KOmar e38 740i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od pavel.rossi »

"Veci se daji udelat v nekolika provedenich a kazdy mame odlisny pohled na věc".
Konečně rozumná řeč ;) . Přesně tak. Ono jediný kdo zná detaily zadání práce je Komár a Perfekt.
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

Ano spatne a proto jsi ji jako ,,lestenku" nabizel za 150tis. :) dekuji alespon za priznani ze umis hovno a strefujes se do lidi kteří delaji alespon neco.
Ano budes se divit, vymenu motoru jsem provadel ja, dalsi dva clenove zde z fora byli u toho a s vytazenim a usazenim motoru pomahali.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

P3RF3KT píše:Mou odpoved pas pavle v SZ :)
Kdyz jsem tenkrat koupil svoji zelenou 740i na zimu ve ktere byl plyn od Jaraxe a hadice od filtrů plynu byli tazene předem, tak že když sepla visko spojka je přitáhla a hadice škrtaly o saharu jsem taky nikde nerozmazaval. Hold sem vedeni vzal a natahl jinudy. Za me prasarna, pro nekoho to asi tak bylo ok. Opět odlyšný pohled na věc..
hele co blázníš? ta sedma byla kamarádova a už se s plynem koupila,já tam žádný plyn nedělal, ale tuším že ne ten plynař co dělal komarovo auto, já mam všechny svoje přestavby na svých stránkách a E38 jsme dokonce nikdy žádnou nedělali. jen ten plynař jich pár dělal, ale tam tu zelenou ne.

btw sám komár řekl že ta tvoje "demontáž LPG" byla fakt prasárna.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

Vidis a jsme na stejne strance veci. Ja dostal tenkrat ja nevim jsou to 3-4 roky z5 info ze auto jezdilo k tobe, melo i tvoje podznacniky, tak ze plyn je prez tebe a z toho sem vychazel. To same jako ty vychazis z toho ze kufr a hadice na vodu je taky moje prace. Pavel to napsal dobře, detaily zadani jsem znal jen ja a Martin. Osobne proti tobe nic nemam, tve chovani neresim, kazdy jsme nejaky. Oproti pitomečkovy Kitropovi alespoň neco umis a mas zkusenosti.
Btw. Pokud myslis kdysi ty masazni dvoubarevne contoury vc. Zadnich sedacek za 5tis. Kč, pokud na nich bylo neco v nepořadku, moc rad bych je za stejnou cenu odkoupil zpět :lol:
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od kitrop »

P3RF3KT píše: Oproti pitomečkovy Kitropovi alespoň neco umis a mas zkusenosti.
porad se nezmuzes na nic nez "nadavani" a rozumny argument k tomu vsemu nemas? proc jsi nerekl ze tam patri motorek, proc jsi neposlal prachy, proc jsi psal zes to pretesnoval a pak ze jsi nic nepretesnoval???
To vís, ja sice neumim delat auta jak jarax, ale umim cesky a umim svoji praci, ktere se venuji a ta me zivi a celkem solidne a tak si muzu dovolit davat auto do servisu. No a ty to neumis, nepriznas si to a delas to, to je na tom celem to smutne... Prezentujes se jako odbornik a moc tomu nerozumis, menic interieru - na bigu ti taky odstavalo uplne vsechno. Ty detailisto...
BMW 730d E38 fl N46530
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od kitrop »

P3RF3KT píše:
kitrop píše:
JaraX píše:-

Jedna vec je jista - perfekt neni servis, ale vymenovac dilu a to stary nefukcni dil za jeste starsi polofunkcni dil :-)
Ty blbecku, nekolikrat sem ti rikal ze na tom motoru sem netesnil nic a uz vubec nic cervenym silikonem.
Ano nejsem servis, nikdy sem se tak neprezentoval a ani s tim nehodlam zacinat :)
Mas to i v podpisu " PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A SERVIS e38 "
BMW 730d E38 fl N46530
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od scorpion »

Sakra, jak sem moc nechodím, tak nyní jsem se tu zasekl na nějakou tu hodinu čtením. :D Konečně se tu něco děje.

Jsem rád, že takové věci řešit nemusím, protože si na svém vozovém parku udělám skoro vše sám. Mám k tomu vztah a baví mě to. Navíc si to dělám opravdu pečlivě, jelikož mě nevadí, když mi to bude stát o den déle. V Inveltu jsem pro kravinky často. Posledně se mi nelíbilo, že někdo trošku osekal vypouštěcí šroub na oil vaně, jelikož asi nešel povolit. Tak jsem si v Inveltu objednal nový. Sice v něm nevidím hodnotu 200 Kč s DPH, ale asi holt to zabalení něco stálo. :D Nás v letectví učili pečlivosti a preciznosti. Proto páčit něco šroubovákem se mi hrozně příčí. :D Po přečtení těch příspěvků se tu asi nepáčilo jen šroubovákem. :D Já to nebudu hodnotit, to co se zde řešilo. Ale!

Jarax - osobně neznám, párkrát jsem si psali v záležitosti 7er a nemohu řicí, že by na mě působil nepříjemně i přesto, že věděl, že kšeft ze mě mít nebude. (jsem z opačného konce republiky) Bylo vidět že tomu rozumí.

Perfekt - perfekta znám osobě a dlouho. Je to fajn člověk. Na srazech pokecáme. To jak prodává díly nebo dělá servis nevím. Upřímně jsem od něj ještě nikdy snad nic nepotřeboval. :D Nakupuji především u Mišulina, jelikož ten ty staré krámy na e38 měl ještě než se tímto začal zabývat Perfekt. Navíc s Mišulinem se znám dlouho. Vždy mi vyšel vstříc, byl ochotný nemohu mu nic vytknout co se prodejem dílů týče. I přesto, že ho mám také daleko, tak když jel kolem, tak díly ochotně vzal sebou a předal poblíž mého bydliště.

Snejk - Toho člověka znám strašně moc dlouho a vlastně nejdéle, co BMW vlastním. Už tehdy se mnou konzultoval ještě v době icq mojí ne nespolehlivější e32. S jeho servisem nemám zatím osobní zkušenost ale na Diag. jezdím za ním. Nic méně, koupil jsem od něj e38, u které mi řekl všechny její mouchy. Při prodeji mi vyšel ve všem vstříc a auto až na nějaké běžné závady jezdi dodnes naprosto bez problémů. Ba naopak musím říci, že to auto od něj mi dělalo jen a jen radost po technické stránce, jelikož to co čtu jak se všem různě sypou, tak já mám naprosto opačnou zkušenost.

A shrnul bych to tak, že nikdy není dobré bezhlavě hodnotit číkoliv práci, jelikož nikdy člověk neví, co bylo za tím za dohodu mezi přebírajícím a předávajícím. A hlavně prezentovat vše tak, jak je a nedobarvovat si to. Pak zbytečně vznikají šumy, kterých se lze chytat. Z osobní zkušenosti vím, že někdy je to s klienty složité, kort když jde o finance. A jelikož poskytuji také určité služby, tak mám pravidlo, že pokud chce někdo abych z jistých mých úkonů zlevnil na úkor kvality, tak bud řeknu ať si to nechá udělat jinde, že je to má vizitky a prostě neslevím z mých nároků na kvalitu práce. A nebo jsem prostě našel cestu z dobré vůle, jak to udělat levněji s ne tak dokonalým výsledkem ale stále kvalitně, a podotknu, že když to s někým bude řešit, ať se nezapomene zmínit o skutečnosti, proč je to tak udělané. Bohužel, se to také občas obrátí proti mě. Proto už na tohle kývnu velmi zřídka, spíše jen ze známosti s dotyčným.
Obrázek
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od KOmar »

Je mi v tom fakt zima :-D
https://auto.bazos.cz/inzerat/83154256/Bmw-e38-740i.php

Ideální čas na prodej a říct zkusil jsem, nevyšlo to. Ještě si ji nechám :roll:
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

co se stalo s těma dveřma?
BMW service expert - http://www.jarax.net
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od KOmar »

Nějakej zmrd do toho nacouval a nečekal :lol:
Odpovědět