Drnčiace zvody

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Drnčiace zvody

Příspěvek od dodiiik »

Dosť to drnčí tie zvody, už to raz bolo na aute riešene vydržalo to "chvíľku" bola do zvodov navrtaná šrúba a zavaerená pomohlo to ale už je to tu zas,nepozná niekto sofistikovanejšie riešenie ? nechcem mať so zvodov ježka.... ďakujem borci :D
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od T613 »

jine reseni neni, bud tam musis dat jine ktere nejsou vysypane nebo provarit na xx mistech
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od dodiiik »

a oni su dvojpláštové alebo a&ko to tam je riešené ? tak to povarím no tak cez tie šrúby dakujem zsa radu :D ty Horst D::D:D
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od T613 »

jo jsou dvouplastove a tohle je docela bezny stav ze se po 20 letech uvolni
Hugo
Příspěvky: 611
Registrován: ned říj 26, 2008 10:58 am

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od Hugo »

kedy ti to drnci?? mne neco drnci prvych 2-5 minut po nastartovani studeneho motora, je to pekne rodeo ale neviem ci su to zvody, ci kat ci hydrostely alebo retaz :-)
BMW 740iA E38 09/1994; diagnostika INPA a DIS
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od dodiiik »

mne to drnčí stále pokiaľ niesu vysoké otáčky najviac na voľnobeh, sú to zvody , reťaz by bol iný zvuk a hlavne odinakiaľ, a katy nemám :D napr mne z motorového priestoru (myslel som že reťaz hučí spojka na klima kompresor... ale zvody majú svoje špecifické drnčanie a pokiaľ to prestane pri teplom motore.... neviem nedávam radu ale tak keby bol plašť na zvode voľný tak to rezonuje stále akurát to nepočuť keď máš otáčky alebo jazdíš ::D
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Drnčiace zvody

Příspěvek od fivajs »

Hugo píše:kedy ti to drnci?? mne neco drnci prvych 2-5 minut po nastartovani studeneho motora, je to pekne rodeo ale neviem ci su to zvody, ci kat ci hydrostely alebo retaz :-)
Kat, řetěz nebo hydroštely? To přeci musíš poznat uchem ne? Jinak jestli Ti něco drnčí na výfuku, tak máš dvě možnosti:

1.Vařit vařit vařit - tak to dělá většina z nás
2.koupit nový - ale je to drahý (i když jsem sehnal středový díl za 3500Kč, což je krásná cena-v lednu si ho jdu koupit)
pozn. ale na šestivál, nevím kolik stojí na Tvoje
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět