Tapacír a koberec v kufri

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Tapacír a koberec v kufri

Příspěvek od dodiiik »

Zdar stala sa mi taká čudná vec na pravej strane v kufri tam ako je ta umelohmotná priehradka(taky kôš) tak sa mi ten koberec uvoľnil také to je lemravé a neviem ako je to riešené lebo žiadne cvoky a ni drážku som na upevnenie nenašiel , neviete náhodou ako to ej riešené, dokonca sa to celé hýbe pri zatváraní otváraní kufru. Dakujem
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Tapacír a koberec v kufri

Příspěvek od fivajs »

je to přidělané pouze na zadní přepážce na plastových nýtech, uprostřed to nikde nedrží (akorát nahoře by to mělo krásně zapadnout-je to přesně natvarované) a vzadu to drží ten tapecc-kryt zadního čela. Uprostřed je díra, seříznutá až do konce, na provlečení tlumiče kufru (asi Ti to nesedí tam, když se Ti to hýbe, když otevíráš kufr). Z druhé strany je tlustší tlumící hmota kolem hrnce na tlumič-rádo se to odlepuje. Nic hrozného, jen to tam pořádně usaď. To tlumení na hrnec přilep chemoprénem. Já to dokonce ani těma nýtama k té přepážce nemám (furt tam něco bastlím a byla by jich velká spotřeba :D )a drží mi to to dobře. Jde vlastně jen o to, to pořádně usadit, pohoda
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: Tapacír a koberec v kufri

Příspěvek od dodiiik »

ďakujem pekne zajtra to skúsim usadit na miesto :) pekny večer ešte raz ďakujem
Odpovědět