Zajímavosti na prodej

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od P3RF3KT »

pavel.rossi píše:Kdyby to byly směšné peníze a auto bylo v tak supr stavu,tak by se za tu dobu asi prodala,ne?
Neprijel se podivat jedinej clovek. Ja ji nabizim za 120 coz je jeste vtipnejsi
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Filozof »

neblázni tak krásnej kousek nalešti to pořeš drobnosti a dej na podstavec do výkladní skříně za 2kila možná víc. Toto je hodnotné auto přeci ji nerozebereš.

Něco bys mohl perfekte dávat do top stavu a jako leštěnky prodávat ...holt si počkáš chvilku ale mě se to líbí to auto i stav vypadá velice dobře.

je to ona ?
http://p3rf3kt.rajce.idnes.cz/BMW_e38_750i_Buffalo/
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od P3RF3KT »

Jj je to ona. Skoda ji je to urcite, nic mene me je to tak nejak jedno :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od oxik »

Já nevim, já teď mám svoje auto za 135 tisíc a jediný co, tak mi chodí smsky jestli auto ještě mám, jednou týdně někdo zavolá, zeptá se na korozi a už se neozve..teď není vhodná doba prodávat asi, nebo mám uplnej šrot, na kterej se ještě NIKDO nepřijel podívat..
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Spooner »

oxik píše:jediný co, tak mi chodí smsky jestli auto ještě mám, jednou týdně někdo zavolá, zeptá se na korozi a už se neozve...
To mě těší, že je to všude stejné :lol:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Filozof »

ted je špatná doba na jaře naleštěná e38 aspon 4,4 nebo V12 si myslím budou zase v kurzu. Prodává se jich několik pod cenu a navíc lidi chtějí auto top stav za kilo či kilo a něco ale to je blbost.

Oxíku nechceš to dát ty drobnosti dokupy at prodáváš auto v top aby tam těch pár drobností nebylo ?
Jinak kamarád prodává za 150k 740iL bez pár drobností to má absolutně vše co šlo dát v seznamu do ceníku a má dva zájemce během 14dní se chtějí podívat. Takže i za 150k se prodá 7er pokud je krásná plná výbavy.

U té 750i jedinej mínus je asi barva laku asi ta zelená nevoní některým a proto se zúží výběr .... ale naleštit to a dát za výlohu a dojede si proto jistě někdo ikdyby na jaře. pokud to má opravdu poctivých tak málo km, tak není co řešit ...většina e38 se kouká na 4-5kilo i víc.

Být magnát jako PERFECT tak pár leštěnek dám za výlohu jako echt luxusní zboží. Postavím barák studenou garáž na několik aut za sklem. Budou jen růst na ceně a jako uloženka dobrej nápad vedle dílů. :)
Přeci jen bych rád aby zde nebylo 99procent aut na díly ale taky aspon několik desítek či stovek leštěnek v ČR.
Mrzí mě že ty e38 tak rychle umírají na díly a poctivých km a vybavených je stále méně a méně.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od NORMANN »

tak pánové,
už to není pravda, že se na Perfektovo 750i nikdo nepřijel podívat, byl jsem tam dnes dopoledne já, stavěl jsem se cestou z práce, dohodli jsme se s Hansem, že se na to mrknu, celý jsem to obešel, projel a řeknu, že to auto má zdravý základ, cena je na takovéhle auto taky dobrá, motor běží bez jakýchkoliv vedlejších zvuků co tam nepatří, převodovka řadí dobře, plechařina co jsem tak koukal je dobrá, skoro bez chyby, na autě jsou tři místa puchýřků, co jsem koukal, olejnička to není, interier je velice slušnej, je to individuál barva kůže, 4x funkční výhřev, vzadu na zad. okně funkční el. roleta, nefunkční PDC, stačí jeden senzor a už to nejde, šak to znáte, spadlá stropnice až po víčko za šíbrem, což je i vlastně vidět v galerii. Problém je, že individuál barva není jen na sedačkách, tapcích dveří a koberci, ale i na čalounění sloupků, ale hlavně na tý stropnici, čili vyměnit za béžovou to nelze, pokud teda by chtěl někdo zachovat výbavu, což by asi u tohohle auta (Individual) chtělo, že?
dál mně zaráží, že když už si někdo nakonfiguroval auto v dost slušný výbavě, že tam nemá boční rolety! :roll:
barva oxford grün, kterou tady všichni odsuzujete, se vám odvděčí krásným odstínem, když vysvitne slunce, nebo pod přímým světlem.
když je ošklivo, nebo přítmí, tak je to taková tmavá barva, tmavě zelená prostě nezajímavá barva, ale to skoro každá tmavá barva.
je potřeba vyměnit oba nárazníky, přední je prasklý v pravým př. rohu, zadní má výřez na koncovku na pravý straně.
auto má samože po 20 rocích provozu určitý mouchy, ale má slušnej základ, auta mi je líto, když půjde pod kudlu.
normálně bych se o něj nezajímal, ale je to přeci jen vlajková lod E38miček, měli to jen 3 majitelé všichni z Bavorska a né někde z endéer. je k tomu dlouho vyplnovaná serviska.
měl jsem takový vzplanutí, že bych to auto zachránil před kudlou, přemýšlel jsem že nějaký peníze mám, něco bych si musel doplnit půjčkou, ale vím, že to tím zdaleka nekončí, to už bych asi dohromady nedal.
mít peníze na cenu auta + cenu oprav + peníze na zlegalizování šel bych do toho hned, ale protože moje finance by jetaktak vystačily na pořízení auta, už bych horko těžko dal peníze na to ostatní, problém bych měl taky s tím, kde bych to auto měl uložený, páč to už by byla jen a jen uloženka, která by jezdila jen na srazy a občas na výlet, moje rozhodování u Hanse bylo těžký, jazýčkem na miskách vah bylo už pak jen několik drobností, který se mi nelíbily.
takže jsem si říkal s takovým tím optimizmem, že bych to snad nějak dal, vím, že to není zrovna známka rozumu ale to tu asi většina z vás pochopí, jinak by jste neměli 7er.
navíc doma už 2 BMW mám, nebo by se dalo i říct že tři a k tomu ještě peugeota přítelkyně k tomu na starost. :)
jak jsem pochopil, auto mělo jít pod kudlu už dnes, půjde pod kudlu asi v pondělí, ale to už z auta asi zmiznou brzdy, který byly dobrý.
když jsem se kolem auta pohyboval, už se k autu slétavali supi. :)
nakonec, asi jedním ze supů budu patrně i já sám.... :)
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od P3RF3KT »

Jsme v zajimavostech na prodej. Nechme tuhle 750 v klidu zemřít a vraťme se zpět k tématu :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Filozof »

NORMANN: díky za ten pěkný komentář a že jsi měl snahu a nedalo ti to a šel jsi ještě před popravčí četu zjistit stav. Být více srdcařů co mají peníze jistě by stála už u někoho v garáži.

Ano jsme pacienti jinak by jsme zde nebyli.

Minutu ticha prosím za dalšího krále V12..... :cry:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
PAX
Příspěvky: 154
Registrován: pon zář 08, 2014 12:01 pm

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od PAX »

https://auto.bazos.cz/inzerat/82570746/ ... Tis-km.php
Na žádost o VIN jsem dostal odpověď:
"Nezlob té se win posílat nebudu"
E39 528i manual, 1996, LPG
R1100R
Odpovědět