AHOJ VŠICHNI KDO NOSÍ V SRDCI LASKU K BMW

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
magnum
Příspěvky: 1186
Registrován: pon črc 27, 2009 10:59 am
Bydliště: Plzeň

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od magnum »

nedal jsi nový pneu? příjdou mi nějaký menší!
EX E38 728i, EX 740i E38 1995 DG39346,EX E38 740iA FL LPG, E32 735Ia 1991.
Rescator
Příspěvky: 135
Registrován: sob bře 05, 2011 9:12 am
Bydliště: Nové Hvězdlice

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od Rescator »

Jo je to 740i tady bych řekl jiš známá a představená.Jo promin slíbil jsem že napíšu ale marodil jsem a tak ani nebyla nálada jít na net a ted zas mám málo času.Jo pneu jsou jiný 235na 50 místo původních 245na55 ty jsem starší nesehnal ale ted to vypadá i líp.No moc se toho nezvládlo jelikoš peníze se rozkutáleli a ted čekám jak prodám svoji Mazdu abych zas měl na njáký náhradní díly.Tak v první řadě se dělalo to chvění volantu při brždění tak dva utržený silenbloky a dvě špatné stabylizační tyčky to stejně pomohlo jen z části jelikoš jsou zvlněný přední kotouče který se musí už koupit nový jelikoš už nepůjdou srovnat na soustruhu už jsou stažený.Potom servo tekli hadice tak nový hadice a servo se nechalo jelikoš je mechoš debil a nezavolal mi co stim že servo na volnoběh stejně po opravě nebere a já to zjistil až jsem si došel pro auto no tak už olej neteče ale stejně se bude muset servo vyměnit no debil dvojí práce ale ještě mi někdo radil jestli tam někde není njákej filtr kterej vyčistit a pak by to mohlo být dobrý Mercedes to prý tak má.Taky jsem přetěsnil ventylový víka a jelikoš se mi zdálo že na volnoběh to hrozně pod autem chrastí tak jsem nechal oddělat katy ale chrastění nepřestalo tak nevim ale kašlu na to.Taky jsem sedmu řádně vyčisti naleštil navoskoval a ošetřil kůži.Jo taky kompresor klimatizace je teda zadřenej takže pak musím zehnat starší jelikoš novej stojí okolo 12tis. ale to až na konec protože ještě ten rez se musí do zimy vyřešit a taky ještě nevím co stou převodovkou jestli udělat výměnu toho oleje za 5 tis a nebo nechat jen zkontrolovat a dolít za tisicovku.Jinak zatim je to vcelku pojízdný a parádní svezení ale ještě to bude dlouhá míle dát to do dobrýho stavu ale stim se počítalo. Tak se zatim měj MARA Jo ještě se dělal olej a vzduch filtr-svíčky jsou na řadě co nejdřív
Naposledy upravil(a) Rescator dne sob kvě 14, 2011 5:35 pm, celkem upraveno 1 x.
Rescator
Příspěvky: 135
Registrován: sob bře 05, 2011 9:12 am
Bydliště: Nové Hvězdlice

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od Rescator »

A co ty v té Lednici copak máš za raketu jsme od sebe celkem kousek co takhle njákej srázek mám ještě kamoša ze 728 a třeba by se ještě někdo chytl?
Rescator
Příspěvky: 135
Registrován: sob bře 05, 2011 9:12 am
Bydliště: Nové Hvězdlice

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od Rescator »

Jinak jsem se představil na téhle stránce to najdeš pod-Ahoj všichni kdo nosi v srdci lásku k BMW
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od 100RM »

ty vole, pises jak Kamil, tiez sa to neda citat ... :-D
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od Spooner »

Číst se to nedá. To je pravda :D . Ale proč jsi nenavázal na svůj úvod? To budeš zakládat pro každou novou fotku nové téma o svojí sedmě? :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Rescator
Příspěvky: 135
Registrován: sob bře 05, 2011 9:12 am
Bydliště: Nové Hvězdlice

Re: AHOJ VŠICHNI KDO NOSÍ V SRDCI LASKU K BMW

Příspěvek od Rescator »

Sory hoši a proč se to nedá číst? Bohužel líp to neovládám a ten zbitek taky ne.
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Pár nových foto mé sedmice

Příspěvek od KAMIL740 »

100RM píše:ty vole, pises jak Kamil, tiez sa to neda citat ... :-D
co mas pyco :))))
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
TheStig
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 17, 2014 8:36 am

Re: AHOJ VŠICHNI KDO NOSÍ V SRDCI LASKU K BMW

Příspěvek od TheStig »

Nazdar!
Nepredavas nahodou svoju 7er? ;)
http://auto.bazos.cz/inzerat/36159835/P ... 8-740i.php

Videl som ju v kp-design a musim povedat ze pekny kusok. Mozes mi poslat viac foto a nejaky zoznam co bolo menene a co by bolo v najblizsom pol roku treba vymenit? Kludne na email richi.schultz@gmail.com.
Bez 19 by si si predstavoval aku cenu? Mam pekne 18.

Vdaka!
Richard
E39 523i 12/96 - arktissilber
Odpovědět