BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
BajajaCZ
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 15, 2015 8:51 pm

Re: BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

Příspěvek od BajajaCZ »

Ále, to je tak, když se člověk důvěřivě veze za P3RF3EKTem, zaparkuje v protisměru v obousměrné ulici, před policejní stanicí, na jejich vyhrazeném místě. No a ani zrovna přijedou :D.

Fotky dodám, interiér chci vypucovat, než se jím začnu chlubit. Jinak leštěnka to opravdu není, na fotkách umytá a vypucovaná vypadá lépe než ve skutečnosti. Z blízka je té kosmetiky moc a moc na opravování, začít ale chci s těmi důležitějšími věcmi. Čidlo kliky jsem byl právě objednat a čekám na vyčíslení profíka co se týká opravy koroze. Blázen jsem už dlouho, jinak bych tu nebyl :D. Kamarád říká, že to chce koule jít bez zkušeností do V8 :lol:.
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

Příspěvek od zzeli »

Jo tak, takze policajt pohodova jizda, blinkr, chysta se zaparkovat na svym miste u hnizda a najednou hvizd kol a sup, sedma z protismeru na prasaka na miste, kde uz mel policajt skoro cumak :mrgreen:
Me se ty fotky zdaj neuveritelne vymazleny, ze ty budes kamarad s photoshopem :) Pisu si, cidlo kliky nesouvisi s trepajicim se motorem.
Myslim, ze koule to chce jit do V8, ale v nafte :lol:
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
BajajaCZ
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 15, 2015 8:51 pm

Re: BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

Příspěvek od BajajaCZ »

zzeli: Tak nějak, akorát ty sedmy byly hned dvě, P3RF3KT jel vlastní a já v závěsu :D. Cestou jsme minuli dělňase na staveništi, z okénka jsem zaslechl jen ''Kurýýýýr'' :D. No, s photoshopem jsem kamarád, nicméně tohle nebyla žádná extra úprava, pouze trochu kontrastu a viněty. Žádná retuš (krom skrytí RZ) se nekonala ;).
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

Příspěvek od volf-m »

Viděl jsem ho na živo a určitě to není špatné auto, spíš jsem byl nasranej na tu moji, jak zlobí a tohle funguje. Takže ať slouží ;)
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: BajajaCZ a jeho e38 740i (1995)

Příspěvek od Filozof »

Gratuluji novému členovi a snad bude dělat auto radost. Je fajn že jsis vybral 740i nakonec a nebál se velkého motoru.
Ono jednoho dne bys stejně chtěl V8 a snažil by jsi se jít tím směrem.
Auto co máš osobně neznám ale snad ho dáš do stavu který si představuješ. Ono všechny e38 se dají stále vylepšovat nejen výbavou ale taky drobnostma jako je dávat mu kvalitní olej a komponenty při výměně.

Máme tady staré auta a ty taky potřebují péči. Musí se počítat stím že pokud si vyloženě člověk auto neudělá komplet nové musí občas něco řešit. Není to jako u 5letého auta. Ale ty máš osobně jeden z prvních M60 ty byli většinou hodně povedené a podle mého názoru neměli ještě takové slabiny jako další M62 apod.

Výhoda předface je taky v tom, že plno dílů je oproti face levnějších jak už se zmínil Jarax i některé jednotky tam drží a nekazí se a neodchází tolik jako u faceliftu.

No uvidíš sám co vše prožiješ s autem následujících pár let ale doufám, že ti bude dělat e38 jenom radost. ;)

Je to vlajková loď BMW navíc to máš stím správným motorem :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět