Bennyho E38 740iLA

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Další hotová práce na 7.mě ,výměna zadních kotoučů ( akorád už trochu orezli za ty 4. měsíce co nejezdím :? )a pikačovin na zadní nápravě.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

A konečně se pomalu chýlím ke konci,tenhle týden konečně budu moct zase vyject :P ,tak že foto těsně před dokončením.Nalepení chrom nápisu Alpina na spoiler,chrom sloupky ,nové přední blinkry ,dolakované lišty okolo oken do barvy auta a spodky zrcátek taky v bervě auta.Během příštího týdne ještě dobouchat introš,pak tecnická ,emise ,geometrie a přepis barvy .Uf bude to ještě maraton :?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
magnum
Příspěvky: 1186
Registrován: pon črc 27, 2009 10:59 am
Bydliště: Plzeň

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od magnum »

ty chromový sloupky jsou goood!! to jsi nechal nachromovat??
EX E38 728i, EX 740i E38 1995 DG39346,EX E38 740iA FL LPG, E32 735Ia 1991.
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Nene to jsou z leštěné nerezy vypálené a nalepené na ty původní.Dělám si více takových chrom doplňků do auta.Kámoš mi to vždy oměří nakreslí na kompu a nechá vypálit ;)
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Snejk píše:to jo sadu tam maš vcelku zajimavou. jak si to řešil ve dveřích? maš to v těch origo reproboxech nebo si je nějak upravoval?
ted me mimochodem napadlo. když ten reprobox nema objem... co ho nakonci v tom zužení finknout a tim mu vcelku i nějaky objem vytvořit. pak by se těm 13kam dal potencial něco zahrát (v 10L muže bejt reprak třeba ze zlata a nic z toho). takhle vzhledem k prvni vrstě utlumení (za stahovačkou) a druha vrstva je tapec.... tak mezi tim odhaduju tak cca + 20-30L.... takže ta 13ka by mohla mit tak 40L-50 objem.... což je dost ideální, protože co si ještě pamatuju tak pro 165ku reprak je 70L. i když třeba u dsp by to smysl nemělo tam to omezuje zessilovač shora i sdola....
takže nějaký testovací reproboksíky ufiklý bych docela prubnul.

Tak jsem zkoušel fiknout ten konec a je lepší když je to vcelku,ty basy byli o poznání horší než když je to uzavřený :? .Tak jsem to tam nalepyl nazpět .
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Měl bych dotázek ,nandal jsem do auta 4:3 monitor a když vypnu klíčky a zamknu auto tak se mi ten vydeo modul vůbec navypne a pořád v něm běží ventilátor,stím spojené že monitor sice jako by vypne ale podsvícení pořád svítí ( ta zářivka uvnitř monitou ).Ráno když přijdu k autu tak stále běží a vybíjí mi baterii.Nevíte někdo čím to může být že nevypíná ?
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od Snejk »

spatnej videomodul... ono to usina příkazama po sbernici... musi se vymenit.. klasicka chyba.. estli mas 4:3 tak nejake mam
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Aha , tak já se nějak nejdříve spojím s Misulinem on my ten set prodával jestli mi to vymění .Ale díky za radu ;) ,já nad tím bádám už dva měsíce jak vůl ,že jsem tam něco při montáži pohnojil a ono je to jen v tom modulu :? ,nojo hold holá huba holé neštěstí :?
Uživatelský avatar
magiccc
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 04, 2010 2:12 pm

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od magiccc »

J.Benny píše: Obrázek
Obrázek
Jen takovej dotaz, když to tak vidím.. Je to k něčemu, když sedíš v autě, jedeš a máš zavřený okýnka? Když by byl otevřený skivak a nebylo v kufru to prkno s těma zesíkama, tak bych to ještě tak nějak pochopil. Neber to jako nějaký narážky nebo tak. Jen mě to zajímá... Já bych čekal, že to bude hrát hezky tak pro lidi okolo silnice a ty z toho v autě tolik mít nebudeš.

Jinak to vypadá fakt krásně! Jsi šikovnej..

Nemáš fotku těch světel? Myslím jako nějakou detailní - jak jsou tam ty kroužky přidělaný uvnitř (jestli se musí něco ve světlech předělávat, jak je to přilepený,...)
BMW 730d e38, 02/2000, DN46262
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bennyho E38 740iLA

Příspěvek od J.Benny »

Čus v autě to slišet je ten woofer má v RMS 1000W ale je fakt že kdyby byl namísto skyvaku tak to je o 1000% lepší ale bohužel za tím prknem je LPG bomba.S tou bombou jsem to už koupil tak že jsem neměl jinou šanci jak to udělat ale plánuju to předělat a dát bombu do rezervy .To je ale investice cca 10.tisíc který momentálně po všech těch úpravách nemám tak že časem mno :( .Ono totiž na ten woofer je i ta dutina na rezervu je dost malá a nemá tam dost vzduchu abych z něho vymáčkl pořádný výkon btw plech ozvučnice taky nic moc ( v tý rezervě ,je to sice odtlumený ale víš jak MDF je MDF ,takže časem ;) )A ty kroužky nafotím a dám ty fotky sem ,teď toho mám moc takže moc nestíhám sem odepisovat tak že hned jak to bude možný nafotím ;)
Odpovědět