Dream car E38 750iL 1996

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od oxik »

Ta částka je směšná, dokud tam nebudeš za dvojnásobek kupní ceny, nezapadáš do party :D :D
K autu..nepřijde mi to jako extrémní nedostatky, samotného by mě to ovšem taky nasralo. Za 120 nelze čekat sedmu bez investic, ale aspoň by to neměl jakýkoli inzerent dávat do popisu auta. Nevím co bylo tady na 7er, protože už je to smazaný, ale auto bez investic neexistuje, u e38 to platí 3x
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od fredy »

No ono to bylo v inzerátu popsáno jako docela supr auto což asi nebylo, ale to si měl kupující pořádně prolézt. Když viděl, že tam je to poteklé tam také tak se měl pídit proč a to i další věci /otáčky, altík/, popřípadě žádat /dohodnout/ slevu, opravu atd. Určitě na to měl dost času. Ten automat asi klekl výměnou oleje, ale ono to tak někdy prostě je. On kolikrát člověk nekupuje hlavou, ale něčím jiným a nebo prostě ... to auto musím mít ...... a má :) jako já :lol:
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
Rostik
Příspěvky: 363
Registrován: ned srp 24, 2008 1:48 pm

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od Rostik »

To bylo úplně jasné že se tady taková rezenze brzo objeví. Nedivím se že jsi naštvaný, když je každé auto popsáno jak by to byl poslední dobrý kus na planetě :roll:
Podívejte se za kolik se tyhle auta v pěkném stavu prodávají v německu, nezbýva tedy než koupit mrdku, zvenku ji tochu poléčit a hurá s ní do světa jinak by na ní vydělat nešlo... Ale rozhodně v automatu bych olej neměnil, ani já jsem to radši nedělal a je pravda že jsou věci co můžou odejít ze dne na den, jsou už to staré auta...
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od P3RF3KT »

Asi jsi to napsal i správně, v jediném s tebou asi ale nesouhlasím. Konkrétně na tomhle autě se nepoléčilo ale lautr nic. Nic nebylo maskované, nic nebylo nastražené. Ostatně to nemáme ve zvyku ani za potřebí na žádném autě něco maskovat a nastražovat :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od pavel.rossi »

Jen mi není jasné to s tou vodou a houpavým volnoběhem? Nechce se mi věřit, že by jsi přišel k 20 let starému autu s V12, které neudrží hladký volnoběh a nepřišlo ti to divný? To samý s vodou. To přeci muselo být jasný při koupi, že to někde teče ven, nebo do oleje? To jsou věci, které se těžko maskuji.
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od P3RF3KT »

Vis ono je to slozite. On Vity moc do aut nedela, takze vychazi z informaci od lidi kolem nej. Volnobeh byl u auta ok, slo o to ze auto pri zarazenym D a stani na brzde samo obcas pridalo a melo tendenci popojet. Toto udelalo poprve pri predani v Praze. Proto jak jsem psal jsme toto resili dodani jinych membran sani ktere jsme vydedukovali ze by to delali a uz pri vyndani starych bylo videt ze nejsou ok. Membrany jsem tedy nasledne dovezl a Vitymu je vymenil. Zlepsilo se to si myslim dost ale patrne to nezmizelo zcela uplne.
Voda nikde netekla ani nebylo videt ze by tekla. Byl jsem sice obvinen ze slem z podvicka jsem pred predani otrel aby nebyl videt, coz samozrejme byla blbost, proto jsme take nemeli problem pristoupit na zaplaceni opravy a materialu u Wilda aby problem odstranil. Tento problem jsme vydedukovali vznikl nejspis tim ze auto posledni 3 roky u predchoziho majitele jen stalo v garazi a nejezdilo, tesneni ztvrdli a kdyz auto zacalo jezdit, nekde povolilo. Stat se to muze. Rozhodne jsme vedome neprodavali auto s vadnym tesnenim pod hlavou.

Ale myslim ze obhajoby bylo dost :) kdo me a Misulina zna vi jaci jsme, kdo ne udela si hold po teto recenzi na nas obrazek svuj, s tim nic neudelame :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Vity7er
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 16, 2015 12:27 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od Vity7er »

P3RF3KT píše:Vis ono je to slozite. On Vity moc do aut nedela, takze vychazi z informaci od lidi kolem nej.
Myslím, že touto větou se dá skutečně celý příběh shrnout. Koupil jsem auto, věřil jsem doslova tomu, co bylo napsáno v inzerátu - "top technický stav" apod. (inzerát koukám radši vymazán :lol: ) potom jsem doslova uvěřil prodejci a dopadlo to takto jak jsem to výše popsal. Jsem asi pořádně naivní.

Každopádně na E38 nezanevřu a na 750iL se dál pracuje každým dnem. Stejně tak na druhé E38 - 728mě..
728i /1998
750iL Individual /1996 fjordgrau metallic
Uživatelský avatar
aristoloser
Příspěvky: 151
Registrován: čtv srp 16, 2012 4:46 pm
Bydliště: Nový Knín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od aristoloser »

Hele,ono je to těžké,při sebelepší vůli ,ani mechanik do dvacet let staryho motoru nevidí.Na druhou stranu budeš mít teď motor opravdu prověřený,a dalších x tisíc km bude cajk.... Což také majiteli že srdce přeji. Ať dělá dále jen radost.
BMW e 38 730i. WBAGF21060DF77938
http://www.filmcarsrent.cz.
fanas.v
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 05, 2016 6:54 am
Bydliště: Tachov

Re: Dream car E38 750iL 1996

Příspěvek od fanas.v »

Zdravím,
také se přidám do diskuze. Poslední 750iL, kterou perfekt prodával, parkuje v mé garáži. Před koupí jsem si sedl dozadu, byl jsem svezen a ....... "musel jsem ji mít" :D Moc jsme ji neprohlíželi, byly jsme unešený kusem auta. Byl jsem upozorněn na pár věcí, které by bylo dobré udělat, nic zásadního a vyrazili jsme. Pak se objevila tekoucí nádrž (kdyby měl někdo doma přebytečnou, rád ji koupím :D) a ztrácí se chladící kapalina, ale beru to za provozní náklady, je to 22 let staré auto. Bylo by divné, kdyby se nic neobjevilo.
Stejně je podle mne v TOP stavu, vše funguje a jsem spokojen!!

Od perfekta jsem koupil také modrou vládní 735i fl, která se zde prodávala před 1,5-2mi měsíci. Po ujetí asi 8000 km za první měsíc praskla přední pružina, dostal jsem obě náhradní včetně tlumičů, takže jednodušší výměna, pak jenom pár "provozních" věcí. Také TOP stav.

Jinak děkuju a přeju vám všem hodně spokojených kilometrů.
BMW 750il e38 ..\94
BMW 740i e38 ..\99
BMW 735i e23 ..\84
Odpovědět