e38 fotky stropů

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od NORMANN »

T613 píše:jasne ze uplne, ja stropy teda vydelavam predkem - logicky je tam vetsi dira
sundat dvere staci povolit dve desitky a vysadis proste panty jak dvere v obyvaku :-) pak je tam zas nasunes a zajistis, otazka chvilky
aha předníma dveřma jsem to nezkusil ani ve snu, sundavat dveře - to ne, s tím nemám dobrý zkušenosti, páč si vzpomínám, jaxem kdysi z předešlých aut, ne BMW doloval z pantů ty kolíky a sundaval tímhle způsobem dveře a jaxem pak radši sundal dveře i s pantama a omalovával si jejich pozici a nakonec jsem je stejně už nedal, jak byly. Myslel jsem, že na E32jce byly taky kolíky s nějakou ségrovkou. Už si ale nevzpomínám. Navíc při nasazování dveří, je dobrý mít někoho po ruce a já jsem v garáži samotinký sám. Už vidím, jaxe tam s tím vztekám a po nějakým xtým pokuse s těmi dveřmi fláknu o zem. nejsem moc trpělivej.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Radek
Příspěvky: 148
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:00 pm

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od Radek »

Obrázek
MHD
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od Michelin »

T613 píše:...
Ten strop v Harroldovi je lepenej chemoprenem extrem :-D a drzi jak beton. A vyndaval sem ho zadnima dverma a taky to slo.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od Snejk »

vyndaval sem strop z e32 uplně vpohodě zadnima dveřma. neni problem to trochu ohnout. spiš mě srali ty plechove lišty kolem šíbru nacvaknute . bud se to utrhlo z toho sololitu a zustalo to v šíbru a nebo se tomu posrali ty háčky... no jinak to bylo prověšene jen vzadu, tak sem to až po předni madla sloupnul tu latku.... pod tim je takovy oranžový šit, ten sem tam nechal. koupil pixlu herkulesu a normalně natřel štětkou kus a latku na ni přilepil, nic se nepropijelo a už to tam drži rok jako přibitý. herkules je hrozna věc na lepení dřeva/papíru atd... když sem tim lepil reprobedny tak sem je pak likvidoval a dřiv mi praskla ta překližka jako takova než ten lepeny spoj. a lepeni stropu neni nic jineho než latka na dřevo takže herkules ideál...
ale měl bych i fintu jak opravit strop aniž by musel z auta... a jde to...
koupite lepidlo ve spreji...ma to i takovou trubičku jako třeba WD40... většinou je prověšený jen zadek.... stači udělat malou dírku uplně dozadu k oknu (není pak vidět) a prostrčit tím trubičku... chce to trochu trpělivosti ale neni problem to lepidlo nastřikat na tu stropnici když je ta látka prověšená... a pak už jen začít od kraje a pěkně to pečlivě přilepit... že někde semtam nebude lepidlo nevadí, ta látka je na tom dostatečně napnutá a nepozná se to... ale lepši než omrdat pulku háčků a nebo zlomit ten sololit při vyndavani z auta...

otazka... u e38 se taky prověšují stropnice? ja nevim ale ja oproti e32 kde je to fakt jen deska s latkou tak u e38 se mi zda jak když je ten strop ještě podlepený molitanem, je takový příjemný a měkkoučký a nezdá se že by měl tendenci se odlepovat... asi je to řešene jinak jak v e32 kde to bylo jen podlepene takovym oranžovým šitem ktery uplně ztratil vlastnosti lepidla a je z toho drolivy bordel...
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od T613 »

NORMANN píše:
T613 píše:jasne ze uplne, ja stropy teda vydelavam predkem - logicky je tam vetsi dira
sundat dvere staci povolit dve desitky a vysadis proste panty jak dvere v obyvaku :-) pak je tam zas nasunes a zajistis, otazka chvilky
aha předníma dveřma jsem to nezkusil ani ve snu, sundavat dveře - to ne, s tím nemám dobrý zkušenosti, páč si vzpomínám, jaxem kdysi z předešlých aut, ne BMW doloval z pantů ty kolíky a sundaval tímhle způsobem dveře a jaxem pak radši sundal dveře i s pantama a omalovával si jejich pozici a nakonec jsem je stejně už nedal, jak byly. Myslel jsem, že na E32jce byly taky kolíky s nějakou ségrovkou. Už si ale nevzpomínám. Navíc při nasazování dveří, je dobrý mít někoho po ruce a já jsem v garáži samotinký sám. Už vidím, jaxe tam s tím vztekám a po nějakým xtým pokuse s těmi dveřmi fláknu o zem. nejsem moc trpělivej.
jediny kolik je na omezovaci dveri ... proste je to prace pro jednoho maximalne na 5 minut kdyz to nejde a nasadis je v klidu sam, zadne panty nepovolovat na aute nebo dverich, proste ve spoji dve desitky, to same i na E38

se divam na tu e38 ze to mohlo mit aj ten strop dreveny :lol: ti skopcaci uz nevedeli kam to drevo nacpat
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od NORMANN »

ty dřevěný stropní madla jsem viděl prvně u e38my co byla předloni naprodej, vozila Zemana, byla lemovaná zlatými kroužky v béžovým intoši, jinak jsem je viděl většinou se stříbrnými kroužky, přemýšlím, že zajdu do OBI a koupím samolepící tapetu tmavýho ořechu a fláknu to tam, udělám chrom. kroužky a paráda bude na světě. ;)
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od NORMANN »

Radek píše:Obrázek

co to je za vehement na zádech př. levý sesle pod tím stolečkem :?: :shock:
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od JaraX »

to je fax
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od Snejk »

normanne... to auto osobně znam, drtí mě v něm naprosto všechno :) nejen ty dřevěný madla, ale prostě jako celek je to bomba auto, vevnitř jsou ještě užasný lampičky čtecí na husím krku přímo ze sloupků....
měl jsem si pro něj jet ale poslal sem tam kamarada protože sem zrovna ten den jel pro tu svojí... kdybych si to mohl ted rozmyslet (vadilo mi že nemá navi ale když vidim že tam jde lehce dodělat...) tak jí beru.
Auto je v super stavu a doted jezdí bez jediného servisu... na autě bylo v červnu měněné všecko, brzdy, naplně ke všemu dostal faktury, dvě sady gum ... a cena ... 90 000kč. chce se mi brečet :)
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: e38 fotky stropů

Příspěvek od lolita »

Nj, tak dneska bych taky uz bral jinak, ale holt, to je zivot.
Odpovědět