 pm
Bydliště: Nový Knín
Kontaktovat uživatele:

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od aristoloser »

dunnst píše:Dnešním dnem sága končí. Sedma byla prodána velice blízko městu, kde jsem ji prvotně koupil. Kdo ji viděl na Mělníku, tak ví, že díky mé mrzké péči již nějaký rok přesluhovala, tak jsem si vzal k srdci Normannovu radu a auto poslal dál. Půjde na díly, to už vím, snad jí bude ocelové nebe lehké.
Další auto v tuhle chvíli netuším, všecko, co jsem měl vyhlídnuté coby možného nástupce mezitím zmizelo (Murphyho zákon o koupi auta - nemáte prachy, aut co chcete je mrtě, máte prachy, auta nejsou). Sedma to ale nějaký čas nebude.
A bmw to bude ?
BMW e 38 730i. WBAGF21060DF77938
http://www.filmcarsrent.cz.
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od oxik »

Teda, to ses překonal.. Tak dobře vyber nástupce :)
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od volf-m »

Nejvíc kára na Mělníku, jak si to mohl udělat :cry: Mě je normálně smutno za tebe
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od fivajs »

Pánové, někdy je prostě čas jít dopředu. Dunnst je dobrej týpek a vsadím se, že má už něco v merku, i když by to Bávko nebylo
Ačkoli E32 je perfekt auto, už je prostě staré a někteří lidé si prostě nemohou dovolit nebo nemají čas šlechtit ho v garáži (můj případ)
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od dunnst »

Je pravda, že Mělník bez mé E32 už nikdy nebude stejný :-) Ale Fivajs má pravdu, jednoduše je čas jít dopředu. Udělal jsem jednoduchý kalkul, ze kterého mi vyšla minimální investice do sedmy 80 tisíc, aby to auto trošku vypadalo. K tomu jsem se sám sebe zeptal, jestli chci mít dalších 8 let to samé auto, které mám už 6, protože kdybych to do něj narval, tak ho nějaký čas prodávat nebudu a odpověděl jsem si, že ne. Nikdy jsem jiné auto, než E32 nevlastnil a jednoduše jsem chtěl vyzkoušet také něco jiného. Proto jsem si dneska přivezl Hondu Legend z roku 1996, která, ač má pár much, je na tom mnohem mnohem lépe, než byla sedma. Přechod na předohrab se neobešel bez ztráty kytičky, když mě auto při cestě po ne úplně hezké silnici tahalo chvíli doprava, pak zase doleva a já to bral jako závadu, ale brzo jsem si zvyknul. Obývák je to stejný, jako sedma, takže myslím, že budu nějaký čas spokojený :-) A potom, kdo ví, E38 by časem mohla přijít taky :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od fivajs »

Ty vole, Legend je super kára. Hoď aspoň jedno auto
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od volf-m »

Legend určitě není špatná volba, jak to jede proti M60? Nahoď nějaké foto. Jinak na Mělníku rádi uvidíme i japonské vetřelce, nebo alespoň já ;)
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: dunnst's E32 saga

Příspěvek od P3RF3KT »

Pristi rok Melnik nebude. Chystame neco zajimavejsiho. Ale to nemeni nic na tom ze Václav je zvanej tak jako tak :)
Jinak pro obhajobu. U mě neskončila :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Odpovědět