Filozof - E38 728ia Schwarz II

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od calif »

Bylo jedno jaký máš motor, co si zaplatil tos tam měl.
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Spooner »

Chlapi, já taky nemám plnou výbavu :).
Líbil by se mi třeba držák telefonu + kapsa na noviny na B sloupku. Nebo box na kapesníčky. Pak mě napadají další prvky výbavy jako je stropní MID a světýlka, fax...
Multifunkční opěrku jsem vyměnil za dřevěné stolečky, skivak jsem vyloučil při montáži lednice. Plná výbava u e38 prostě neexistuje.
A ani procenty bych to nedokázal odhadnout. Líbí se mi spojení "bohatá výbava". Nikoho to nemůže urazit a hezky to vystihuje, že to nebude holota :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

hledal jsem co jsi tím myslel asi to bude toto.
Obrázek

Obrázek

toto by se mi hodně líbilo
Obrázek
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Spooner »

To je přesně ono :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od dunnst »

Kapesníčky bych taky bral, nenápadný prvek výbavy, který se při krátkodobém pobytu na zadním sedadle může ve finále náramně hodit :-D
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

Já jako věčný alergik bych upřednostnil kapesníky ve předních dveří i na smrkání :-D . Noviny za volantem nečtu ale vzadu jistě mají své opodstatnění, ikdyž se většinou dávají za sedačku takže to spíše beru jako takovej výstřelek ale ta výbava na fotkách celkově je pecka.
To je jinej svět jako látková e38 v holotě se sporákem :lol: Dva odlišné světy v jednom autě. ;) :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od dunnst »

Pořiď si lékařskou konvičku a prolévej si frňák vodou s rozpuštěnou solí, alergii to pomůže víc, než kapesníky v sedmě :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Filozof »

No mám to jen 4měsíce v roce ale je pravda že jeskyně a moře ideální aspon 14dní a potom hory tam se taky dobře dýchá. Případně nové kabinové uhlíkové filtry v autě a pouštět vnitřní okruh s klimou to sem hned v ráji. :P

Doma čistička vzduchu ...pruser je město Brno zaprášené, když musim do práce a dychat ten humus co je v ulicích ...
A super co je v cizině jsou slané bazény ale tady v ČR jich je velice málo což je škoda.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
rajnhold
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 08, 2011 3:07 pm

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od rajnhold »

Filozof píše:No mám to jen 4měsíce v roce ale je pravda že jeskyně a moře ideální aspon 14dní a potom hory tam se taky dobře dýchá. Případně nové kabinové uhlíkové filtry v autě a pouštět vnitřní okruh s klimou to sem hned v ráji. :P

Doma čistička vzduchu ...pruser je město Brno zaprášené, když musim do práce a dychat ten humus co je v ulicích ...
A super co je v cizině jsou slané bazény ale tady v ČR jich je velice málo což je škoda.
V minulosti jsem měl tytéž problémy a skutečně rady našich prababiček nejsou bezcenné a k zahození.
Bylo mi tehdy doporučeno abych si každé ráno mírně ohřál Vincentku, tu si pak nalil do dlaně a vtáhl jí nosními dírkami až protekla
do krku. Z počátku to je děsně nepříjemné ale za pár dnů si člověk zvykne jako na ledasco a skutečně za pár týdnů veškerá alergie
tímto slaným průplachem odezněla. Opravdu musím zaklepat na dřevo, pomohlo to a mám už pro vždy definitivní klid.
Vím, že toto téma zde absolutně nepatří ale možná i někdo jiný má obdobné trápení. Například kolega z práce mi je za tuto radu vděčen.
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Filozof - E38 728ia Schwarz II

Příspěvek od Huff »

dunnst píše:Kapesníčky bych taky bral, nenápadný prvek výbavy, který se při krátkodobém pobytu na zadním sedadle může ve finále náramně hodit :-D
Tím hrozně trpí strop a vyhřívání. :)
BMW E32 730ia V8
Odpovědět