Pro všechny co si chtějí snižovat auto

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnyK
Příspěvky: 102
Registrován: pon bře 09, 2009 1:32 pm
Bydliště: TNO / Reichenberg

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od JohnyK »

Final-man píše:´´Pro všechny co si chtějí snižovat auto´´

Trochu inspirace :lol:

http://vimeo.com/42166882#
Ja bych si chtěl jen vyzkoušet jak se do toho nastupuje a vystupuje, musí být pohodlný. :D
e32 M60B30 92' DD29019
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Final-man »

Vy to všichni moc prožíváte :lol: Já mám auto na 20´´ Teď budu mít profil pneu na 30. Mám tam podvozek kterej má TUV do snížení 5cm. Já teda teď už budu sníženej asi o 11cm. Mám tam unibalové uložení, který nemá homologaci ani TUV. Maximální odklon nastavenej. Auto leží na dorazech ve předu i vzádu. Mám uzké gumy na širokém ráfku. Podložky pod kolama a přijde mi to v pohodě. Jezdim s tím každej den u mě ve měste a v okolí. Když člověk neprojede každou díru a dává bacha, tak je to v klidu. Komfot je teda o něco menší, ale s tím se musí počítat. Mám nehomologované žluté 100w žárovky v dálkách, které používám jako denní svícení. Jinak mám auto v cajku, povinnou výbavu kompletní. Mám i pojebanej formulář evropskej o nehodě a propisku. Vestu v přihrádce řidiče atd. Nemám žádný neoriginální díly na autě jako spojlery a jinej hnus tuningovej. Tuning vážně nemusim. Je fakt že můžu jezdit jen ve dvou lidech, nemůžu si naložit kufr, nemůžu všude zajet, brousim si podlahu garáže když do ní zajíždim, nemůžu dát občas plnej rejd atd. Já jsem, ale spokojenej a líbí se mi to. Nemám rodinu, mám k dispozici další 4 auta, a stejně nejvíc jezdim mojí invalidní E39. Je to snad každého věc co se svým autem dělá :)

Pak tu Jarax napíše: ´´sekat ruce takovym kokotum´´ :lol: To je asi jako kdybych já Vám začal psát, že jste kokoti, že má většina z Vás na autě hnusný malý 16´´ nebo 18´´, který jsou tak leda vhodný na fabii, dělaj to auto starší o 30let, zapadlé kola jako tramvaj. Že ty auta vaše vypadaj jako motorovej člun kde strčim pomalu hlavu mezi blatník a pneu. Vysoké jako koza, že by se ty auta dali podlézt atp. Nic takového tady neřikám. Ne že by se mi nelíbili ty auto v TOP výbavě, v TOP stavu originálnim moc to uznávám a cenim, ale mám prostě jinej vkus. Když by všechni měli ty auta stejné tak by to byla fakt nuda ;)

Táák a můžete začít pouštět hate a nadávat mi do debilů :lol:
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Spooner »

Já myslím, že to není stejné :). Protože kdyby nám chtěl někdo nadávat, že máme 16 nebo 18" kola, můžeme vytočit plný rejd, můžeme jet ve 4 lidech s plným kufrem atd, tak by plakal na špatném hrobě. My jsme to tak nevymysleli. Takto ta auta navrhli a zkonstruovali němečtí inženýři :). Takže pokud si někdo myslí, že je chytřejší než všichni tito pánové a že jejich dílo "vylepší", tak budiž. Ale nadávat do kokotů potom musí jim :D
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Malas
Příspěvky: 201
Registrován: úte led 24, 2012 11:13 pm
Bydliště: Praha

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Malas »

Tleskám ti,krásně napsáno ;) přesně moje slova,i když takový snížení jako máš ty já nemusím(myšleno na mém autě)hrozně se mi to líbí :P já ty low cars žeru :D ;)

Ps:dočkám se někdy více fotek tvojí e39? už jednou jsem ti psal ;)
Ex BMW E34 525 Tds
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Final-man »

Spooner: Já netvrdim přece, že to je lepší. Určitě to lepší neni!! Určitě lépe funguje to auto v sériovém stavu. Řešim estetickou stránku toho auta. Nadával bych, protože se mi to prostě nelíbí. Každému se líbí něco jiného. Mě to tak vyhovuje a jsem s tím spokojenej. :) Přijde mi, že jsi nepochopil co jsem tím chtěl říct :)

Malas: Jsem rád, že si rozumíme. Je tu víc takových lidí. Třeba Wild, ale ty se radči do těhlech diskuzí nezapojí :D Jinak nedávno proběhlo profi focení. Udělalo se plno fotek, ale rozhodl jsem se, že to auto musí jít ještě níž a víc vyladit ten stance. Takže až do bude echt, tak proběhne nové focení a pude do na net ;-)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Spooner »

Neboj, já tě chápu :) . Však tak jsem to myslel. Že to vylepší po estetické stránce oproti originálu.
To je škoda, že se nezapojí. Už dlouho tady nebyla žádná ohnivá diskuze. Žádný pořádný flame-war :D.
Jedeš letos na BIG? Že bys mě tam svezl dokola, ať mám představu :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Final-man »

Doufám, že pojedu. Jedu předtím na dovolenou, ale mělo by mi to vyjít. Jestli nebudeš zrovna po operaci zad, tak myslím, že by to neměl být problém :lol:
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Spooner »

Ok. Tak hlavně abych na ni nemusel po té jízdě :lol:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Malas
Příspěvky: 201
Registrován: úte led 24, 2012 11:13 pm
Bydliště: Praha

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Malas »

Final-man píše:Spooner: Já netvrdim přece, že to je lepší. Určitě to lepší neni!! Určitě lépe funguje to auto v sériovém stavu. Řešim estetickou stránku toho auta. Nadával bych, protože se mi to prostě nelíbí. Každému se líbí něco jiného. Mě to tak vyhovuje a jsem s tím spokojenej. :) Přijde mi, že jsi nepochopil co jsem tím chtěl říct :)

Malas: Jsem rád, že si rozumíme. Je tu víc takových lidí. Třeba Wild, ale ty se radči do těhlech diskuzí nezapojí :D Jinak nedávno proběhlo profi focení. Udělalo se plno fotek, ale rozhodl jsem se, že to auto musí jít ještě níž a víc vyladit ten stance. Takže až do bude echt, tak proběhne nové focení a pude do na net ;-)
no ale kdyby se ti chtělo,můžeš hodit i nějaký fotky klidně dřív ;) zlobit se rozhodně nebudu :) miluju totiž příběhy "před" a "po" ;)
Ex BMW E34 525 Tds
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Pro všechny co si chtějí snižovat auto

Příspěvek od Final-man »

Jestli jsi registrovanej a platící člen bmwklub.cz tak tam mám cca 11 stránkovej topic o tom jak si ničím auto.
Odpovědět