radio

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: radio

Příspěvek od dodiiik »

už je to v aute som to dvŕtal spravil našiel kod tak opet hrám :) akurat vzhasla žiarovka na BC tak už to mám doma a večer to vymenim :)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: radio

Příspěvek od fivajs »

Pro zajímavost. Vánoce nadělili perfekt lousek JVC KD-AVX44. Je to šupa. Kdo není zastáncem origo radia, mohu doporučit. Kvalita zvuku a vybavenost se v žádném případě nedá srovnávat se zastaralým origo. Snad jen to dotykové ovládání je malinko nevyhovující, resp. musí se na to zvyknout. Neexistuje formát, který to neumí přehrát. Mám radost ;)
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
clarion111
Příspěvky: 87
Registrován: úte pro 07, 2010 2:54 pm

Re: radio

Příspěvek od clarion111 »

čaute ja ked zapnem radio tak mi tam iba svietia tie 4 čiarky na zadanie kodu ale ked mačkam tlačitka tak sa to nemeni furt tam su tie ako keby pomlčky zo začiatku sa pamatam že tam isiel v poho natukat kod ale vtedy som to neriesil skusal som už odpojit aj radio a nič
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: radio

Příspěvek od fivajs »

Nech ho tam zapnutý, ať mě někdo doplní, ale po nějakém čase by to mělo jít.
Tedy pokud máš origo z výroby...
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: radio

Příspěvek od xras »

clarion111 píše:čaute ja ked zapnem radio tak mi tam iba svietia tie 4 čiarky na zadanie kodu ale ked mačkam tlačitka tak sa to nemeni furt tam su tie ako keby pomlčky zo začiatku sa pamatam že tam isiel v poho natukat kod ale vtedy som to neriesil skusal som už odpojit aj radio a nič
Mas rozsypany displej najskor. Mne to fungovalo podobne, len ciarky a ked som mackal cisla, tak sa to snazilo dako menit ale ziadne cisla viditelne.. Mne ten spodny riadok vobec nejde.

Ja mam bavaria C business RDS a tam to funguje tak, ze mackas tie predvolby stanic tolko krat, aby si dal ziadane cislo ale pozor, aj 0 sa rata. Cize ak chces zadat napr. 5, tak musis 6 krat stlacit dane tlacitko (0-1-2-3-4-5). Potom stlacit sipku > ktorou sa hladaju stanice a radio sa rozbehne ak si dobre natukal kod. Nic viac sa nestlacalo.
Uživatelský avatar
clarion111
Příspěvky: 87
Registrován: úte pro 07, 2010 2:54 pm

Re: radio

Příspěvek od clarion111 »

hm neviem no nevyzera moc že je rozsypany idem to skusit a dam vediet diky
Uživatelský avatar
clarion111
Příspěvky: 87
Registrován: úte pro 07, 2010 2:54 pm

Re: radio

Příspěvek od clarion111 »

skušal som všelijak ale nič mne pripada ako keby bolo neviem viac krat zadany zly kod alebo čo mam c reverse rds tu je fotka
Přílohy
IMAG0018.jpg
Uživatelský avatar
clarion111
Příspěvky: 87
Registrován: úte pro 07, 2010 2:54 pm

Re: radio

Příspěvek od clarion111 »

http://www.youtube.com/watch?v=nScGdJDE_EE toto iste mu robi čo aj mne čiže nič :D
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: radio

Příspěvek od xras »

clarion111 píše:http://www.youtube.com/watch?v=nScGdJDE_EE toto iste mu robi čo aj mne čiže nič :D
Mas tam v komentoch aj odpoved ;) Para que vuelva a "CODE" hay que dejarle conectado el aparato sin tocar ninguna tecla (despues de los primeros 4 intentos fallidos) 15 minutos,sí se volviese a meter el codigo de 4 cifras mal por segunda vez (4 intentos )hay que dejarle conectado 1/2 hora,así como marca ahora ( - - - - )está bloqueado,deebe marcar (C O D E )

V preklade asi tolko, ze mas pockat 15 minut alebo az pol hodinu :D Po 4 zlych zadaniach mas 15 min BAN a potom po dalsich 1/2 hodiny BAN :D
Uživatelský avatar
clarion111
Příspěvky: 87
Registrován: úte pro 07, 2010 2:54 pm

Re: radio

Příspěvek od clarion111 »

jj preložil som to už :D diky moc dam vediet ako to dopadlo už som sa zlakol že mam fakt rozsypany displej
Odpovědět