Kufor

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Kufor

Příspěvek od dodiiik »

Zdravím, stala sa mi nepríjemná Vec, :) ...

Neviem sa dostat do kufra... stláčam gombík jak jeb...tý , a nič, otvárm zatváram auto (na centrál, ten infraportový) normálne je počuť ako kufor zatvára a otvára, ale otvoriť ho neviem, aj to tláčítko je také "tvrdé"...

Nestalo sa to niekomu náhodou ? je to dosť nakkt keďže v aute mám zaseknutý nákup :D:D:D a inak sa tam nedostanem....

Ďakujem za pomoc, dosť to súri.. zdar

našiel som k tomu toto....http://www.nmia.com/~dgnrg/page_38.htm ale keď ja to klúčom otvoriť neviem, ani tam klúč nenapchám
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kufor

Příspěvek od fivajs »

Tak to je docela na prd. Jedině prostě urazit zadní campl, kterým se to otvírá a doufat, že to pak půjde. Nebo dlouhý ruce, ze skivaku sundat zadní čalounění. Dopuručuji z nákupu vyndat saláty, sýry a salámy a nekonzumovat :roll: :mrgreen:
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Kufor

Příspěvek od T613 »

stalo asi 25x
cely problem je ze ti takova packa v zamku nezajede do toho protikusu ktery odjisti zamek, stava se to u zamku ktere chodi spatne, ztuha
musis tam narvat klic a hodne nasilim tocit do polohy otevreno tam a zpet a mackat az se to kouskem chytne a odjisti zamek
potom zamek nejlip vymenit protoze je poskozeny, zkriveny atd
Uživatelský avatar
Alois
Příspěvky: 474
Registrován: ned kvě 16, 2010 12:49 pm

Re: Kufor

Příspěvek od Alois »

A teď lžeš Pepo... sám jsis to tak nastavil, v dobách když jsi tam vozil ty samopaly a v Lípě, hned za přejezdem tě brali čórti.. jak si ti sousedi stěžovali, že jim ohrožuješ děti....... :lol:
Alpina B6 e63 4.4 Alpina Blue, M3 e46 manual Phoenixgelb/Kiwi, 840i Grancoupe Individual Dravit grey, Z3 Coupe 2.8 M52TU cosmosschwarz manual… a pár dalších non BMW
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Kufor

Příspěvek od T613 »

spis od jiste doby cekaji tady na tebe :lol:

no abych to rekl popravde stalo se mi to poprve u jednoho auta co jsem zrovna kuchal, kufr plny dilu a neco jsem z tama rychle potreboval
tak jsem vzal flexu a odrezal celou zadni stenu za sedakama :lol: vytahal vsechny dily a pak tam vlezl cumel na to kde je problem
od te doby nic nemusim rezat :lol:
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kufor

Příspěvek od fivajs »

T613 píše:spis od jiste doby cekaji tady na tebe :lol:

no abych to rekl popravde stalo se mi to poprve u jednoho auta co jsem zrovna kuchal, kufr plny dilu a neco jsem z tama rychle potreboval
tak jsem vzal flexu a odrezal celou zadni stenu za sedakama :lol: vytahal vsechny dily a pak tam vlezl cumel na to kde je problem
od te doby nic nemusim rezat :lol:
Mě by spíš zajímalo, kdybych odřezal větší kus té vodorovné příčky za sedačkama pod oknem, jestli by drželo auto stále pohromadě. Potřebuju do kufru nabastlit 1kW woofer, který má mít bednu 190litrů a moc by mi to pomohlo. Trochu mi tam překáží :roll:
Bojím se, že by se to začlo někde lámat a plavat, páč jestli to drží i horní uložení tlumičů, tak do toho nejdu. Furt se nemůžu dopočítat na litry bedny basáku... :(. Nebo se zase nedostanu na rezervu
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět