problem s bc

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marwes
Příspěvky: 9
Registrován: pát črc 16, 2010 1:49 pm

problem s bc

Příspěvek od Marwes »

Cau kluci, dneska jsem se sedmerkem dorazil do chorvatska jenze se mi stala takova blba vec, kdyz jsem zaparkoval zakodoval sem auto pomoci bc a kedyz jsem chtel pak prejet k chatce zjistil jsem ze pri zadavani kodu jsem se asi preklikl a zadal jinej nez obvykle coz mi dal alarm dost jasne najevo ( v kempu pri sieste) vyresil jsem to vytazenim boardu jenze kdyz jsem ho tam asi po hodine vratil auto zase zaclo houkat. Da se s tim neco delat?
E32 735i - Černá dračice
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: problem s bc

Příspěvek od dodiiik »

Na ako dlho si dal baterku preč ? Mala by byť aspon 15 min, ale ja som mal obdobný problém a detto mi to stále húkalo ale potom to prestalo, mne to húka aj ked neitváram auto s dialkovým ale s klúčom...
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: problem s bc

Příspěvek od dodiiik »

neviem ako to je ale pokial vyberieš len board tak je to houby platné, ked to zakóduje RJ(aspon si myslím) sú tu aj povolanejší majsty :) ale určite to daj preš od baterky aspon na 15 min a malo by to frčať
Uživatelský avatar
Marwes
Příspěvky: 9
Registrován: pát črc 16, 2010 1:49 pm

Re: problem s bc

Příspěvek od Marwes »

Prave ze slo tam o to ze ja sedl do auta, natukal kod a auto zaclo troubit, nastesti po chvily prestalo, a board byl porad zakodovanej tudiz jsem nemohl nastartovat. Prvni co me napadlo bylo odpojit na nejaky cas baterku jenze jsem mel na sedacce kupu veci a nechtely si mi predelavat tak sem vytahl bc a povedlo se nastartovat. Bc jsem tam zkusil vratit tak po 45min, nacvakl jsem ho do konektoru, stiskl hodiny abych videl jestli funguje a auto zase zaclo houkat.
E32 735i - Černá dračice
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: problem s bc

Příspěvek od dodiiik »

Tak jednoznačne vyber baterku na 15 min a to ti resetne komplet BC tak by to malo prestať...(to bc je záludné, napr ked máš kód na BC a otvoríč kapotu alebo neiečo obdobné tak to blací jak jeblé) treba ho resetnuť batekou a bude pokoj
Uživatelský avatar
Marwes
Příspěvky: 9
Registrován: pát črc 16, 2010 1:49 pm

Re: problem s bc

Příspěvek od Marwes »

Mozna se pletu ale neni uplne jedno jestli odpojim bc nebo baterku? Tak jako tak mu seberu stavu. Nicmene zkusim to asi az doma. Ty klaksony se tady rozlihaj jak hovado
E32 735i - Černá dračice
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: problem s bc

Příspěvek od dodiiik »

vieš že to neviem ... ani ja či je to jedno, ale aj v manuáy origo píšu že ked dôjde k tomu treba odpojiť baterku, aj mne sastlao dačo podobné že som na chate ukazoval jak sa kóduje auto, pod vplyvon alkoholu značným :D a nahodil som tam boh vie čo.. odpojim som bat. a frčalo hned všetko-..... ja som chcel len podradiť
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: problem s bc

Příspěvek od fivajs »

odpoj na pět minut baterii, po znovu-zapojení zazní alarm.
Vlož klíč do zapalování a otoč do pozice 1.
Objeví se časový display a poběží k nule (15 minut) - MUSÍŠ TO VYDRŽET AKUSTICKY :D :D :D
Po 15ti minutách můžeš nastartovat motor, A JETO ;)


STRAŠNĚ JEDNODUCHÝ A UŽ JSEM TO TADY PSAL
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět