Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od fivajs »

To je právě ta prdel, že jsem tam jednotku navíc nenašel(vpředu i pod sedačkama i pod zadním tapecem). A ve schématech pro E32 taky ne. Nebo jsem možná kokot a je jinde. Když mě navedeš, kdy jinde by mohla být a bude tam, poplácám si čelo a veřejně řeknu, že jsem dabl kokot a velmi Ti poděkuji. A když ne, tak jsme kokoti všichni :D :D :D :D
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od fivajs »

Jinak u mě to bylo total přebastlený. Kouli mám sice z výroby, ale zásuvka byla napojená na kabely ze zadních světel - a to zcela neoborně (prostě na prasáka smotaný k sobě). Kolega ze Slovenska, to má snad ještě od soudruhů z německa z výroby
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od T613 »

tak potom to mas hauze machte, protoze jednotka tam byt musi a bez ni logicky predni LKM bude delat kravoviny a ta jednotka je vzadu na leve strane pod tapecem na tom svazku tazneho, ktery je solo na dodelani pripojeny do hlavniho
anubis1985
Příspěvky: 20
Registrován: pát říj 07, 2011 8:58 am
Bydliště: Trenchtown SK

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od anubis1985 »

Tu jednotku pod tapacírom pri lavom svetle som odpojil a chybu vyhadzovalo ďalej. Nemám žiadnu leštenku, len nechcem odtial všetky veci vycvakávať, čo zrovna nefungujú....stále dúfam v to, že raz zoženiem tažnú gulu a budem to mať kompletné. :lol:
E32 138Kw-manual, DA82130
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od T613 »

jak jsem psal ta jednotka je vlastne mensi LKM a muze byt taky KO, bud sehnat jinou anebo se na to vysrat, zapojit to "klasicky" na zadni svetla naprimo s tim ze vozik bude mit LED svetla (maly odber) takze to nebude vadit hlavnimu LKM

jsem silen liny hledat schema toho svazku, kdyztak sem hodte primo odkaz a mrknu na to, tech dratu tam je malo co jde do hlavniho takze to nebude nic sloziteho tak jako cela elektrika v E32, vsechno je resene pomoci rele a par svabu co hlidaji 0 nebo 1
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Vyhadzuje chybu anhangerlicht

Příspěvek od fivajs »

já jsem línej nebyl, ale našel jsem jen blbou zásuvku...
¨http://shark.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e32/
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět