Moje 7er e38 Na prodej

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od JaraX »

M3maniac píše:Jardo webasto se mrdá u každýho starýho bmw ;) ty si myslíš ,že je e38 model 2001 jedna nejhorší z nejhorších a já si myslím pravej opak, e38 je nádherný auto a po FL je pro mě ještě nádhernější ;) já jsem prostě chtěl origo sportpaket s 16:9 a nejlépe stříbrnej a proto jsem za ni rád. Nemá smysl tady a nejen tady prskat a prskat jak jedině full a nejlépe osmi litr 12ti válec je to nej na světě :mrgreen: já auta rozděluji na auto na ježdění a auto na fun (tím myslím sportovní auto ve kterém se vyblbnu) a v tomto případě je mi jedno ,že bere 20l /100km...ovšem toto mám na denní ježdění a tam ocením hospodárnej provoz ( kolem 8l nafty) to jestli se to mrdá ti řeknu za rok,pak za dva a pak za tři ;) neříkám ,že budu rád když odejde nějakej vstřik či turbo,ale jsem na to na rozdíl od mnoho jiných připraven ;) a závěrem řeknu toto, ta stará plechovka mi dělá neskutečnou radost,koukám na jeji sexy tvary....na to jak je přiťápla k zemi,jak je široká...jak je monstrózní a zároveň hbitá ;)
omyl, webasta která nejsou řízená sběrnicí, ale napájením (E38 před FL) je naprosto spolehlivé, ještě jsem neviděl žadný s vadnou jednotkou, maximálně se něco zanese, je potřeba ho vyčistit. Vzhled neřeším, jo Facelift je samozřejmě hezčí, ale na vzhled to nejezdí. nevím jak moc je je hospodárný mít facelifta, kde měníš DSC jednotku apod, ale to už tady jmenovat nebudu. Viděl jsem desítky, možná stovky E38, a ta nejhezčí, nejvybavenější nejpěknější není žádnej facelift ale Spoonerova 750iL, to je prostě nej auto na 7er.cz
BMW service expert - http://www.jarax.net
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od M3maniac »

Tak jsem v bmw objednal nějaké ramena,tyčky stab.,brzdy,filtry,nějaké plastíky atd a už se těším až bude top. Jo a kdysi jsem si koupil do jiného auta toto DVD ale nějak jsem ho nestihl vestavit tak se ptám kdo by mi ho tam hodil ;) a na kolik to cca vyjde. A asi bych hned dal i DVB při jednom....

http://www.audioves.cz/DigitalDynamic/D ... g2812.html
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od M3maniac »

Jardo fakt se nemám chuť non stop s Tebou hádat ;) já nikde nepíšu že mám nejhezčí 7er na 7er ani nic podobnýho. Až mi DSC jednotka odejde dám Ti vědět.Uvědom si, že každé auto se posere, buď máš štěstí a trefíš dobrej kousek nebo štěstí nemáš a sype se a sype se.Já měl hafo různých aut a nikdy jsem si nestěžoval....tento motor jsem měl v několika autech...330d , 530d, 730d,X5 3,0d a až na jedno turbo a dva vstřiky u X5 za x let a x set tisíc km nic ;) ano mám najeto asi meloun a za tu dobu co jezdím ropou mi kleklo jediné turbo a dva vstřiky ;) takže pohádky o naftě mám vyzkoušené na vlastní kůži. A zatím pro mě jednoznačně vede úspora ve spotřebě nafty.
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od Final-man »

Je to krasavice. ;) Haters Gonna Hate :lol:
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od KAMIL740 »

jj stribrna je pecka :))))))))))))
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od Stew1988 »

Přesně přesně nádherný kočár a ta barva se mě cín dal víc líbí a na druhu stranu to tu aspoň obžije pěknou barvou, ne jak každý tu skoro preferuje ČERNOU A ČERNOU prostě podle mě je černá okoukaná ale to je jen můj názor a omlouvám se zda jsem se někoho dotkl skrz černou

S pozdravem Stew
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od JaraX »

M3maniac píše:Jardo fakt se nemám chuť non stop s Tebou hádat ;) já nikde nepíšu že mám nejhezčí 7er na 7er ani nic podobnýho. Až mi DSC jednotka odejde dám Ti vědět.Uvědom si, že každé auto se posere, buď máš štěstí a trefíš dobrej kousek nebo štěstí nemáš a sype se a sype se.Já měl hafo různých aut a nikdy jsem si nestěžoval....tento motor jsem měl v několika autech...330d , 530d, 730d,X5 3,0d a až na jedno turbo a dva vstřiky u X5 za x let a x set tisíc km nic ;) ano mám najeto asi meloun a za tu dobu co jezdím ropou mi kleklo jediné turbo a dva vstřiky ;) takže pohádky o naftě mám vyzkoušené na vlastní kůži. A zatím pro mě jednoznačně vede úspora ve spotřebě nafty.
to je zas kravina, někdy přemýšlej než něco napíšeš, to že je facelift poruchovější než předFL ti řekne klidně i Snejk, kolik jsi rozebral 7er? víš přesně jak je tam co udělaný? kolik lidí s tím k tobě přijelo na servis? prostě u facelifta je mnohem víc průserů. tečka! kolik si měl plynových 7.er? sorry, ale nevidím tu usporu, měl jsem obojí, 730d nafta průměr cca 9 litrů při mé jízdě,740i LPG průměr 15 při ostřejší jizdě jak s tou naftou. a to je už rozdíl ve prospěch LPG,navíc jsem se 7er nikdy nejel na odtahovce, 730d mě nechala vyset debilní čidlem vačky. Takže si kupuj co chceš, ale přestan se tu navážet do lidi kteří maj skvělý starý longy, který sou kvalitněji udělany než novější 730d a sou schopni s něma i jezdit za nižší náklady. tečka!
BMW service expert - http://www.jarax.net
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od caknakis »

:lol: :lol: to je fakt megaloool :-) ...tohle už je diagnóza....
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
M3maniac
Příspěvky: 299
Registrován: stř čer 29, 2011 8:28 pm

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od M3maniac »

Jardo jardo :mrgreen: už jsem Ti několikrát napsal,že se tu s Tebou nemíním dohadovat. Baxon z bmwklubu měl několik sedmiček,pětek,trojek a i X5 a když jel ze srazu tak mu ta tvoje nepokazitelná 4,4ka klekla ;) a řešil jsem mu odtah a servis.To že všeobecně je(starej) benzín méně poruchovej je všeobecně známo...ovšem je třeba si uvědomit, že je to kus od kusu.Koneckoncu ty taky ve svém inzerátu na 730d píšeš jak jsi najel 100tkm bez problému,tady už zmíňuješ jeden problém s čidlem,ale i tak 100tkm se starým dieslem a jen jedno čidlo v háji je myslím v poho.Píšeš tu že se navážím do něčí krásné 750v longu...meleš nesmysly,uvedl jsem náhodně a záměrně sedmu v plný palbě z roku 95, protože jsem měl na mysli vypelichanou svini,kterých je 80% na našem trhu,jen 10% je ve slušném stavu a zbylých 10% v top stavu od fandů a to jsem možná ještě těch 10% přehnal.Takže jsem se nenavážel do místní pěkné a zachovalé 750 v luxusním stavu,ale do většiny e38 na našem trhu.Teď k tomu kolik ke mě přijelo sedmiček na servis,žádná...servis nemám ,to máš jako kdybych se Tě já ptal kolik jsi měl M3,M5 nebo CSL nebo GT3.Čťi pozorně naž začneš psát sračky,já ti rád budu tady hlásit všechny poruchy této mrdky faceliftové co jsem si koupil ;)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Moje nová 7er

Příspěvek od JaraX »

M3maniac píše:Jardo jardo :mrgreen: už jsem Ti několikrát napsal,že se tu s Tebou nemíním dohadovat. Baxon z bmwklubu měl několik sedmiček,pětek,trojek a i X5 a když jel ze srazu tak mu ta tvoje nepokazitelná 4,4ka klekla ;) a řešil jsem mu odtah a servis.To že všeobecně je(starej) benzín méně poruchovej je všeobecně známo...ovšem je třeba si uvědomit, že je to kus od kusu.Koneckoncu ty taky ve svém inzerátu na 730d píšeš jak jsi najel 100tkm bez problému,tady už zmíňuješ jeden problém s čidlem,ale i tak 100tkm se starým dieslem a jen jedno čidlo v háji je myslím v poho.Píšeš tu že se navážím do něčí krásné 750v longu...meleš nesmysly,uvedl jsem náhodně a záměrně sedmu v plný palbě z roku 95, protože jsem měl na mysli vypelichanou svini,kterých je 80% na našem trhu,jen 10% je ve slušném stavu a zbylých 10% v top stavu od fandů a to jsem možná ještě těch 10% přehnal.Takže jsem se nenavážel do místní pěkné a zachovalé 750 v luxusním stavu,ale do většiny e38 na našem trhu.Teď k tomu kolik ke mě přijelo sedmiček na servis,žádná...servis nemám ,to máš jako kdybych se Tě já ptal kolik jsi měl M3,M5 nebo CSL nebo GT3.Čťi pozorně naž začneš psát sračky,já ti rád budu tady hlásit všechny poruchy této mrdky faceliftové co jsem si koupil ;)
ja nikdy motor M62 nevychvaloval, osobně si myslím že M60 je mnohem spolehlivější. M3 ani M5 jsem neměl, krom jednoho zakaznika co ke mě jezdi s M5 e60, taky neříkam co je lepší, protože o tom vím hovno, pro mě je nej M3 E36 a M6 E63, M5 E39 mě absolutně nenadchla, to auto mi přišlo nudny, narozdil od M3 E36. Nesnáším lidi co se nečím nad někoho povyšujou, ja jsem Ing a nikde to nepíšu, a osobně lidi co vyžadujou oslovení Ing titulem mě serou a stejně to mam s autama, rád ocením misiceho krásnou E32 i E65 jiných, ale to že mají E65 která je nadauto, tak by si měli uvědomit že i E32 muže mít výhody který jejich E65 nemá, a stejně ti pišu že vylita E38 1994 první měsíc může byt mnohem pohodlnější než tvoje E38.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět