littleB a jeho W12 - HÁDEJTE A NADÁVEJTE SI V POKECU

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Zamčeno
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od littleB »

Vidíš, to je fakt, už som aj zabudol, že som ich pred svojim odchodom z fóra editoval, keďže si ani nezaslúžite čítať slová, ktoré naťukali moje prsty na klávesnici. :D
Tak beriem späť, kalašnik, bohužiaľ si sa zapojil do môjho pranierovania príliš neskoro, už si skutočný obraz nemôžeš urobiť. :mrgreen:
kalashnikow
Příspěvky: 205
Registrován: úte lis 22, 2011 10:26 pm
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od kalashnikow »

Jasně, hádám, že si v těch editacích pouze doplnil diakritiku viď ? :)

Neboj, názor už jsem si dávno udělal.
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od littleB »

Tipujem, že som obsah príspevkov zmazal, ale už si nepamätám, nechodím tam. :)
PRAHAV8

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od PRAHAV8 »

littleB píše:Vidíš, to je fakt, už som aj zabudol, že som ich pred svojim odchodom z fóra editoval, keďže si ani nezaslúžite čítať slová, ktoré naťukali moje prsty na klávesnici. :D
Tak beriem späť, kalašnik, bohužiaľ si sa zapojil do môjho pranierovania príliš neskoro, už si skutočný obraz nemôžeš urobiť. :mrgreen:
A když říkáš že tě komunita BMW lidí sere tak proč tady strácíš čas? Chápu že je asi těžké nereagovat ne nějaké komenty ale proč se tu stále dohaduješ s lidma které mají BMW a jsou tedy více členy než ty a jsou i ve vlastním klubu? Jsou přece i kluby Phaetonu ne? Můžeš se tedy zařadit s čistým štítem mezi ně a na nějáké blbce co jezdí v BMW nechut plavat ne? Nebyla by to dobrá volba?
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od littleB »

Ty tomu nerozumieš - táto kritika bola vymedzená len voči skupine z bmwklub.sk, nie voči vám. ;) Zostávam tu preto, aby som ďalej obdivoval vaše autá, hádam to nie je zakázané. :lol:
PRAHAV8

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od PRAHAV8 »

Já tu třeba auto nemám takže moje obdivovat nemůžeš :D Hele navrhuji ti až budeš někdy třeba v Praze napiš mi SZ a můžeme se sejít rád se podívam na tvoje auto a ty můžeš na moje pokud si v E38 nikdy neseděl. Mě když třeba tady někdo sere tak si ho vůbec nevšímam a ani na něj nereaguji a zatim to funguje.
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od littleB »

Je možné, že sa niekedy v Prahe stretneme. Po skončení štúdii tam však chodievam už len výnimočne, no ak bude tvoje pozvanie platiť aj neskôr, určite sa ti ozvem. ;)
PRAHAV8

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od PRAHAV8 »

Pokud tu budu tak není problém se sejít.
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od fredy »

Teda za jeden den tady toho tolik nakecat ..... :)
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
PRAHAV8

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od PRAHAV8 »

To je fakt :D Večerníček už skončil a já ještě nespim už bych asi měl jít :D
Zamčeno