nový model G11

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od zzeli »

Po tom, co ma stazenou prdel, ze G11 s DSC off natacenou deseti kamerama nezapichnul do pangejtu ma samozrejme radost :mrgreen:
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od oxik »

Rasto jezdil rallye a urcite mu to nenataci kamaradi..
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od zzeli »

Asi jezdi no :D Dal si to tam aspon 5krat a hrabnul si jen jednou :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od oxik »

Neni to uplnej paprika jak ti ufunění tlusťoušci z Autosalonu a jeho testy mají oproti jejich nějakou vypovídající hodnotu :D

Rasťo v akci: https://www.youtube.com/watch?v=UhvjbR73Feg

A tady je ještě test fičurek Gčka: https://www.youtube.com/watch?v=AuimV1hNq-A

přijde mi, že ty světla nereagujou uplně jako na promo videích, hlavně ten spotlight dost pozdě..a dost mě irituje jeho výslovnost slova laser :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od zzeli »

Autosalon je vysmech, to uz je jen cista reklama. Uz mi ani nevadi, ze ho prosvihnu a to uz je co rict :D Uz stoji za hovno leta, ale dovadej to k cim dal vetsi dokonalosti. To uz je lepsi automotorevue, tam je obcas aspon nejaka pikantnost. Ale to je OT.
Uznavam, Rasto umi toho pazouta povodit :)
Ten problik osob na silnici vypada uzitecne, ale neumim si predstavit, ze to ma kazdy auto a ja bejt ten chodec, co jde po silnici, kde neni chodnik. To bych asi nasbiral sutry a naucil se je hezky nadhazovat pred predni sklo :)
Uvidime co Jarax, jestli tomu da jeste sanci :D
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
Macek
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 26, 2012 8:54 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od Macek »

Já do e38 řádně nasypal po skoro 6ti letech a najetých cca 25000km dospěl k tomu, že takové auto nepotřebuju (většinou jezdím z vozejkem, na skůtru nebo v zimně) zkouším prodat za skoro hodnotu, co pro mě to auto má... a nakonec když čekám potomka, koukám, že bych do toho mohl nacpat prdy, tažný a udělat z toho řádný rodiný wagen a pak pokud nepřijde smrtelná rána, tak má šanci na pořádně dlouhý život :)
E30 325i,325ix,e34 518g a e38 740i manuál, vše zašpérováno :)
http://mackovo.com/bmw/7er/033/IMG_7435.JPG
http://mackovo.com/bmw/7er/036/IMG_7477.JPG
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: nový model G11

Příspěvek od Filozof »

Macek: já z toho mám rodinej vágen a ještě se to snažím udržovat....no dvě děti uveze i manželku a když je třeba ještě tam narvu tchýni :lol:

Sice to pak vypadá zajimavě ale není problém si sednout dozadu mezi děti co jsou v sedačkách. Bejt to Long tak si pískám. A mít to o 5-10cm hlubší kufr na výšku tak jsem absolutně spokojenej.

Potom už jedině 7mi místnej velkej koráb kde se vleze 7lidí a hromada krámů ...ale to by mě nebavilo to nosit stále z auta a do auta ...ženský si furt vymýšlí blbosti, čím větší auto tím chtějí více krámů sebou .... :lol:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: nový model G11

Příspěvek od zzeli »

Macek: Po tom, co jsi to auto rozdelal doslova do sroubku a zase slozil, tak bude mit zivot jiste dlouhy a spolehlivosti predci 99 procent vsech soucasnych aut, vcetne uplne novych. Plyn neni zadny maler ani ostuda, je to palivo a je levne vic nez kdy jindy v porovnani s benzinem, prakticky tretinova cena. Prodej toho auta by byla jednoznacna velka financni ztrata, pokud vylozene nepotrebujes nebo nechces neco jineho.

Dneska jsem videl v Praze Gecko. Kdybych nevidel divne slicovany ledviny a jiny svetla, tak vubec nepoznam, ze to je nova 7er a klidne bych si to spletl s eFkem. Ty designy jsou cim dal uniformnejsi. Sedma rady E je porad znat na sto honu narozdil od toho noveho spotrebaku.
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: nový model G11

Příspěvek od caknakis »

Filozof píše:Macek: já z toho mám rodinej vágen a ještě se to snažím udržovat....no dvě děti uveze i manželku a když je třeba ještě tam narvu tchýni :lol:

Sice to pak vypadá zajimavě ale není problém si sednout dozadu mezi děti co jsou v sedačkách. Bejt to Long tak si pískám. A mít to o 5-10cm hlubší kufr na výšku tak jsem absolutně spokojenej.

Potom už jedině 7mi místnej velkej koráb kde se vleze 7lidí a hromada krámů ...ale to by mě nebavilo to nosit stále z auta a do auta ...ženský si furt vymýšlí blbosti, čím větší auto tím chtějí více krámů sebou .... :lol:

Přesně. Jedeme superbem - je naložený až po střechu. Jedeme BMW - je naložený kufr a kupodivu nic nechybí :-)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: nový model G11

Příspěvek od JaraX »

proto každýmu říkam že sedma stačí až až, žadny kombík není potřeba, tchán má tři děti a jezdili trabantem, dneska rodina koupí sedmu, mají jedno dítě a řeknou, probohááá, dyt je to strašně maléé.
ženská je schopna zaplnit každé auto :)
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět