Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od caknakis »

Na spanilku Vám chlapci prcám, ale rád okouknu jiné auta a pokecám. Viděl bych to takhle: očumování aut - hospoda - kecání o autech - očumování aut - domů. Pokud by jste chtěli někam zajít, vymyslete něco bez schodů. Přijedu.

edit: teď jsem si to přečetl pořádně, že to plánujete na pátek, nebo sobotu. Pokud by to byla sobota, není problém.. ale v pátek se mi fakt nechce probíjet práglem a celkově ten provoz bude na vyližpíču.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

no víc lidí se zatim přiklání k pátku, mě je to vcelku jedno záleží na čem se většina dohodne. Jinak hospod bez schodů je tu dost i se zahrádkou na venkovní posezení
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

zatim všichni kromě jednoho sou pro pátek. Takže bych to oficialně odpískal na pátek od 18hod. v plánu je pokec poté menší spanilka po ustí s cílem na vyhlídku větruše kde je velké parkoviště + supr výhled na ústí. Tam mužeme udělat nějaký fotos a poté bud cesta zpátky na obří parkoviště k Makru a nebo nějaký to posezení někde v nějaký hospůdce.
Parkoviště je tak velké a opuštěné že je možné předvízt nějakou drift šou kdyby někdo chtěl udělat ze zánovních pneu na dojetí :) a myslim že i sprint na 150m můžeme zkusit :lol: Případně se můžeme přemístit na nedaleké opuštěné miniletiště kde si zasprintovat opravdu můžeme.

Caknakis: a ty nesejčkuj a koukej dovalit v ten pátek
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

KDyby někso nevěděl kudy k nám, stačí do navigace zadat žižkova ulice a jet po ní tak dlouho než nabouráte přímo do Makra. Červeně vyznačená plocha je pro nás. Na druhé fotce je letiště kam se v případě zájmu můžeme zajet vyblbnout.
11.jpg
22.jpg
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od Final-man »

Noo, tak já za chvíli vyrážim. Podle ohlasu tady se bojim, že tam nakonec snad budu sám. :D Jestli jediný auto na 7er srazu bude E39 tak je to v prdeli :lol:
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od P3RF3KT »

Hele nevim kolik nás bude ale i kdyby jen 4 tak na pokec to stačí :-D Puvodní úmsl byl jen ten že se tam sejdem jen 3 z usti co mame e38 a pokecame no a tak sem to jen tak rozkřikl po netu, tak i kdyby byli jen dalsi dva lidi navíc tak dobrý :D Já jelikož to mam 5 minut cesty tak sem ještě v klidu doma :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Severočeské BMW v Ústí n. Labem?

Příspěvek od dunnst »

Hoši, já se omlouvám za svojí neučást, ale skolila mě nemoc, skoro celej pátek sem o sobě nevěděl. Tak dunnsta jste z Děčína pořád ještě nevykopali :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Odpovědět