Má první e38

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Má první e38

Příspěvek od scorpion »

Je to fakt super! radost koukat jak se z čehosi zprzněného stává pěkná sedma!! ;) Fotky taky supr... Jen příště komprimace velikosti fotky... :-D Většina zde vidí jen kousek fotky... ;) Takže nejlépe třeba 1000 x něco pixelů (šxv).... ;) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Big Mára
Příspěvky: 356
Registrován: pon srp 19, 2013 8:20 pm
Bydliště: Teplice

Re: Má první e38

Příspěvek od Big Mára »

Sám nevím, ale svítí to na pi...., ale po každé zapomenu je vyměnit :oops: . Vzpomenu si na ně jen večer za jízdy a nebo když koukám na fotky. Když jsem auto koupil, byl na něm komplet "light blue packet ", který jsem už odstranil. Jenom na tohle pokaždé zapomenu. Jenom je teď docela blbý, sednou do auta a jet 5 km abych je vyměnil. Auto nemám u baráku, parkuju ho u rodičů na zahradě a táta z toho parníku má děsnou radost :lol: :lol:
BMW e34 525TDS, ex BMW e38 740iL :(
Uživatelský avatar
Big Mára
Příspěvky: 356
Registrován: pon srp 19, 2013 8:20 pm
Bydliště: Teplice

Re: Má první e38

Příspěvek od Big Mára »

Já je zmenším, jen jsem nevěděl, kolik to pobere nejvíc a tak jsem se na to vyprdnul :)
BMW e34 525TDS, ex BMW e38 740iL :(
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Má první e38

Příspěvek od caknakis »

doporučuji ten modrý syfl vyhodit co nejdříve - už jsem několikrát viděl, jak se ten modrý obal zapekl a zakouřil celé světlo zevnitř, případně se začal odlupovat a opět zasvinil světlo modrým semenem.....nejenom, že tyhle zlé modré věci svítí nahovno, ale i můžou světlu uškodit
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Big Mára
Příspěvky: 356
Registrován: pon srp 19, 2013 8:20 pm
Bydliště: Teplice

Re: Má první e38

Příspěvek od Big Mára »

:lol: :lol: Ty o tom mluvíš ják skinhed o cikánovi :lol: :lol: Já vím že to svítí na hovno a sere mě to. Jenom na to pořád zapomínám, navíc ty xenony svítí stejně jak ty dálkový tak je ani nepoužívám. Asi si udělám seznam co musím vše ještě vyměnit, dělám to tak jak mám peníze, čas a jak si zrovna vzpomenu :lol:
BMW e34 525TDS, ex BMW e38 740iL :(
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Má první e38

Příspěvek od Spooner »

A jak tu už zaznělo... Long je long :)
Nádhera ;). Pěkně se to rýsuje. Jen tak dál!
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Big Mára
Příspěvky: 356
Registrován: pon srp 19, 2013 8:20 pm
Bydliště: Teplice

Re: Má první e38

Příspěvek od Big Mára »

Já jsem z toho longa nebyl ze začátku moc nadšený, ale už jsem si zvykl a to místo, to je prostě fenomenální. Jsem rád že ho mám :)
BMW e34 525TDS, ex BMW e38 740iL :(
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Má první e38

Příspěvek od scorpion »

Hele myslím, že max to pobere cca 1400 šířku... Takže je to na tobě já dělám většinou cca 1000 - 1100... Jinak super hned se lépe kouká!!! Mě se ta tvá sedma líbí hlavně ta barva!! Ještě bych se zbavil možná těch tmavých a matných blinkrů se zpátečkami... Není problém to vrátit do originálu... :) Když to tak vidím také bych sem mohl dát foto z předu v dne koupě a aktuální... :-D také tam jsou nějaké ty změny... :-D Ale u tebe to je opravdu velký kus práce... Hlavně mě fascinují ty kryty z nějaké nárazníku místo těch mlhovek... :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Big Mára
Příspěvky: 356
Registrován: pon srp 19, 2013 8:20 pm
Bydliště: Teplice

Re: Má první e38

Příspěvek od Big Mára »

Jo, když jsem to koupil, byl to ultra mega hegeš :roll: Mě se ta červená také líbí, hlavě proto že jich moc není :lol: :lol:
Ty zadní světla se mi moc také nelíbý, ale pod tím černým jsou oranžové blinkry a přední a boční mám bílé. Navíc mi k té čarvené barvě moc nesedí ty oranžády. Tak že to nechávám, tak jak to je. Začnu to řešit až vyřeším provozní věci. Hlavně musím udělat tlumiče, nebo z toho budu mít za chvilku mořskou nemoc :lol: :lol:

Ale opravdu děkuji všem za pochvalu, moc to potěší a hlavně nakopne k další práci na autě :)
BMW e34 525TDS, ex BMW e38 740iL :(
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Má první e38

Příspěvek od Spooner »

Zadní světla se mi moc nelíbí, ale přední bych nechal bílé ;). Souhlasím s tebou, že oranžády by tomu asi moc neslušely.
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Odpovědět