dr.zejus a BMW 740i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 11, 2010 1:58 am
Bydliště: Šulinystán

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od dr.zejus »

Spooner píše:Pěkné to máš ;) . A hlavně čisté a naleštěné. Měl bych si z tebe vzít příklad :)
řekl bych, že fotky trošku klamou. Ale aspoň umytý to je ;)
Obrázek
EX BMW 740i (DG01453)
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od Stew1988 »

by jsme mohly někdy dát sraz a nafotit auta pohromadě co ty na to :)
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 11, 2010 1:58 am
Bydliště: Šulinystán

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od dr.zejus »

Troška aktualizace poté co se mi auto cca po dvou měsících vrátilo ze servisu. Na autě měnily tyčky stabiku, silentbloky ramen, udělala se geoška, dávalo se nový těsnění pod víka ventilů, všecka gufera na diferu, víčko nádržky od serva (no prostě ze spod byly všude kam se člověk podíval kapky oleje, chcalo to kde mohlo), dál jsem konečně dal i nové plynové vzpěry na kufr (kurva teď ten dekl jde nahoru skoro sám :-) )

Teď mě ještě čeká nechat udělat pravej zadní lem, protože asi příchod jara v něm probudil touhu kvést.

To jsem si myslel, že bude asi vše na delší dobu, ale pak kouknu do zpětného zrcadla a něco se mi nezdá se stropem
ObrázekUploaded at ImageFra.me

No myslel jsem, že mě v tu chvíli za volantem mrdne. Tohle jsem měl dřív v E30, tady jsem to vůbec nečekal. V E30 to mladá vyřešila pomocí barevných rýsováčků, ale v sedmě to nehrozí. Řešil tohle někdo z vás? Jak na to?
Dál jsem zjistil, že ventilace si dělá co chce. Na okno vzduch na 18 st. valí studenej jak má, ale stačí posunout kolečko o jeden, dva dílky směrem k červenýmu a už to topí jak kráva. V mřížkách to zas odmítá topit, ikdyž je teplota nastavena na max. A to jsem ventily topení měnil loni a vše jelo jak má :-(
Jinak v servisu mi řekli, že tlumiče výfuku z horní strany (hl. teda pravej) jsou popraskaný, děravý.

Já už tu svou kurvu snad hodím ze skály :evil:
Obrázek
EX BMW 740i (DG01453)
kalashnikow
Příspěvky: 205
Registrován: úte lis 22, 2011 10:26 pm
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od kalashnikow »

Klid, ta stropnice není tak hrozná, najdeš tu vlákno tuším od Pepína, nedávno to dělal, vyndat by měla jít bez demontáže skla a pak pěkně přilepit látku zpět :)
Paulie001
Příspěvky: 324
Registrován: pon úno 27, 2012 3:19 pm
Bydliště: Petřvald u Karviné / München

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od Paulie001 »

Jj, vyndat jde v pohode, ale aai bych radji vyndal predni sedacky a radeii i zadek. Ten molitan plny lepidla co z toho bude padat je strasny. Takze minimalizovat mnozstvi dilu ze kterych to bide treba sundavat
E38 750i
E36 323ti
E30 316i TC2 Baur
----------------------
ex: E38 730i, E36 320i Touring, E36 318i Tour LPG, S211 E500, e36 316i Compact
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Příspěvky: 333
Registrován: ned říj 02, 2011 11:09 pm

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od AnthonyWave »

Vsechny sedacky ven, nejlip i tunel, pak to jde vcelku snadno. Nejlepší Vysadit zadní dveře...... a pak sehnat černou a zpátky do auta :-)
Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 11, 2010 1:58 am
Bydliště: Šulinystán

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od dr.zejus »

No hoši asi to nechám nějakýmu čalouníkovi, stejně je třeba vyspravit trošku i přední sesle a snad dá dohromady i loketku, tak to může vzít při jednom. Vzhledem k tomu, že mám rád světlej introš o černé stropnici jsem ani neuvažoval ;-)
Prvně ovšem musím vyřídit tu sviňskou rez. Až to zas bude trochu v kupě tak jsem hodim foto. Zatim je mi stydno mezi ty vaše krasavce dávat tu svou plechovku :)
Obrázek
EX BMW 740i (DG01453)
Uživatelský avatar
Rostik
Příspěvky: 363
Registrován: ned srp 24, 2008 1:48 pm

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od Rostik »

Ventily topení jsem na tom měnil i já nějak je to papá možná by to chtělo jinou nemrzku nebo nevím.. Stropnici šedou mám nechám ji za 400,- šedou stejně nikdo nechce... Že by byly popraskaný tlumiče výfuku fakt nechápu je to přeci nerez a má dva obaly má to snad špatný zvuk? pokud ne fakt bych to neřešil..
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Příspěvky: 333
Registrován: ned říj 02, 2011 11:09 pm

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od AnthonyWave »

Rostik píše:Ventily topení jsem na tom měnil i já nějak je to papá možná by to chtělo jinou nemrzku nebo nevím.. Stropnici šedou mám nechám ji za 400,- šedou stejně nikdo nechce... Že by byly popraskaný tlumiče výfuku fakt nechápu je to přeci nerez a má dva obaly má to snad špatný zvuk? pokud ne fakt bych to neřešil..
A nerez v zimě praská :-)
Uživatelský avatar
dr.zejus
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 11, 2010 1:58 am
Bydliště: Šulinystán

Re: dr.zejus a BMW 740i

Příspěvek od dr.zejus »

Tak dneska jsem si udělal trošku času, využil docela příjemného počasí a oplách tu svou zelenou. A ejhle jak to auto prokouklo. Jinak co se týče práce na vozítku, tak v létě se dělaly oba zadní lemy a spodky dveří, takže koroze snad na čas zažehnána. Teď mě čeká zjistit odkud mi teče servo olej a výměna jednoho siláče u diferu. Jestli mi někdo poradí číslo dílu v ETK budu rád,viz poslední foto, je to nějaký silentblok před diferem. Při přeřazení a záběru, se ozve vždy taková tupá rana, jak se hne difer. Tenhle siláč je v pánu, ale nemůžu jej nikde najít, tak prosím o radu.

ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
ObrázekUploaded at ImageFra.me
Obrázek
EX BMW 740i (DG01453)
Odpovědět