Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

Nevíte kde stojí všude kolem Brna - Vyškova - Olomouci - Zábřehu ? Hlavně po této trase ?

Mají většinou svoje stanoviště. Vím o jednom když se jede k Zetoru dolu z kopce v Brně tam jsou často pak kolem kruháče v olomouci jsou občas a hlídkují postupně mezi prostějovem a olomoucem svým superžihadlem vínovej superb 4koncovky asi 3,6FSI motor takže bacha i 4litr bude na něj krátkej a budou dost na stejno.

Nevíte ještě o místech kde jsou ? Případně nějaké nové akce typu kryštof atd. Mohli bychom se navzájem upozornovat zde na klubu. At neplatíme zbytečně.

Jistě je tady pár lidí co se kolem policie motá... a ví toho celkem dost. :mrgreen:

PS: Snažím se jezdit lehce nad limity na dálnicích kde je (110km/h) nejčastěji kolem 120-140km/h je klídek a okresky kolem 100-110km/h taky v pohodě zatím.
Ale občas to protáhnu 160-180 vyjimečně vypálím katy --- smetí a pavouky 200km/h z Olomouce na Zábřeh je pěkná rovinka kde se dá i 300km/h :twisted:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

300 se tam asi da, ale na to bys potreboval jiny auto :lol: Dokonce jsem tu snad nikdy nevidel policii, takze tam taky casto vhanim pavouky :lol:
Jen pridam, at si davs bacha i na okrskach a ve meste. Stahli sem toho policejniho pasata [tusim ze tmave seda] a s nim se nahanet nechces :lol: Videl jsem ho v akci v centru Olomouce a jelo to jako prase. Navic meri i do protivky. A obcas ho vidivam na Novosadske. Kdyz ho potkam, tak zatim vzdy, kdyz jedu max 60... oni te zastavi, az kdyz jedes rychlejs alespon o 15 nebo 20. Jo a potkavam ho i smer Litovel a jednou Zabreh, parkrat jeset Prostejov, ale tam maji spis ty svoje bile bradavicove aktavky, tak nevim jak maj velkej revir :)


PS: ten superb taky pojede urcitelip nez sedma, nevim kolik to ma koniku, ale je to novejsi motor a v te rychlosti uz te nejakejch 20 koni nezachrani, kdyz musis porad brzdit ;) Slysel jsem, ze si podaji i motorkare :D
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

Jinak na polici doporucuji android aplikaci Waze. Parkrat uz me zachranila ;) o kolonach ani nemluvim,... Tvurci aplikace by mi meli plati, protoze ju vsude vychvaluju :D
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Nezachrani te pred nimi ani tech 250kg navic co s sebou v sedme vozis :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

tady nějaké info o těch autech.
Flotila policejních Superbů je na první pohled od běžných verzí nerozeznatelná. Při bližším ohledání však narazíte na skryté LED majáky v předním nárazníku, červené displeje umístěné pod předním a zadním sklem s možností volby zobrazovaných nápisů. To nejdůležitější se však nachází uvnitř – vozy jsou vybaveny vyspělou technikou pro zjišťování a záznam dopravních přestupků. Ta zahrnuje policejní kameru se záznamem rychlosti PolCam PC 2006, radar RAMER AD-9C, zařízení GPS nebo radiostanicí systému PEGAS Integrovaného Záchranného Systému ČR. Speciály umožňují měřit rychlost automobilů jedoucích před i za nimi, ale rovněž v protisměru. Snažit se tedy ujet s vědomím, že jste spáchali přestupek a policejní Superb vše zachytil, je tedy pouze ztrátou času.


Problém ostatně nastane i v případě, že se bude řidič snažit policejnímu speciálu ujet. Vozy totiž mají, stejně jako souběžně používané Passaty R36, pod kapotou tu nejsilnější techniku. Zážehový agregát 3,6 FSI V6 má výkon 191 kW (260 koní) a pohání všechna čtyři kola. Akcelerace z 0-100 km/h zabere policejním Superbům 6,4 sekundy, maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h. S takovými parametry může v Česku soupeřit jen malé procento vozidel.

no takže i 740i s dlouhým diffem bohužel neujede ikdyž má o 20KW více.

Možná perfekt by se chytal s prázdným autem. Ale musel by mít skryté značky a už našlápnuto v protisměru. :mrgreen:

740i zabíjí ty dlouhé převody a hlavně diff věřím kdyby měla kratší diff tak v pohodě dává 5,5s z nuly na sto. Akorát se to k 7er nehodí aby to točilo tak vysoké otáčky.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

Ja toho superba poznam na 300 metru.. nevim proc, ale je vzdycky nalestenej a vypada tak nejak sportovneji. Navic uplne cerne skla taky kazdeh nema, takze ted otazka na jakou vzdalenost je svhopnej zamerit a jestli to vubec dela... znamej driv delal u dopravaku a rikal ze je ten radar schopnej zamerit treba 20 aut ,ale ze by to nestihali resit, tak si vemou jen jednoho :)
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

1. prispevek v tematu
http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?f=14&t=1208

Tam je informaci az az a psano ze to pochopi i clovek co se v tom moc neorientuje
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
BobbySD
Příspěvky: 534
Registrován: ned lis 11, 2012 9:24 am
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od BobbySD »

Raisidlo77 píše:Až pojedeš přes naše končiny, dej echo a stavím se Ti naproti na pokec a dám Ti radu :lol: ... E30 se jim opravdu líbila, vím kdo Tě bral :). V Rosicích je to zašitý v zahrádce u hlavní, jezdím tama hodně často pracovně - bere striktně nad 50km/h (většinou za 800,-, vždy bez bodů) - https://www.google.cz/maps/@49.182438,1 ... 312!8i6656
Příští týden jezdím FM/Ova .. spojím se s Vojtou, vymyslíme něco ?

Když už sem přispívám, byl jsem nedávno u "kšeftíku" mezi Spoonerem a Huffem, tak jsme chvíli povykládali a došlo slovo i na policejní hlídky. Nepamatuju si za posledních Xlet, že by mě někdo stavěl na kontrolu, vlastně "jen tak" mě stavěli 1x v životě - když jsem jel ještě se 740i v 6ráno z jedné okolní dědiny, kde nad ránem vykradli barák, takže prohlídka kufru/dokladů a jedu dál. Nepočítám nějaký stavění ohledně výměny názorů za žraní tatranky při řízení apod.
Za to víckrát jsem policii stavěl nebo volal já :D. Sem se to nehodí, jde vždy o nehody na který mám štěstí (ne moje :)) - naposledy jsem jel od Stewa a naváděl vrtulník na přistání ...

jak vis kdo me stavel? :lol: :lol: jinak klidne neco vymyslet muzem :) kdyztak mi napis smsku cislo snad mas jeste :lol: nebo vojta ma
ex E36 318i sedan
akt E30 328iC EB87725
akt E38 750i DG21846
akt E39 520i GP15511
PRAHAV8

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od PRAHAV8 »

herman17 píše:Ja toho superba poznam na 300 metru.. nevim proc, ale je vzdycky nalestenej a vypada tak nejak sportovneji. Navic uplne cerne skla taky kazdeh nema, takze ted otazka na jakou vzdalenost je svhopnej zamerit a jestli to vubec dela... znamej driv delal u dopravaku a rikal ze je ten radar schopnej zamerit treba 20 aut ,ale ze by to nestihali resit, tak si vemou jen jednoho :)
Zaměří tě i na 300m.
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

Dneska měří i vrtulník nad dálnicí tak bacha ... To jsem nevěděl až mi jeden známej řekl že to je docela novinka a dost lidí si myslí že jen monitoruje provoz.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět