nováček s TDS :)

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

Zdravím všechny,

Jmenuji se Fanda, jsem z Plzně a konečne jsem si pořídil 7er, je to TDSA(jsou mi jasný vaše reakce, ale mam to na deni jezdění po Plzni a okoli, takže bych řekl že vyhovující), je to rv. 1996, orietn blau metalik a myslím že na ten motor v docela slušné výbavě... Na autě je hodně kosmetiky, nechci se nikoho dotknout ale jezdila stím nejaká vietnamka po praze a taky to podle toho vypada... :mrgreen: časem mám v plánu z toho udělat leštěnku... Předem se všem omlouvám že budu otravovat se samíma hloupíma dotazama :mrgreen:
třeba at hledam jak hledam, tak nemůžu nikde najít návod k telefonu...?

pár fotek:

http://zeli725.rajce.idnes.cz/BMW_E38/
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od littleB »

Contoury v bledej koži, roletky a pekné drevo - toto je jedno z najkrajších TDSov aké som videl, gratulujem! ;) Hlavne si užívaj jazdu a na kozmetické vady sa vykašli, ak často parkuješ na úzkych mestských parkoviskách, oderky budú pravidelne pribúdať. :)
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

Děkuji mám z něj radost.. jízdu si užívám, je to parádní svezení... roletka je zatím teda jenom na zadním okně, ale časem třeba přibidou i na dveře... Hlavně tam budu chtít zpátky origo rádio a všechno zprovoznit, je tam pár detailů, které nefungujou...

třeba nevíš co je tohle, nikde jsem se to nedočetl, svítí tlačítka, ale na display nic...
http://zeli725.rajce.idnes.cz/BMW_E38/# ... 205157.jpg
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od littleB »

Ak správne tuším, mal by to byť palubný počítač najnižšej cenovej kategórie. :mrgreen:
Ale na to ti lepšie odpovedia borci z fóra - podľa tlačítiek to môžu byť aj obyčajné hodiny, a DSP by mal byť audiosystém. :ugeek:
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

aha tak to jsem na to zvědavý co z toho vyleze, palubní počítač je pod tím a ten funguje, tak bych to typoval na ty hodiny, nebo něco k radiu :mrgreen:
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od Spooner »

Vítej ;). Máš pravdu, že ten display je "něco" k rádiu. Konkrétně slouží k nastavení ekvalizéru DSP.

Tady to máš na fotce, ale je to z anglické verze, takže obráceně...

Obrázek
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

aha tak to je good :) , už jen tam nápáchat origo rádio a mohlo by to fungovat... akorát to bude asi pakárna, když jsem viděl jak nějakej debil( kterýmu bych nejradši zlámal obě ruce :twisted: ) ustříhal kabeli od měniče a zesíku...
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od P3RF3KT »

Ta tak mas tam high end audio DSP a toto je ekvalizer k hudbě jak tam das origo radio bude to šlapat. Na tdso pěkný auto co se interieru týče.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

Tak to je paráda, akorát připojit to rádio bude asi pěknej voves, když jsem viděl ty přestříhaný dráty... :) Děkuji interier je celkem pěkný, dvojitý okna, stmívací zrcátko, sklápěcí boční atd.. ale bude chtít hodně péče, pár věcí tam nefunguje... :)
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
zeli
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 01, 2013 8:52 pm

Re: nováček s TDS :)

Příspěvek od zeli »

máš takový blbý dotaz a nechci kvůli tomu zakládat nový vlákno... :mrgreen:
je možný že jsem si nějak "zamknul- přepnul" sluchátko k tel...? napřed jsem normálně volal a ted mi na nem funguje jen tlačítko na zaspnutí a vypnutí a když někoho vytočím přes palubku, tak on mě slyší a já jeho ne(asi kvůli tomu že nemam to orig. rádio..). Nevíte jak to uvéct do původního stavu...? odpojení baterky nepomohlo.. :?:
BMW 725TDSA E38 rv. 96 DH82973
Odpovědět