KOmar e38 740i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od oxik »

Jo, to by bylo vtipný narazit pěstí na někoho s 9mm argumentama
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od dunnst »

To by jsi mel hezkou sanci to vyhrát, 9mm je ti v kapse k nicemu, kdyz už tě o hlavu větší útočník řeže.
Naopak taková Ø25mm kulatina, to už je kus kovu vzbuzující nablízko respekt :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Dresic
Příspěvky: 353
Registrován: pát úno 04, 2011 5:50 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od Dresic »

Nemám rád ani jednoho. Nakonec by si mohli podat ruce, každej je nějakej totiž a ve finále jde stejně jen o jedno, vydělat si na dobrý žití, nejde o to dát max péči danýmu BMW (tu si dá jen majitel sám...)

JARAX ví proč - pro mě je to č_rák a to jak píše o sobě nevěřte všemu...mám s ním svou zkušenost...

PERFEKT je prostě šmelař jak prase, obchodník, osobně neznám, jen koupě dílů, ale asi víc lidskej než ten Jarax.

Ale každej jsme nějakej a rozhodně ani jeden není lepší než ten druhej.
BMW e38 740i M62 1996

ex BMW e38 725tdsA
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od kitrop »

Dresicu jsem opačného nazoru - jarax je vic normalni...

s perfektem mam dve, vlastne ted uz tri zkusenosti
1) prodaval zadni klima panel - tak se ho ptam co je treba k zapoji, ze mam tohle a tohle... a on ze neni problem ze to jen vymenim a bude to fungovat, ze to tak vzdycky delal. Pravda je ovsem takova ze je tam treba jeste motorek, coz nerekl aby prodal panel. samo ze jsem ho koupil. Tohle moc lidsky neni...
2) perfekt potreboval kabelovy svazek na navi atd, s tim ze ho potrebuje nutne rychle hned - rikam ze za 500 mu ho poslu at posle prachy. on se dusoval ze se zname ze prachy posle ale at to poslu hned. tak jsem to hned poslal. co myslite? prachy prisli po roce a pul, asi se zrovna perfektrovi nedarilo nikoho osmelit tak asi nemel. jinak si to nedokazu vssvetlit pokud by nechtel byt lhar a zlodej.
3) tady v topicu psal jak strasne na me a jeho byvale 740iL nic nepretesnoval - v mem topicu rok a pul zpet vypisoval co vsechno pretesnoval - bud ma teda spatnou pamet, nebo lze, za me teda lze...
a ted si vzpominam na ctvrtou situaci -
shanel jsem predek FL - perfekt za nej chtel balik ktery sem nebyl ochotny dat - pak dal misulin na prodej predek fl tak mu volam a misulin mi rekl ze Honzik uz mu volal ze ja ho budu urcite kontaktovat at mi to neprodava za nizsi cenu nez mi to nabizel perfekt. Samozrejme sem si to cehnal za petinu jejich ceny.

s jaraxem mam jednu zusenost
- potreboval jsem vyresit byvalou E60 s kterou jsem k nemu prijel, auto jsme projeli, zdiagnostikovali a navrhl reseni co by se stim dalo delat, co je nutne udelat a co by udelal a co by to cca stalo. trvalo to cele asi hodinu a odjel jsem. Kluk je to sice svuj, ale problem s nim nemam. nesnazil se me natahnout, nakecat blbosti atd co dela perfekt a jeho TOP dily a kdybych neco potreboval na sedmu, tak ikdyby mel perfekt posledni dil na zemekouli, tak uz z principu ho nekoupim.
BMW 730d E38 fl N46530
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od pavel.rossi »

Tak už mě to taky nedá se nevyjádřit :D .
Vyhazovat někoho z diskuzního fóra mě přijde jako nesmysl. Nehledě na to,že Jarax je zde jeden z mála lidí co tomu rozumí a je schopen opravdu kvalitně poradit. To jakým způsobem vystupuje a jedná je věc druhá. Na druhou stranu je to mechanik a né diplomat.Pokud se to někomu nelíbí, tak k němu nemusí jezdit. A foru at klidně diskutuje. Vždyt to je princip diskuzních for. Zamyslet by se měli ty co tu vyhrožují násilím. Z osobní zkušenosti: ty co nejvíce vyhrožují se nakonec poserou.
A u Perfekta vidím problém v tom, že se zde prezentuje jako odborník na e38 což rozhodně není. Viz:viewtopic.php?f=11&t=6712
Stále čekám na vyjádření proč si myslí, že FL alternátor nejde opravit. Vždyt ani netuší kde je problém. Podle něho je nejlepší řešení přijet k němu a koupit si jiný jetý u kterého se může kdykoliv stát to samé. To by odborník nikdy nenapsal. A takových jeho vyjádření už tu bylo více. Je to prostě vrakovište s přidanou hodnotou, že je i ochotný tam věci vyměnit. Přeci nikdo nemůže očekávat, že jeho odvedená práce bude na profesionální úrovni.
Jenže Perfet se tak prezentuje. Když tu vypsal co vše na tom autě udělal, tak to ve mě(a myslím, že i ve více lidech) vzbudilo dojem, že to byla kupa práce a auto dal dohromady. No a nakonec se k tomu sám vyjádří, že oprava toho a toho zas taková oprava nebyla. Že jen vlastně přidělal to a to. Viz hydrokufr,demontáž LPG. Takže by to chtělo trochu soudnosti v sebeprezentaci Perfekte.
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od kitrop »

vsimli jste si ze perfekt od toho(6.12) co jsem mu tu dal dukaz ze lze a nazval me blbeckem nekomunikuje ???
jestli on nezacne prodavat dily treba na VW, tam ho jeste neznaji... treba proda i ten svuj kompresor :lol: :lol: :lol:
BMW 730d E38 fl N46530
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

Mou odpoved pas pavle v SZ :)
Jinak pokud ke me prijede auto s nefunkcnim hydrokufrem a odjizdi s funkcnim, je to pro me oprava hydrokufru. Pokud nekdo pred tim (Snejk jak mi bylo receno) ten kufru namontoval tak ze hadice jsou tazene uplne nekudy jinudy a pridelane eskapaskou, to preci neni muj problem pokud mi sam Komar rekl ze je to tak ok, ze se s tim prej kdysi Snejk nechtel srat. Vylozene cituji co mo bylo receno. Tak nevidim duvod to dale resit.

Jinak ano, stale si stojim za tim ze jsme kupu prace odvedli. Bylo to spoustu ukonu kterou jsme ve 4 lidech zvladli za den prace. Pokud nekdo po mě prohazel hadice od topeni, za to opet nemohu. Jinak pristup k pridanym vecem z osobni zkusenosti mam hold jinou. Pokud se s Martinem, nebo kymkoli jinym dohodnu na danem ukonu za dane penize, drzim se toho. Nebudu dale kupovat v chotetove el. Svazek za 4tis. V bmw bovden za dalsi litr, nebo dva atd. Abych pak pri predani rekl o dvojnasobbou cenu nez byla dohodnuta. Nehlede na to ze konkretne el. Svazek Martinovo neni problem pouzit, i jsem se o to snazil, ale oproti tobe Jardo nejsem elektrikar a ani bych se nepokousel hrabat v rozstrihanejch kabelech ze kterych plynař vystrihal el. Kabelaž k plynu.
Demontaž plynu se mohla provezt kompletni, to ano, ale nebavili jsme se o tom. Zadani znelo pouze vyndat plyn z motoru + nadrž ( ventil byl otevřen proto ze nadrz se jeste do minuleho tydne valela u me a vypoustel se z ni zbytek plynu) aby se lpg dalo pripadne prodat.

Stale si myslim ze Jarax dela z komara velblouda. Veci se daji udelat v nekolika provedenich a kazdy mame odlisny pohled na vec. Kdyz jsem tenkrat koupil svoji zelenou 740i na zimu ve ktere byl plyn od Jaraxe a hadice od filtrů plynu byli tazene předem, tak že když sepla visko spojka je přitáhla a hadice škrtaly o saharu jsem taky nikde nerozmazaval. Hold sem vedeni vzal a natahl jinudy. Za me prasarna, pro nekoho to asi tak bylo ok. Opět odlyšný pohled na věc..
Naposledy upravil(a) P3RF3KT dne ned pro 10, 2017 9:32 am, celkem upraveno 2 x.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

kitrop píše:vsimli jste si ze perfekt od toho(6.12) co jsem mu tu dal dukaz ze lze a nazval me blbeckem nekomunikuje ???
jestli on nezacne prodavat dily treba na VW, tam ho jeste neznaji... treba proda i ten svuj kompresor :lol: :lol: :lol:
Me lidi jako ty absolutne nevzrusuji. Chyť se za vlastní hubu jak vypadala tvoje ,,alpinka" a zalez zpet do sve nory skladat V12 a zkus to vlastnima rukama a o neco lepe nez 30d
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

Jestli chceš klidne ti ji pripomenu. Když už tady pitvame smysl pro detail, zde mas detaily te tve krasky co byla inzerovana za 150tis. Budeš se divit ale Milan Čihak co ji ode me kupoval, neni nasranej na me, minuly tyden ode me koupil 535i e39 kdyz se te modre mrdky za 55tis. Konecne zbavil, ma vlastni nazor na tebe, nebo lidi co se ti o auto starali, to je jedno. Jen to nikde neventiluje. Vcera u me stravil pul dne uplne v klidu na kafi.

http://p3rf3kt.rajce.idnes.cz/Mrdka_730d/
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
kitrop
Příspěvky: 287
Registrován: stř říj 13, 2010 8:41 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od kitrop »

P3RF3KT píše:
kitrop píše:vsimli jste si ze perfekt od toho(6.12) co jsem mu tu dal dukaz ze lze a nazval me blbeckem nekomunikuje ???
jestli on nezacne prodavat dily treba na VW, tam ho jeste neznaji... treba proda i ten svuj kompresor :lol: :lol: :lol:
Me lidi jako ty absolutne nevzrusuji. Chyť se za vlastní hubu jak vypadala tvoje ,,alpinka" a zalez zpet do sve nory skladat V12 a zkus to vlastnima rukama a o neco lepe nez 30d
Jak vypada 30d - spatne proto jsem ji taky dal pryc a vsichni vedeli co ji je, to ty jsi novemu majiteli vse zatajil. A hlavne sem na ni temer nic nedelal ja. A ted ty hlupaku umis co? vzdyt ty ani ten motor neumis vymenit, nebo chces snad verejne rict ze jsi to menil ty osobne??? :lol:
BMW 730d E38 fl N46530
Odpovědět