Filozof - E38 728ia Schwarz II

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dresic
Příspěvky: 353
Registrován: pát úno 04, 2011 5:50 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Dresic »

jojo pěkně si to dořešil, před zimou se to hodí :-)
BMW e38 740i M62 1996

ex BMW e38 725tdsA
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

No jsem velice rád. Ale bez ASC umím jezdit jen to ABS by mě trochu štvalo. Tak snad to ted pošlape když jsou tam dvě nová čidla VDO a funkční jednotka. :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Spooner »

Filozof píše:sám jsem nechápal a nenašel jsem nic co by to nemělo možná jen zadní telefon a stolečky jinak vše
takže vlastně chybělo to, co dělá long longem :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

Spooner píše:
Filozof píše:sám jsem nechápal a nenašel jsem nic co by to nemělo možná jen zadní telefon a stolečky jinak vše
takže vlastně chybělo to, co dělá long longem :)

sám říkal že si to dodělá takže to brzo mít bude ... :D
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od calif »

Stolky,zadní komforty,multifunkční loketku a zadní klimu mám z výroby v krátkým šestiválci :)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

calif píše:Stolky,zadní komforty,multifunkční loketku a zadní klimu mám z výroby v krátkým šestiválci :)
zeptám se na VIN: chtěl jsem jen říci že se mi ta 740i longová líbila a že bych to hned bral :mrgreen:

By mě zajímalo kolik lidí ma skoro plnou výbavu z 99procent ?

Calife první majitel u tvého auta měl asi hodně peněz na výbavu a málo na motor nebo nevím proč do 2,8i rval takovou výbavu. :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od oxik »

Jsem sám, komu tvoje výrazy "střední výbava" a "99% výbava" přijdou naprosto směšný a nemístný, když se podíváš na výbavu třeba u Spoonera?
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od calif »

Vin máš v podpisu :)
co vím tak první majitel byl ředitel pojištovny co neřídil, a od toho se všechno odvíjí, jezdil vzadu, a tam je skoro vše ze standartního ceníku - měkčená kůže, elektrické komforty s výhřevem a dofukem, zadní klima, dvojtá okna, roletky, dřevěné lampičky a madla, stolky a podložka na psaní, makeup zrcátka,CD měnič, multiloketka s telefonem a s tou se pojí přední komforty aby si mohl sedačku spolujezdce přitáhnout blíž nebo naopak oddálit, sklopit stoleček lámáním atd... k tomu se hodí dálkový webasto...dopředu nekoupil nic co nepotřeboval, to značí že na motoru mu nesešlo a navigaci nepotřeboval, jen škoda že koupil jen Hifi místo DSP...prostě to bral z pohledu zadního cestujícího...jen nevím proč třeba místo šíbru nepřiplatil za longa, protože u 2,8 za to nebylo zas tolik, cca 130tis....je to rarita, takovou 2,8 jsem ještě z fabriky neviděl ani v inzerci...leckterá V12 toho nemá tolik....mě nejvíc sere ta navigace...ale bylo za ní přes 200tis příplatek :) a dalších 200 za rozdíl mezi V8...
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od volf-m »

Calif má hodně hezkou 2.8, takovou jsem taky ještě neviděl, jak výbavou tak nezpraseností. Filozofe vždyť víš jak je to u bmw s výbavou, co to je z 99 procent plná, to je přece blbost, stejně jako ta střední atd. Spousta prvků výbavy jsou z mého pohledu na denní ježdění k ničemu, ale zase k pěknému longu patří. Třeba do e39 jsem si musel dát komforty, přestože je to jen dělník, jinak se mi v tom fakt divně sedělo. BMW to nějak neumí udělat, ve standardní sedačce buď ležíš nebo naopak sedíš v pravém úhlu.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

OXIKU: Nechtěl jsem psát že má plnou výbavu tak jsem to chtěl nějak popsat slovy a 99procent se vám nelíbí napíšu tedy skoro plná palba což mě fakt zaskočilo a hodně bych si zvykl.
... neznám správné slovo pro plnou tak jsem psal 99procent protože to mělo vše snad až na drobnosti jak jsem psal. Máš lepší výraz když maximální ani plná nesmí nikdo říkat ?

Spooner je rarita tady. Ale troufnu si tvrdit, že jsem viděl u Marka 740ku která mne ohromila, jak velkou výbavu to auto má. Asi by se mi to moc líbilo, nečekal jsem to abych pravdu řekl a plnou to tady říct nemohu jinak by mě už někdo zase nesl v zubech. A to jsem už pár e38 pěkných viděl.

Volfíku: Jo co jsem viděl fotky a slyšel tak Calif proto i auto chce a nechce jej dávat z ruky. Ona 728i na benzín v jednom či dvou lidech taky umí jet sportovně pokud nemá 20" které zabíjí výkon u 2,8i obvzlášť.
A taky mě štve že nemám komforty a to hodně, protože to je uplně jinej svět. A druhá věc je DSP které bych taky moc rád ale stále řeším jiné věci a furt si říkám že to je dělník na denní cesty a jak bude možnost skočím do komfortů a upravím audio a musí to stačit.

Calife: Myslel jsem VIN markovi 740ky kterou jsem myslel zde představí ale nebudu jej nutit. Chápu tě že to auto nechceš dát z ruky vypadá fakt dobře. ;)

Máte někdo přehled celé výbavy co byla možnost dát do 728i nebo 740i ? Výpis plné palby existuje ? Ikdyž chápu, že některé druhy výbavy se vylučují.
Existuje výraz pro skoro plnou palbu ? asi ne. Procenty tedy nebudu zatěžovat, když se to někoho bytostně dotýká. :lol:
Výraz holota a střed a plná či skoro plná by bylo namístě pokud se na jedno auto z tisíce narazí co má defakto vše. A tahat sem spoonerovo auto jako raritu jednu z milionu nemá smysl když na skoro plnou výbavu člověk narazí za jednou za dlouhou dobu.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět