Kolik máte v 7er?

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Kolik máte v 7er?

Příspěvek od fivajs »

Otvírám toto téma. Napište, kdo má E32 nebo E38, v jakém stavu a celkovými investicemi. Začnu mojí:
E32, koupeno za necelou dvacku, naházeno dalších 19tis (nepočítám filtry, oleje, destičky a bežné věci)-v těchto investicích je i jedno rozebrané E32 v garáži se spoustou náhr.dílů a motorem 3,5, který budu dávat z jara. Celkový stav uspokojující, vše funguje, žádné machrovinky, ale myslím, že skutečná hodnota vozu je srovnatelná s kupní cenou+investicemi. Jak jste na tom vy? Nebojte se napsat i Ti, co mají v autě majlant a teď si drbou hlavu, kolik v tom je peněz. Nikdo hlavu neutrhne, spíš to můžeme rozebrat - samozřejmě slušně. Můžeme srovnávat i s cenami 7er v inzerci. Třeba moje je srovnatelná s těmito:
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... -7/9342878
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... -7/9419261

Čili zatím si hlavu nedrbu, myslím, že moje je na tom lépe, než inzerované kusy...
Hodťe sem třeba i nějaké foto té svojí, ať se můžeme podívat
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od Spooner »

Myslím, že tato debata je bezpředmětná asi jako "benzín vs. nafta" :D . Každý má jiné požadavky a čeká od toho auta něco jiného. Někdo si koupí sedmu na denní ježdění a chce jen pohodlí, jiný chce leštěnku.
Já jsem svou e38 vybíral asi rok. Moje požadavky byly: tmavě modrá nebo černá 750iL, interiér béžová nebo černá kůže, co největší výbava, super stav. Svou vysněnou jsem koupil za 150 tisíc. Co všechno jsem jí dopřál si může každý přečíst v uživatelích. Teď budu určitě hodně nad 200 tis a hlavu si rozhodně nedrbu :). Spíš už zase přemýšlím co bych ještě vylepšil, vyměnil preventivně za nové nebo čím bych to auto dovybavil :lol:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od fivajs »

8x airbag, navigace + TV spolu s DSP a Webasto, PDC, EDC, samozatmavovací vnitřní zrcátko, vyhřívaná samozatmavovací vnější zrcátka se sklápěním, vyhřívání všech sedadel, přední sedadla komfort sitze se stolečky na zadní straně a zrcátky v opěrkách , zadní sedadla jsou v elektrice, zadní boční rolety + elektrická roleta na zadním okně, podložka na psaní na zadní straně spolujezdcova sedadla, telefon, zadní klima, hydraulické otevírání kufru, CD měnič, nivo aj. - to mi nepřipadá jako málo za ty prachy, co v tom máš. Samozřejmě, když k tomuý připočteš stav všeho a kastli v TOP stavu, tak je to jedinečná kára, kterou jinak nekoupíš a na bazaru nenajdeš (a to to mám hodně prolezlý)...Já říkám dobrý. Kdo bude další?
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
magnum
Příspěvky: 1186
Registrován: pon črc 27, 2009 10:59 am
Bydliště: Plzeň

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od magnum »

do mojí první E38 jsem nasypal hromadu peněz a k ničemu to nebylo :( koupil jsem ji v čechách a nepojízdnou a takovou chybu už nikdy neudělám, pokud bůh dá tak si na jaře přivezu z německa další a moje představa je asi taková : cena do 4000eur, perfektní technický a vizualní stav, první majitel (serviska ) , motor asi 3.0 v automatu a výbava? čím víc tím lip ale není to zásadní kriterium prí výběru....
EX E38 728i, EX 740i E38 1995 DG39346,EX E38 740iA FL LPG, E32 735Ia 1991.
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od NORMANN »

jak píše Spooner, většinou to tu členové mají napsaný v 7er sekce Uživatelé a myslím si, že i kdyby se tu rozepsali, co všechno v autech mají a nemají, kolik do nich vrazili atd. stejně plno lidí nenapíše po pravdě a objektivně, co do auta vrazili, aby se jim tady náhodou nesmáli místní posměváčkové a chytrolíni, který jaxe ukazuje nakonec, sami jezdí v hrobkách, jak to vždycky nazývá snejk....
tím nemyslím snejka :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od fivajs »

Ty chytrolíni mě právě se...ou nejvíc :!: :!: :!:
Frajer pomluví auto, všechno je blbě a pak naleze do hirošimy a myslí si, bůh ví co nemá, hlavně, že má samolepku m-Power a samolepící znak Alpina na poklicích, jak z kanálu :D :D :D
Šlo mi v rozčilení o to tyhle chytrolíny malinko prozradit. To se ale asi nepodaří, ale proč si aspoň nepokecat o extra výbavách a kolik co stojí, kdo co koupil a za kolik?
Naposledy upravil(a) fivajs dne pon lis 21, 2011 8:20 pm, celkem upraveno 1 x.
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od dodiiik »

no moju e32jku pod prezívkou DERICK :D som zadovážil za celkom slušný balík ale tak proste som ju chcel, a k susedom nemcom sa mi nechcelo, tak hold okolo 2500eur,
a investované mám ani neviem, no pome to popočítať, zahrniem všetko nech je to + ceny sú ilustračné :P
a dôležité je vedieť že nie všetko bolo nutné, viac menej dosť bolo k mojmu potešeniu.
0. Nové ložisko vpredu.....................................................................................100eur
1. Predná náprava, komplet meyle , všetky čapy ramená, silenty , spojovačka, + rameno riadenia aj s poštou..............................340eur
2. velurove koberce aj s poštou na mieru robené ......................................................40eur
3. naplnenie klimy..........................................................................................25eur
4. nové predné pneu.......................................................................................40eur
5. geometria................................................................................................25eur
6. olej........................................................................................................50eur
7. mikrofilter...............................................................................................30eur
8. voda do chaldiča.........................................................................................50eur
9. nová brzdovka dot4......................................................................................20eur
10. automat nový (ešte je v pivnici)............................................................200eur + 75eur
11. žiarovky v budíkoch....................................................................................15eur
12. lumbar support .........................................................................................20eur
13. stierače.................................................................................................60eur
14. nové logá bmw..........................................................................................15eur
15. farby laky a pod.........................................................................................50eur
16. nová konzola (PRND432)................................................................................20eur
17. zadné svetlá...........................................................................................35eur
18. pliešky na brzdách...................................................................................20eur
19. kozmetika, vosk, pripravky na kožu tep a pod, umyvárka.......................................300eur
20. dverové lišty shadow line lava strana...............................................................35eur
21. ešte nové tesnenia dveri nejaké.......................................................................25eur
22. a ešte zapalovač novy ..................................................................................5eur
23. podložky pod SPZ a nalepky...........................................................................16eur
24. voda do ostrekovačov, a nová tryska................................................................55eur
25. baterky do DO...........................................................................................5eur
26. vonavky do auta (momentálne versače)..............................................................75eur :P
27. dáždnik BMW.............................................................................................15eur
28. Igelitka BMW .............................................................................................0,0 eur
29. STK a emisna.............................................................................................80eur
30. speciálna STK (kolesá)...................................................................................30eur
31. Zápis vozidla..............................................................................................60eur
32. kanyster na benzin........................................................................................7eur
33. handrry......................................................................................................30eur
34. olej do automatu.........................................................................................50eur
35. celkové servisné náklady čo som si sám nespravil.................................................400eur
35* . nový olej, filter, pomocny čap riadenia, katy von................................................100eur
36. benzín..................................................................9000km....................... 1800eur :D
37. pocit z jazdy tzv FREUDE AM FAHREN.................................................................NA NEZAPLATENIE
38. čas, nervy stráveny s autom............................................................................. minus 3roky života
39. zážitky a vyzvy............................................................................................NA NEZAPLATENIE
40. LÁSKA.........................................................................................................2rd ale viac ako len k autu :D

41. xenóny :D .......................................................V NEDOHĽADNE :D
42. ešte kazetka na mp3.........................................8eur :) tuluktuluktuk tarara :D

hovorte si čo chcete podla mňa sa to oplatí, je to divné ale u žiadneho iného auta som nemal tú potrebu tam niečo kúpiť, a proste isť na cigu s tým že si obzriem auto a ked ho zamknem tak sa otočím a obzriem sa za ním...

cenu má akú má,chvílku som ho chcel predať a isť do V12 ale už mám na ňom až až spravené aj odžité bolo by mi ľúto a aj V8 má čo to do seba, akurát mi to teraz dymí ako šialené v zime :D lokomotíva TOM kua... tak píšte aj ostatný nech vieme čo tu to je za "investorov"

a nik nech nepíše žeby som zato mal formulu :D keby som chcel tak si ju kúpim, chcel som e32 a basta :D a aj do formuly treba dávať financie, nech je top stav aký chce 80% z týchto výdavkov ma bežný človek v praxi s autom ak si spočítate ozaj všetko... + - + -
Naposledy upravil(a) dodiiik dne pon lis 28, 2011 7:50 pm, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od fivajs »

Teda čumím - koberce jen 40? Super... Kosmetika 300? Co používáš na kůži?
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od dodiiik »

hej hej len, http://kozmetika.umysi.sk/katalog/zaino-33/ pár krát som skúšal aj iné ale toto je ok môj názor môže sa líšiť...

ono sa to nezdá ale to sa ti nazbiera, čistič diskov šampón, vosk, plasty , interiér vosk na drevo, na kožu , tep, pripravok proti prachy , a všeliake kktiny tota pena na pneu, a ked to vyčapeš skoro tak... :) ono ja som napr si začal zbierať bločky za take veci, ono človek si povie a kupim si handru za 4eura a kupim si hento tamto (malé čiastky ale reálne utratené peniaze sú už markantné) :P
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Kolik máte v 7er?

Příspěvek od NORMANN »

fivajs píše:Ty chytrolíni mě právě se...ou nejvíc :!: :!: :!:
Frajer pomluví auto, všechno je blbě a pak naleze do hirošimy a myslí si, bůh ví co nemá, hlavně, že má samolepku m-Power a samolepící znak Alpina na poklicích, jak z kanálu :D :D :D
Šlo mi v rozčilení o to tyhle chytrolíny malinko prozradit. To se ale asi nepodaří, ale proč si aspoň nepokecat o extra výbavách a kolik co stojí, kdo co koupil a za kolik?
myslím, že není třeba je tu nějak prozrazovat, stačí trochu pročíst forum a hned si každý dosadí do neznámé ta jména....
já tu vím o nejméně dvou až třech....
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Odpovědět