Buchlovice-velke poděkovani

Odpovědět
Uživatelský avatar
MEDVIDEK
Příspěvky: 632
Registrován: čtv srp 21, 2008 6:34 pm
Bydliště: Tanvald

Buchlovice-velke poděkovani

Příspěvek od MEDVIDEK »

Zdar ve spolek. Už jsem pomalu nabyval dojmu že komunita 7er jde do sraček,ale mam velmi pozititni zažitek z tohoto vikendu. O co vlstně jde?????? Zustal jsem viset přes vikend ve Znojmě (jezdim kamionem) a přemyšlel co budu dělat v prumyslove zoně,venku hezky,sluničko a představa že budu cely vikend v kabině kamionu byla hrozna. Jel jsem tedy do Brna na kukačku a pak kontaktoval mistniho člena ( Petr Vaňatko ) a světe div se,pozval mě k sobě na cely vikend,přesto že jsme se nikdy neviděly a před timto komunikovaly pouze přes forum 7er. Timto mu patři VELKE DIKY za nadherny vikend,grilovačku,možnost přespat,vykoupat se,dostal jsem hromadu jidla a celkově se tam o mě velice dobře postaraly. Hold dobři lide ještě nevymřely a velice si toho cenim.
Kdyby se takto k sobě chovaly všichni,bylo by na světě krasně. Petře ještě jednou velke diky,budu se revanžovat. ;)
BMW 750i e-65 fl
ex M5 e-39 r.v.12/ 2000
ex 730d r.v.4/ 2000
exBMW525tds
ex BMW 740iL e-38 r.v. 10/1997
Sedmicee
Příspěvky: 64
Registrován: pát lis 26, 2010 7:59 pm
Bydliště: Buchlovice (okr. Uh. Hradiste)

Re: Buchlovice-velke poděkovani

Příspěvek od Sedmicee »

Děkujeme za pochvalu a velmi si ceníme tvé návštěvy, fakt super víkend, a myslím že né poslední :), ještě jednou zdravím a hodně štěstí a slušných lidí na cestách
Odpovědět