Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Tak jsem si dneska zacestoval sedmou trochu do konce devadesátých let. Občas jezdíme na dědovu chatu, něco opravíme, něco uklidíme, posbíráme pár jablek a jedeme domů. Dneska jsme chtěli uklízet sklep pod chatou, tak jsem za sedmu dal malého Agadose a jedem. Příjezdovka byla nějaká rozbagrovaná od meliorace, kterou tam dělají, dost pršelo, musel jsem to trochu rozjet, abych to v tom blátě neutopil. Auto promiň, jiná možnost nebyla. Krásně jsem tím blátem proplul, přes den jsme pracovali, pořezal jsem nějaké dřevo, vozík jsme naložili harampádím, hodil jsem přes to plachtu, abych to nepoztrácel, mezitím se setmělo a okolo deváté jsme se vraceli domů. Vjedeme z chatové kolonie do města, vypínám mlhovky, kterými si pomáhám svítit do noci, protože originální světla stojí za pendrek, jedu pomalu městem. V protisměru vidím hlídku PČR, svítí obrysem, evidentně na někoho čekají. Říkám přítelkyni, ti půjdou po nás, vsaď se. A taky že jo, za mnou jelo ještě jedno auto a pak se policejní Octávka odlepila, auto předjíždí, mě předjíždí, STOP a jdem na to. OK, snažím se dát auto bokem, zastavuji a ptám se, zda z té velké křižovatky, kde mě stavěli můžu uhnout bokem, prý ne a že mám najet hned za ně (tedy napříč celé odbočky). OK, dostávám pokyn vypnout motor, brblám cosi o tom, že jsem to tušil a že jsem stavěný pořád, od doby co mám tohle auto. Trochu na mě koukají a pak klasika, doklady, doklady od vleku, moje doklady, ukázat kufr, odplachtovat kus vleku, odkud jedem, co tam děláme, kde bydlíme (značky mám z druhého konce republiky), dýchnout. Tak si říkám, že ještě výbavu a konec a oni místo toho fotí motorovku, pro případ, že bych ji ukradl (v kufru, dva košíky jablek, ořechy, montérky a tak). Mezitím přijel nějaký pán se slovy: "Prosimvás myslíte, že bych mohl jet domů?" protože jsme v té křižovatce stále stáli jako ko__ti. Uhnuli mu, vrátili mi doklady a dali doporučení, že bych si měl koupit jiné auto, když mě tedy pořád někdo staví, že v tomhle jezdívali dřív cikáni a takhle v noci, se zaplachtovaným vozíkem, v jiném okrese, celý od bláta prostě nemám šanci. Jak jsme se rozjeli, tak mi přítelkyně připomněla, že máme na zadních sedačkách vzorně připoutaného velkého plyšového slona, na kterého si svítili přes okno baterkou. No nemají to kluci lehké. 8o))

Podle podobných indícií mě skutečně stavěli nedávno a to jsem za sebou neměl ani vlek ani toho slona.

Poslední perlička s PČR je z minulého léta, kdy jsem spal u návštěvy, auto před domem a ráno mě budí, že mi prý někdo spí v autě. Vylezu ven a za volantem fakt chrápe chlap. Volám operačního, přijíždí hlídka, vytáhli ho ven a po chvíli se zjistilo, že to je taky příslušník PČR, který den před tím přebral, potkal nějakou kočku, která s ním asi chtěla mít dítě nebo nevím a řekla mu, že kousek odtud má auto - moje auto!!!, tam ho prý zanechala, že se hned vrátí a on mezitím usnul. Volant od krve, protože byl nějaký potlučený u spolujezdce vlhký papírový kapesník, dveře potřísněné bílým práškem - ale nevím jestli to nebyl pudr z rukavic těch, co tam zasahovali. Jak se do toho auta dostal do teď netuším, protože mám ve zvyku si ho kontrolovat a večer, když jsem šel z divadla zamčené bylo.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

no to je prostě jak z kriminálky :mrgreen:

Pro policii jsi podezřelej kriminálník když máe 7er e32 :lol:
Já koupil e38 černá a černé okna a taky vypadám jak mafián asi, první měsíc mě asi 6x stavěli policajti.
Jednou mi ho pochválili a podruhé v olomouci na kruháči se divili že je prej moje ? Mladej kluk v mikině ...asi čekali někoho v obleku... :lol:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od dunnst »

Já mam s hlídkami PČR naopak zkušenost, že mě staví snad jen když nesvítím. Nevím, jestli je na dalekém severu vůči těmto autům větší respekt :-) Každopádně jakmile vjedu do Německa, tak přesně opačně, tam jsem na ně hotový magnet.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od caknakis »

já jsem pravidelně terorizován na dálnici za to, že nemám dálniční známku....ono podívat se dalekohledem na druhou stranu skla, kde je kartička ZTP je velký problém.....
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

Tome: Máme taky v rodině ZTP a vozí ji v autě stále na pravé straně kde se dávají i dálniční známky. Zkus to taky. A máš klid :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od caknakis »

dříve to byl problém - střídal jsem auta a na tu druhou stranu jsem prostě nedosáhl.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
BobbySD
Příspěvky: 534
Registrován: ned lis 11, 2012 9:24 am
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od BobbySD »

no... u me v prdelakove na sidlisti se parkuje vecer fakt blbe, vzhledem k tomu ze chodim z prace dost pozde tak jsem proste v prdeli a vetsinou se nikam nevlezu pokud nekdo zrovna neodjel. Parkuju proto s dalsima u billy. Parkoviste je tam rozdelene na dve casti nejakym krovim a ta jedna pulka se na noc zamyka - dve zavory. Pred jednou pulkou stoji normalne dve auta, druha zustava volna aby mohli rano vsichni projet az se to otevre. Dalsi skupina vcetne me parkuje mezi auty v prvni pulce parkoviste :lol: prakticky si to muzete predstavit tak ze auta stoji v kojich klasicky do U a opozdilci stoji za sebou uprostred jako by jste to U rizli na pul :lol: takhle jsem parkoval uplne vzadu posledni a vedle me prakticky vzato parkovaly auta ktere jsou uz u zavory. Rano jdu k autu... billa se otevira v 7, sel jsem k nemu asi 7:03 a uz tam byli mestaci. Dobry den blabla a jedem... ze bloku prijezd ostatnim autum... rikam jo? zajimave ze ted tady z druhe pulky projela kombi oktavka...to ji asi moc neblokuju kdyz odjel. Blokujete prijezd zasobovani... odpovidam tady ale kamiony nejezdi ty jezdi ze zadu...blokujete auta ktere chcou vjet na tohle parkoviste... ne neblokuju vsichni normalne projedou. Pokutu jsem odmitl zaplatit, policajt si udelal fotky...ja taky... a jel jsem do haje. Po tydnu prisel dopis, pokuta uznana 1500kc :lol: ze z fotek to je prukazne. Sepsal jsem odvolani, a jdem na dopravku. Tam celkem normalni mlady chlap se kterym jsem to probral a ukazal mu moje fotky... uznal ze ti mestaci jsou jebli a furt si na ne nekdo stezuje. Vzhledem k tomu ze uz to bylo na dopravce tak pokuta nesla zrusit... tak aspon 500 misto 1500. Rikam no budiz... vecer jsem dojel z prace a zaparkoval u zavory tak jak tam stoji auta kazdy den... rano tam zas byli. Jini chlupati se stejnyma kecama. Ted uz se to neobeslo bez kurev a debilu. Nacez mi oznamil ze tam jezdi jenom na zavolani kdyz si nekdo stezuje :lol: :lol: me musi nekdo asi hodne milovat.

Tyden zpatky, jsem jel z jiznich cech z dovolene s mladou 30cou domu... v nedeli... cesta mi trvala asi 10hodin. Stal jsem imrvere v nejake pojebane kolone. Kdyz se to za Brnem uvolnilo mel jsem toho uz plne bryle a trosku na to slapl. Jel jsem stabilne tacho 160. Prede mnou stejnym tempem cca oktavie. Byla v pravem, ja v levem. Vsiml jsem si ze ze zadu me neco dojizdi, oktavka uz byla blizko abych se cpal za ni a brzdil. Tak jsem pridal... tacho 170 cca, jen abych se dostal pred nej a uhnul. Objevily se dalsi auta v pravo, takze jsem neuhnul ale okta to vzala za mnou do leveho a 3 auta naraz jsme predjeli cca 170 tacho dalsi tri v pravem... ja prvni...predjizdim posledni auto a blik :lol: :lol: :lol: simir me zastavil... pane ridici 163kmh... 1000kc 2body... nasran odjizdim pryc ale musim uznat ze tihle byli fpohode, pochvalili auto, sebrali mi palackeho a jeli.

V pondeli po dovolene jsem jel vyzkouset jednu 39ku, spis srot nez hezke auto... kamos do me hucel... samo jsem si nevsim odbocujiciho auta pred sebou a asi ve 40kmh jsem to nacpal do nejake kie... na kii nic akorat odreny naraznik...ani vrata ani svetlo nic... na 39ce xenon, blatnik, kapota, naraznik, trochu hnute celo za svetlem... strhnul jsem to na bok takze to slo roh na roh a jeste jsem prorval gumu o patnik jak jsem uhybal... 500kc bez bodu a plno sracek....

prijedu domu ten vecer... a tam vyzva MeU Rosice (za brnem), nekde me tam zas nejaka kokotina vyfotila... jeste nevim za kolik radsi jsem tam ani nebyl...ale vzhledem k tomu ze jsem jel s mladou ktera me v kazde 50ce buzeruje jsem urcite nejel nikde jako prase....

suma sumarum jsem za posledni cca 3tydny projebal asi 5ku na pokutach (o tech za pasy atd nepisu), + asi 10ku za opravu 39ky :lol: :lol: chtel bych mit od tech blbcu na chvili pokoj ale mam pocit ze jsme si souzeni
ex E36 318i sedan
akt E30 328iC EB87725
akt E38 750i DG21846
akt E39 520i GP15511
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Raisidlo77 »

Až pojedeš přes naše končiny, dej echo a stavím se Ti naproti na pokec a dám Ti radu :lol: ... E30 se jim opravdu líbila, vím kdo Tě bral :). V Rosicích je to zašitý v zahrádce u hlavní, jezdím tama hodně často pracovně - bere striktně nad 50km/h (většinou za 800,-, vždy bez bodů) - https://www.google.cz/maps/@49.182438,1 ... 312!8i6656
Příští týden jezdím FM/Ova .. spojím se s Vojtou, vymyslíme něco ?

Když už sem přispívám, byl jsem nedávno u "kšeftíku" mezi Spoonerem a Huffem, tak jsme chvíli povykládali a došlo slovo i na policejní hlídky. Nepamatuju si za posledních Xlet, že by mě někdo stavěl na kontrolu, vlastně "jen tak" mě stavěli 1x v životě - když jsem jel ještě se 740i v 6ráno z jedné okolní dědiny, kde nad ránem vykradli barák, takže prohlídka kufru/dokladů a jedu dál. Nepočítám nějaký stavění ohledně výměny názorů za žraní tatranky při řízení apod.
Za to víckrát jsem policii stavěl nebo volal já :D. Sem se to nehodí, jde vždy o nehody na který mám štěstí (ne moje :)) - naposledy jsem jel od Stewa a naváděl vrtulník na přistání ...
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

Sakra ani nevim, ze tady je takove tema :lol: mam dva zazitky, kdy se ujizdelo policii, tak se asi taky podelim :D

Jinak se stavenim uz posledni dobou nemam problem. Ze zacatku me v Olomouci porad staveli, ale tim zpusobem ze jeli za mnou a zniceho nic blik blik, kontrola dokladů. Ted uz se mi to nestava....

Za rychlost jsem dostal na jare 500, bodu nevim kolik, ale jestli to prej udelam znova, tak mi berou ridicak. Nastesti si jich vzdycky vcas vsimnu, nebo jedu zrovna pomalu 8-)
nesmim jet v obci o 20 vic a mimo ni o 30 :D

Tak ted to ujizdeni :

Jednou jsem jel takhle vecer cca 200km/h po Olomouckem obchvatu a na odpocivadle se zavorou stali chlupati... kdo by to cekal, takhle pozde vecer. Vsiml jsem si v zrcatku, ze blikaji a rozjizdi se za mnou. Sundal jsem nohu z plynu, ale doslo mi, ze nez se jim to rozjede, muzu stihnout dalsi sjezd a ujet :D
Pridal jsem a za cca kilometr byl sjezd (pro mistni: je to tam, jak je ten dlouhej most a sjezd na Kozusany). Rychle jsem sjel, zhasl svetla a cekal :? Po chvili jsem videl blikajici policii, jak míjí sjezd a miri dal na Ostravu :lol: oddychl jsem si a jel sem dom :)


Dalsi zazitek neni tak moc starej, bylo to letos na jare a konecne mi vymenili prevodovku na aute. Ten vecer jsem to jel hned projet a jel se mnou kamarad se Superbem.
Jeli jsme do Prostějova na benzinku a po ceste domů jsem ho ve meste ze srandy predjel a trosku jsem to protáh :D On se nenechal a rozohnil to svoje TDI :) Rikam si OK, ujedu ti :D Slapnul jsem tomu a do protivky policie :? Dupl jsem na brzdu a v zrcatku jsem videl, jak brzdijou a nejspis se za mnou budou otacet.. Rikam si kur*aaa prvni den auto a hned mi vemou papiry (v tu chvili jsme tam mohli jet tak 120k/h) .... No v hlave mi zableskla myslenka, ze nez to otocijou, tak budu davno v prdeli :) Dobrá tedy.... pridal jsem, proklickoval par ulic a jel pryc z mesta. Na takove dlouhe ceste jsem videl, ze za mnou nikdo nejede, tak jsem chtel volat kamosovi v Superbu, s radostnou zpravou, ze jsem jim ujel :lol: Mobil jsem mel vybitej a nevedel jsem, jestli maji mou SPZ a nepockaji si na me nekde v miste bydliste. Jel jsem teda k pritelkyni s 15km zajizdkou :) Napichl jsem mobil na nabijecku, volam kamaradovi, ze jsem ujel policii a on mi povida: "Ty debile, tys jim neujel, ale oni nakonec zastavili mě "
No dopadlo to tak, ze nemeli zaplej zadnej radar :lol: Nadali mu, ze je tam 50ka a ze to ma vyridit i kamaradovi v BMW :lol: 8-)

PS: Pro moralisty..... rychle jezdim vetsinou jen okrsky a dalnice, kde je to bezpecne :)
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od volf-m »

To ujíždění ;) super story. Já jim takhle zkusil "ujet" jen jednou. Ale nebylo to kvůli nějakému přestupku. Měli jsme v práci přesčas a já se vracel hodně pozdě večer domů, byly zima a tak 5cm nového sněhu. Jedu si teda městem domů a proti mě policie a hned šli na brzdy a podle toho co nacvičovali se chtěli otočit, zrovna jsem projížděl úsekem kam není po 200m vidět tak jsem tomu šlápnul a hned zabočil dveřma napřed do postranní uličky a odtamtud už jsem je viděl jak jedou s majákem rovně mojí předpokládanou trasou. Prostě mě jen napadlo jestli mě budou trošku hledat nebo ne, jel jsem tehdy v tříce.

Co si budeme povídat šikovně postavená hlídka by připravila o papíry kdekoho. Jinak jsem měl spíše štěstí na rozumné policajty. Když jsem ještě sedlal e30 touring s maloválcem, jel jsem se jednoho večera sklouznout do takových hezkých vraceček (drift bych to fakt nenazýval :D ). Měl jsem sebou spolujezdkyni a tak jsem se musel předvést jakej jsem hroznej drift king, ale jedna zatáčka mi nějak nevyšla a najednou jsem byl mimo silnici. Autu se nic nestalo, ale sám bych ho ven nedostal. Zamknul jsem tedy a šli jsme k orientačnímu bodu odkud jsem zavolal kámošovi aby vzal auto s navijákem. Nejdřív něco mumlal, pak ale vstal a přijel. Nasedneme k němu do auta a na místě "nehody" stálo nějaké civilní auto s postarším manželským párem a policie. Vyptávali se, jestli je to naše auto, tak teda říkám, že je, protože by si to stejně mohli zjistit a další otázka samozřejmě byla, co se stalo (mezitím to druhé auto zmizelo). Pak začínám vyprávět jak jsem jel z kopce a přišlo mi, že jedu moc rychle a tak jsem si chtěl dát nižší rychlost a během toho nějak auto ztratilo stabilitu atd. Na to se oba policajti na sebe podívali a pak se podívali směrem odkud jsem přijel a tam čáry na silnici od gum jako prase. Tak jsem čekal co bude a oni se začali smát jakože to určitě, že to spíš vypadá na nějaký ty drifty. Tak jim říkám, že jo, ale chtěl jsem zkusit jestli to neprojde. Na to přišla překvapivá odpověď: "když to do 20 minut odvezete pryč a nezbyde tady žádnej bordel, nic jsme neviděli ok?". No oddech jsem si jako svině, třícu jsme vytáhli a zmizeli jsme odtamtud.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět