Bennyho E38 740iLA

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od Conscious »

Moooc pěkný... :idea: Chlape nenapadlo tě si přivydělávat trochu těma nerezama? Já na to už koukal na netu a dost se mi to líbí,ale taky mě nenapadlo jak to udělat (sloupky). Ty to máš vyřešený a vypadá to dost dobře. :idea:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od Snejk »

magiccc píše: Jen takovej dotaz, když to tak vidím.. Je to k něčemu, když sedíš v autě, jedeš a máš zavřený okýnka? Když by byl otevřený skivak a nebylo v kufru to prkno s těma zesíkama....
však se to hned pod těma fotkama řešilo a je to vyřešene :) si to tam počti....
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Conscious píše:Moooc pěkný... :idea: Chlape nenapadlo tě si přivydělávat trochu těma nerezama? Já na to už koukal na netu a dost se mi to líbí,ale taky mě nenapadlo jak to udělat (sloupky). Ty to máš vyřešený a vypadá to dost dobře. :idea:
Jj už to pomalu rozjíždím ,se podívej do 7er inzerátů,je to tam pod ,,lehký chrom program,, už tam pár věcí je a postupně budu doplňovat ;)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od JaraX »

sakra zmizeli ti všecky fotky
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od Raisidlo77 »

Jo no.. zajímá nás stropnice, prosím nafoť ji :D
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

JaraX píše:sakra zmizeli ti všecky fotky
Čus jj koukám musím dát přes jinou fotobanku :-(
PRAHAV8

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od PRAHAV8 »

J.Benny píše:
Conscious píše:Moooc pěkný... :idea: Chlape nenapadlo tě si přivydělávat trochu těma nerezama? Já na to už koukal na netu a dost se mi to líbí,ale taky mě nenapadlo jak to udělat (sloupky). Ty to máš vyřešený a vypadá to dost dobře. :idea:
Jj už to pomalu rozjíždím ,se podívej do 7er inzerátů,je to tam pod ,,lehký chrom program,, už tam pár věcí je a postupně budu doplňovat ;)
Co by ti na to rekli v praci? Jsem slysel ze prej uz tam máš i sablony :D
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Tak čas zase napsat pár řádků ,minulý rok jsem do auta zase nasypal nesmysl ale konečně jsem se pohnul :) ,po obrovských problémech s motorem jsem koupil od Misulina novej a vyměnil ho + celej ( krom hlav ) přetěsnil dal nový všechny řemenice ,napínáky ,řemeny vodítka rozvodů ,membránu sání a už ani nevím co dalšího :lol: .Tenhle rok jsem pro změnu začal podvozek takže repase zadních nivo tlumičů,nové zadní pružiny ,horní uložení nové brzdové hadice ,nivo hadice + kompletní výměna pancéřového potrubí pod celím autem ( brzdy + nivo ) a abych to dovedl k dokonalosti tak všechna zadní ramena ( zbytek co je na zadní nápravě jsem už měnil dříve ) tak že jsem se dopracoval ke kompletní generálce zadní části auta :) . Souběžně s tím jsem začal řešit víc interiér a příští týden jedu dát přečalounit do kůže Pearlbeige celý spodek palubky ,středový tunel a zadní klima kapličku ( ještě mě pak bude čekat stropnice do světlé alkantary i se sloupky samo , tapeci ) .Koupil jsem b sloupky se dřevem ,opěrky se zrcátky které jsou šedé, zadní stolečky s podložkami na psaní které jsou prozměnu černé ale samo to půjde na přečalounění do Pearlbeige :) až zase našetřím nějaké peníze :). A jelikož jsem úchyl na kombinaci černá/chrom tak spoustu interiérových pikačovin jsem nechal nachromovat ( příklad středová konzole s tlačítky pro výhřevy atd ,celí rám středové konzole,digiklimu rámečky na opěrce u těch čudlů na otevírání atd ). Další úpravou je podřevování plastových dílců ( opravdu podýhované ne samolepky ;) ) a to sice jak jsem tu viděl tak jsem to musel mít a to byl ten podřevenej telefon :lol: tak že mám podřevenej telefon a koupil jsem ( sice to tu asi odsoudíte že to není origo ale mě to tak vyhovuje ) rádio 16:9 s dotikovým displejem bluetooth ,dvd ,usb ,navi ,handsfree atd. a to jsem celí kuchnul a nechal taky podřevit :lol: samo do dekoru ořechové kořenice co mám v autě :D ( tak se prý to mé dřevo jmenuje :lol: ) .Časem hodím pár fotek až zjistím jak protože přes co jsem je sem házel dříve to už nejde a ty co jsem tu měl tak zmizeli :evil: . Ještě plánuju podřevyt moji ultra stropní konzoly s monitorem a pár pikačovin . Teď mám auto ve stavu rozebráno do atomu protože dělám všechno na ráz a ještě jsem k tomu měnil celí koberec na podlaze ( modrý za černý ) ,koženou palubku ( vršek ) no a ani nevím co ještě ) bylo a je toho moc :lol:
Uživatelský avatar
hacker
Příspěvky: 367
Registrován: ned zář 19, 2010 3:52 pm
Bydliště: Praha/Bratislava

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od hacker »

:shock:

to jsem zvědav na fotky..
Mercedes-Benz R170 SLK 200 Kompressor "silver arrow" brilliantsilber on magmarot
ex BMW E38 730d "položiť dozadu súdruha"orientblau on pearl beige
BMW E36 318is tmavě modré kupé
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od Spooner »

Paráda! Jsem moc zvědavý na fotky
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Odpovědět