Povinné ručení + havarijní pojištění

pracujete v oboru který se může někomu z nás hodit?
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
zagy44
Příspěvky: 130
Registrován: čtv srp 16, 2012 6:10 pm

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od zagy44 »

Já bych řekl, že to je jako s telekomunikačníma operátorama - téměř vždycky se lidi baví jen o negativních věcech.

Někdo pak miluje Vodafone a nenávidí O2 a druhý to má obráceně - záleží na osobních zkušenostech. Myslím, že u velkých, zavedených pojišťoven to je v 99 % v pohodě, ať člověk zvolí kteroukoli - pak už rozhoduje cena, rozsah asistenčních služeb, doplňková připojištění atd.

Osobně ale např. odmítám dělat např. Slavii nebo Triglav, i kdyby to klient chtěl, i když jsou nejlevnější - pojistka má především klienta krýt a ne aby si jí platil sice za málo, ale pak z toho měl akorát problémy. Těch pár stovek ročně za to nestojí.
E38 728i ( LPG ), manuál
E65 745i, r. v. 2002

ZAŘÍDÍM NEJLEVNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ I HAVARIJNI POJIŠTĚNÍ - INFO PŘES SOUKROMÉ ZPRÁVY
http://www.insia.cz/
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od caknakis »

já mám s ČPP taky negativní zkušenost....v 2006 semnou vyjebali, ale to jsem byl ještě mladej a blbej, dneska už bych se nenechal ojet jak děvka
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Rostik
Příspěvky: 363
Registrován: ned srp 24, 2008 1:48 pm

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od Rostik »

caknakis píše:já mám s ČPP taky negativní zkušenost....v 2006 semnou vyjebali, ale to jsem byl ještě mladej a blbej, dneska už bych se nenechal ojet jak děvka
Jj to jsou právě začátky co si spousta lidí stále pamatuje. Dnes je ale VIG jedničkou v ČR, likvidace jsou podobné u koop i čpp a jak napsal zagy pokud nejde o rozpočty je to v pohodě...
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od Filozof »

Já chci taky za 2200kč na rok pojistku :shock:

Platím 5200kč stím že mám malé havarijko a 3tis spoluúčast. Ale bez skla. Prej sklo je 18tis kč. Takže navíc 1200kč což mi přijde nesmysl. :roll:
Je to ČSOB a 85-90měsíců mám bonus. Defakto čistej papír nikdy žádná škodná událost nebyla.

Přemýšlím že malé havarijko zruším a nechám pojistit sklo.

Akorát prej na 7er díky čidlu a výhřevu je drahé a do 10tis se nevlezou.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Rejchy
Příspěvky: 245
Registrován: stř dub 06, 2011 8:54 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od Rejchy »

Já mám ČSOB ,plnej bonus a platím do trojky to vyšší krytí.Všechny připojištění jsem zrušil,když budu potřebovat sklo tak na to mám jiné pojistky ;)
Ex E38 750ia DG26378 LPG
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od Filozof »

tak mi doporučte co dát a za kolik ...za 3tisice mám jen ručení to je vše....a co sklo...chci se vejít do 3ky se sklem... máte někdo nějakej nápad ?
Bonus mám skoro maximum co jde a žádnou škodnou událost ...malé město do 30tis obyvatel.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Rejchy
Příspěvky: 245
Registrován: stř dub 06, 2011 8:54 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Povinné ručení + havarijní pojištění

Příspěvek od Rejchy »

Já jsem rád že mám k pojištění domácnosti/nemovitosti připojištění odpovědnosti za cca 150kč ročně.Holt když něco poškodím sobě nebo někomu jinému,např při sekání trávy,tak mi to kryje tahle pojistka se spoluůčastí 1000kč. ;)
Ex E38 750ia DG26378 LPG
Odpovědět