littleB a jeho W12 - HÁDEJTE A NADÁVEJTE SI V POKECU

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Zamčeno
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od dunnst »

No dobrá halda tady :-) Funny, že většina těch řekněme říznějších komentů pochází od našich bratrů ze Slovenska :-) Já osobně tedy taky nevěřím, že littleB něco koupil, ale tak to je celkem jedno, pamatuju si ještě jak tady začínal, řešil E38 s tim, že do půl roku má 750iL v LPG a těm, kdo se mu vysmíval tvrdil, jak je ma u piče že uvidíme :-) Mno a vidíme pěknou píču, takže od jistého momentu beru to sem píšeš littleB víceméně jen pro humor :-) Tak asi tak...
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
kalashnikow
Příspěvky: 205
Registrován: úte lis 22, 2011 10:26 pm
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od kalashnikow »

Dobrá, taky přidám svůj skromný názor.

Kdysi přišel na forum jakýsi LittleB, či jak se to píše, už zanedlouho se objevili na něj narážky, že je to otrapa, pisálek,tlučhuba apod. Já jsem se však rozhodl dát mu šanci, protože skutečně jak píše Korado, působil jako člověk, pro kterýho je sedma sen, na který se vážně těší.

Časem se však množily dotazy typu co se stojí LPG na sedmu (kterou nemá), jakou chci výbavu, tahle nemá černou barvu, tahle má velký kola....prostě spousta důvodů proč každou pěknou sedmu nekoupit.

Potom jsem se na BMW klubu dočetl jeho příspěvek na prodávanou sedmu, že "na díly dobrá", když jsem se ozval na obhajobu prodejcel, bylo mi sděleno, že mám nižší IQ (stejně jako před chvílí Korádovi). Před pár dny se tu navezl do jeho auta, taky nevím proč...

Důvěru si u mě nezískal ani tím, že zde píše, jak se mu daří, že se uměl narodit (btw - když už to tak nazýváš, ti co se umí narodit jezdí v Pežotu ?)

Samozřejmě silně pochybuji, že nějaké auto máš (snad toho Pežota), i když to už ase asi nedovíme, každopádně pokud tě opravdu lidi tak moc nemají rádi, zkus popřemýšlet proč.

Nemám rád, když se tu někdo naváží do dlouhodobých členů a lže - a tebe z toho podezírám.

A ještě ty tvoje smajlíky - :D :D :D :D :D :D :D :D jak seš děsně nad věcí - působí to spíš jako bys skrýval nějaké mindráky.
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od Tomas750iL »

ja mu verim tak nesklam moju doveru a daj sem niake fotky vybavu a pozvi nas niekedy na zraz a ja pozvem na coca colu a oni co prijdou tak to vypiju a pojdeme domov :)

ja som z Bratislavy tak ak chces niekedy sa aj zastav a nehambi sa kdyz je to treba nepojazdne nebo neco hlavne ale ti verim ze nieco mas tak dufam ze mas ;)
V12
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od littleB »

Good, aspoň si urobím prehľad, koho ďalšieho zahrnúť do zoznamu blokovaných užívateľov. :D

Kalasnikow, je smutné, že tu prezentuješ ďalšie údaje vytrhnuté z kontextu. Ale to je bohužiaľ osud internetových debát, málokomu sa chce citovať výroky doslovne. ;) A k tej tvojej obhajobe predajcu - je pochopiteľné, že ťa považujem za človeka s nižším IQ, keď reaguješ na obyčajnú relevantnú pripomienku k inzerátu takto:
kalashnikow píše:Promiň, ale z toho co jsem o tobě zatím slyšel, jsi jen oblézač veškerých fór na Slovensku a otrapa, co se nyní nastěhoval i na naše fóra, dej si oraz, až si koupíš auto, o kterým jsi zatím jen nabásnil tucty řádků, tak přijď krafat ostatním do jejich aut !
K tvojmu nepresnému citátu o umení narodiť sa - jasne som napísal: "Veľa ľudí hlavne serie, keď sa človek dokáže celkom dobre narodiť" - osobne považujem za celkom dobré narodenie stav, kedy si môžem narozdiel od 90% slovenskej populácie vytiahnuť z kapsy zo dňa na deň 10000€ a kúpiť si ďalšie auto do rodiny. A k pežotu - ak si to ešte stále nepochopil, ja si vyberám autá podľa sympatii, nie podľa ich hodnoty. ;)

A na záver môžem len dodať, že ja som túto tému nezaložil, a ani som nemal najmenší záujem chváliť sa svojím autom na mieste, kde majú prístup ľudia bez štipky zdravého rozumu a základov slušnosti (tým nechcem uraziť mnohých dobrých ľudí, ktorí tu na fóre pôsobia - dotyční vedia, koho mám na mysli). ;)
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od Huff »

Nebylo tohle fórum náhodou o autech a ne o mezilidských vztazích? Rád si odpočinu u toho, jak se komu co daří, nebo co koho napadlo, ale zasírat to tu česko-slovenskou telenovelou a rozpitvávat donekonečna něco, co nemá faktickou oporu v technice mi přijde fakt zbytečné...
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
certoslav
Příspěvky: 278
Registrován: ned led 30, 2011 7:22 am

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od certoslav »

dobrý den, jsem tu správně na psychiatrii? :shock:
ex BMW 720iA 11/´99
ex C280
530dA, 524tdA, RX4
littleB
Příspěvky: 466
Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:11 pm

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od littleB »

Ja som hneď po založení tejto témy písal adminovi, nech to tu zmaže, lebo tu bude nekorektná diskusia, no zatiaľ ma nevyslyšal... :D
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: littleB a jeho W12 - SMAZAT

Příspěvek od Spooner »

Jasně, smažte to. Myslel jsem, že se tady dozvíme něco o W12, ale nějak se to zvrhlo.
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Hugo
Příspěvky: 611
Registrován: ned říj 26, 2008 10:58 am

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od Hugo »

kalashnikow píše:Dobrá, taky přidám svůj skromný názor.

Kdysi přišel na forum jakýsi LittleB, či jak se to píše, už zanedlouho se objevili na něj narážky, že je to otrapa, pisálek,tlučhuba apod. Já jsem se však rozhodl dát mu šanci, protože skutečně jak píše Korado, působil jako člověk, pro kterýho je sedma sen, na který se vážně těší.

Časem se však množily dotazy typu co se stojí LPG na sedmu (kterou nemá), jakou chci výbavu, tahle nemá černou barvu, tahle má velký kola....prostě spousta důvodů proč každou pěknou sedmu nekoupit.

Potom jsem se na BMW klubu dočetl jeho příspěvek na prodávanou sedmu, že "na díly dobrá", když jsem se ozval na obhajobu prodejcel, bylo mi sděleno, že mám nižší IQ (stejně jako před chvílí Korádovi). Před pár dny se tu navezl do jeho auta, taky nevím proč...

Důvěru si u mě nezískal ani tím, že zde píše, jak se mu daří, že se uměl narodit (btw - když už to tak nazýváš, ti co se umí narodit jezdí v Pežotu ?)

Samozřejmě silně pochybuji, že nějaké auto máš (snad toho Pežota), i když to už ase asi nedovíme, každopádně pokud tě opravdu lidi tak moc nemají rádi, zkus popřemýšlet proč.

Nemám rád, když se tu někdo naváží do dlouhodobých členů a lže - a tebe z toho podezírám.

A ještě ty tvoje smajlíky - :D :D :D :D :D :D :D :D jak seš děsně nad věcí - působí to spíš jako bys skrýval nějaké mindráky.
...alebo ten jeho pribeh, ako od rakusana chcel zlavu 500 eur, aby si mohol vymenit oleje a filtre, ale nakoniec to auto nekupil, lebo malo na prd zadnu napravu. Normalny clovek takto nemoze uvazovat.
Nemal 500 eur na oleje (mimochodom, za nieco cez 500 eur vymenim obe napravy) ale odrazu "zo dna na den vytiahne z kapsy 10000€" na nejaky ojazdeny Volkswagen, ktory vlastne ani tak velmi nechcel.
Ja keby som bol admin, uz davno ma tento clovek BAN na tomto fore. Prisiel sem preto, lebo bol udajne vystvany pre svoje nazory (same hovna) z SK BMW klubu. Ani sa nedivim.

littleB: ohanas sa svojim nadpriemernym IQ a pritom sa vysmievas ako male decko cloveku ktory mal niekolko rokov 750iL, jazdil na nej, staral sa o to auto, udrziaval ho, teraz ma 740iL a ty sa mu vysmievas iba preto, lebo TEBE sa jeho auto nepaci. Ale koho to zaujima???? Pritom o tychto autach - E38 nevies nic. Akoze ano, vies aku ma ktora vybavu, ale nevies o nich nic v tomto zmysle, co je to na takomto aute REALNE jazdit 365 dni v roku. Servisovat to, starat sa o auto. Chcel si E38 v stave a vybave, ktora proste neexistuje, pricom ty si taketo auto chcel za minimum penazi, taketo zelania maju iba deti.
A gratulujem Ti, ked si si uz kupil nejaky ten Volkswagen tak pal do <-> z tohoto fora, chod napriklad na Volkswagen forum a pre mna za mna nas tam mozes vsetkych ohovarat ake mame stare furiky a nizke IQ.
PS.: na slovensky bmw klub nechodim a korado neni moj kamos resp. vobec sa nepozname :-D O mojom IQ si starosti nerob. A nezabudni si ma pridat do blokovanych uzivatelov. Dakujem.
BMW 740iA E38 09/1994; diagnostika INPA a DIS
PRAHAV8

Re: littleB a jeho W12

Příspěvek od PRAHAV8 »

littleB píše:Kým tu majú prístup niektorí obmedzenci z sk bmwklubu, nebudem nič zverejňovať, keďže sa mi okrem iného vyhrážali fyzickým útokom. ;)
Na fyzický utok se vyser. Jsi přeci chlap a ty musej umět rány příjmat a taky pořádně vracet ne? Já když bych počítal každého kdo mě vyhrožoval tak bych nedělal nic jiného :D
Zamčeno