Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

Měl by někdo zájem se tento pátek případně sobotu, záleží na dohodě, sjet se v Ústí nad Labem? Chceme se tři ústečtí sedmičkáři s e38 sejít na velkém parkovišti u Makra které je oddělené od ostatních a je neustále opuštěné a je hlavně obrovské. Je tam klid. Kdyby měl někdo zájem přijet ať dá určitě vědět. Na večer by sme chtěli dát menší jízdu po okolí a centrem Ústí. Sraz bych viděl na 18:00 hod v pátek případně že by se konalo v sobotu tak dle dohody jak by nám to vyhovovalo. Takže pište kdyžtak kdo by se přijel kouknout + vozidlo kterým přijede :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od dunnst »

Já bych přijel, když to bude v pátek s E32, ale asi až po hokeji, tzn. spíš na sedmou.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

vykopem dunsta z děčína? :-D Není problém myslim že tam ještě budem :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od caknakis »

to by mohl být celkem pěkný výlet. Zajímá mě, jestli už je D8 otevřená až do Lovosic, protože fakt se mi to nechce objíždět bůh-ví kudy
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

Jojo až do Lovosic se dostaneš pěkně po dálnici a potom hezky podel vody až do Ústí :) Jen doraž, nedávno když sem byl u Snejka sem mu zrovna řikal že bych chtěl vidět ten tvuj system v kufru jak to chodí 8-) :D
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od Final-man »

Přesně tak, po D8 se dostaneš do Lovosic a pak už je to jen kousek do UL ;) Kdyby nevadila E39, tak bych se tam taky možná nějak doplazil :lol: Jinak střecha OC Forum by nebyla špatná na sraz :)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

Čteš mi myšlenky na střechu OC fora bych se zajel podívat při té mini spanilé jízdě, jde o to aby mi pak všichni nerozbily hubu že si tam při sjezdu dolu odřeli kola :-D Jinak mám taky v plánu se zajet hromadně podívat na výhled na parkoviště na větruši, což je taky kousek od Makra kde je počáteční sraz. Určitě přijeď taky. Alespon se seznámíme osobně a můžeme domluvit podrobnosti na hromadný odjezd na BIG BMW. Od 18hod. tam budeme takže doraž ;)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od Final-man »

Větruše je taky moc dobrej nápad. ;) Tam je to fakt parádní. Jinak u toho oc forum je fakt trochu problém s těma obrubníkama, vždycky umírám hrůzou když tam jedu abych to neodrbal :shock: :lol: Jinak na BIG BMW bude lepší když pojedete sami. Já s kámošem z Děčína co jezdíme máme invalidní auta co na špatný silnici jedou maximálně 20km/h takže to by asi nešlo :lol:
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

mám taky sníženou sedmu s profilem gum 30 takže buď v klidu :-D Pokecáme v pátek, hlavně doraž :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od Final-man »

To je hezký, ale ty máš pružiny 35/20 a já mám štelovák se snížením 90/75 na 20´´ kolech a unibalovim uložení :lol: No uvidíš sám když mi to v pátek vyjde. Budu se snažit, tak zatim ať už to tady nezasírám :D
Odpovědět