Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
my_dudesty
Příspěvky: 29
Registrován: pon zář 08, 2008 12:30 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od my_dudesty »

JaraX: :D
Mě naposled stavěli na přivaděči z Olomouce od Carefourru na dálnici směrem na Brno, je tam tuším omezení na 100 a pak 80. Já zrovna testoval, jak moc proměřuje tacho na nových gumách, takže podle GPS jsem tam měl 174-175 a vidím jen mavání červeným světlem, tak si říkám, že je to v prdeli... Naštěstí jen zahlásili silniční kontrola, obešli auto, zeptali se mě, jestli sem nic nepil, pak se zeptali jestli si jsem jistý, že sem nic nepil :mrgreen: a pak mě poslali do pryč, takže pohoda.. Ale byla to haluz, s antiradarem bych měl mnohem větší pocit sucha a bezpečí :mrgreen:
DXL
Příspěvky: 28
Registrován: pon bře 16, 2009 8:29 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od DXL »

Nám tady na kraji Prahy, přesněji Rudná u Prahy slidí jak mu říkám černá ruka ( VW Passat R36 300 PS ) jede opravdu hodně tuším něco kolem 300 km/h, 0 - 100 za 5,5 sec, celkem drsný parametry, tohle by moje 740 nedala. Mám na něj štestí v tom smyslu že zrovna jedu pianko na music, vím ale kde má stanoviště, takže když je zrovna doma, vyvětrám ventily a svezu pokud to jde a je to bezpečné. Dost často sjíždím z dálnice a už tam někoho dusí, naposledy dneska. Museli nutně slyšet mohutné zadunění V8 pod taktovkou otevřeného sání, přímomínající zvuk dobře rozběsběného nákladáku, to aby si panové nemysleli, že jsou tady jedinými žraloky a že by dohnat tuhle kořist nebylo úplně tak zadarmo :twisted:
DXL - BMW E38 740iA
Uživatelský avatar
mkalous
Příspěvky: 58
Registrován: úte zář 16, 2008 10:37 am
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od mkalous »

Zážitky..... TAk přidám další :-) Zjišťuji,že mám menší problém s rychlostí.
Služebka v Tunisku. NA letišti jsme si s kolegou půjčili auto,konečně něco jiného,než "kosop..a" Clio....tentokrát to byla "kosop..a" Megane Sedan. :-). Hodili kufry do auta, nasedli, nastartovali a vyrazili..... NAjedeme na jedinou dálnici s omezenou rychlostí 110 a hurá směr jih na hotel do Sousse. Po dvaceti kilometrech blik..... já kretén zapoměl na radar.... (na celé dálnici mají tři stacionární a ještě před půl rokem jsem si pamatoval jejich umístění)...no nic, tak mě bude čekat fotka při vrácení auta, no :-)... Dojeli jsme na hotel, přespali a druhej den ráno hned za prací, za zákazníkama a makt... žádné válení u slané vody s pískem nalepeným na spoceném těle :-) Během pár jizd jsem si pozici radarů zapamatoval, dokonale jsem opět zapadl do jízdního "tuniského" stylu - kdo nezná, tak je to něco jako v jízda v Bankogu....brutální chaoz.
No nic, jak takhle dny ubíhají, snažil jsem se sžít s autem, nerespektovat dopravní předpisy (stejně jako Tunisani) a jezdit úplně normálně=tunissky :-)
A co se nestalo...Jedu si takhle ráno ze Soussu na jich do pouště, štreka 350 km tam a odpoledne zase zpátky.... najedu na kouske dálnice, nasadím si svejch 155, naučenej z česke dálnice a ze svého auta a peláším a peláším a najednou bliiiik. Do háje, tenhle radar tady nebyl....No co, tak už na mě budou na letišti čekat fotky dvě.... Ujedu pár kilometrů, sjedu z dálnice a metelím si to vesničkama, normálníma děravejma silnicema....... kolega mi na zadní sedačce usnul.... jsem se mu docela divil.... a najednou blikačky za mnou, problikavání dálkovejma a blinkr ke krajnici..... když jsem zaostřil...jel za mnou policejní Patrol. Ok, zastavím, budím kolegu, on vytahuje svůj cestovní pas, já vytahuju doklad z půjčovny, že jsme to neukradli, ukazuji policistovi...najednou ten druhej v autě zatroubil, hodil oči v sloup (asi to mělo znamena "zase zasraní evropané"), pokynul tomu, co nás kontroloval, ať se vrátí, šup a byli v prde.. :-).
ja se v klidu rozjel a kolega prej...proč nás stavěli? A já... nevím, asi standartní kontrola.... :-)
Jo, kdyby kolega věděl, že já "dobytek" na padesátce jel přes 130km/hod a na dvojité plné čáře předjížděl dvě polorozpadlé dodávky s pomerančema a před nima samozřejmě schovanej policejni patrol :-))))))))
740ia, 06/99 (e38) green
Uživatelský avatar
janys
Příspěvky: 228
Registrován: čtv lis 20, 2008 3:34 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od janys »

Tak já jsem měl úžasný zážitek hned první den, co mi René přivezl sedmeru z Německa :D

M3Maniac mi tu moji 74Oi dotáhl na Čerňák a protože ještě nebylo moc pozdě, rozhodl jsem se, že zajedu na Karlín za přítelkyní, abych se předvedl. Všechno v pohodě, tak pak jedu celej spokojenej domů a kousek před tím tunelem, který se jmenuje Husákovo ticho nebo tak nějak, je malé odpočívadlo u nějaké kancelářské budovy. A tam hezky policejní octávka, a pan policajt se prochází po lajně, nějak divně mává rukama... No tak já lehce nervózní (auto těsně po převozu, německý SPZtky) zastavuju na odpočívadle a stahuju okénko. Policajt přichází, s údivem kouká na mě a následuje úžasný rozhovor:

Já: "Dobrý večer, teď si nejsem jistý, jestli jste mě stavěl nebo ne... ale tak radši pro jistotu, lepší než ujet, ne?"
Policista: "Ne, nestavěl... já jsem se jenom protahoval"
Já: "Aha, no já jsem trošku nervózní, no...jsem si zrovna dneska koupil nový auto..."
Policista poodstoupil, prohlédl auto a povídá: "Pěkný to máte, jeďte!"
E38 740i '97
Sorrentblau Metallic

báwovole nahlínách fmetle fkůži s červeným íčkem, 286 klokanů, táhne to pěkně vocpodupyčo
Uživatelský avatar
janys
Příspěvky: 228
Registrován: čtv lis 20, 2008 3:34 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od janys »

JaraX píše:taky vcelku zatím nemam problem, sedmu se bojí stavět.
Ale nebojí :) Trasa kterou jezdím relativně často - Černý Most-Karlín - je tak strašně obšancovaná policejními hlídkami, že mě tak 3x - 4x do měsíce zastaví. I když... no, bejvávalo. Teď už mě asi poznaj :) Každopádně jsem se jich už ptal, co to, že mají takovej zálusk na Baworáky. A oni že prej je to kvůli tomu, že jsou to silný auta a třeba pětky používají "sádrokartonáři". Prej: "Pane řidiči, uznejte... tímhle autem byste klidně mohl vytrhnout bankomat ze zdi". Povídám: "No to mohl. Mám vám ukázat kufr, že je čistej?" Tak jsme se zasmáli a pohoda :)

Pětky jsou na tom o hodně hůř, řekl bych. Ty jsou taky silný jak prase a navíc jsou v poslední době hodně levný... ideální auto na nekalou činnost, takže ty jsou víc v merku.
E38 740i '97
Sorrentblau Metallic

báwovole nahlínách fmetle fkůži s červeným íčkem, 286 klokanů, táhne to pěkně vocpodupyčo
mika_hakkinen
Příspěvky: 192
Registrován: stř pro 10, 2008 6:33 am
Bydliště: Brno/Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od mika_hakkinen »

Jedu takhle tábořit směrem po moravě. Jedu takhle z nové paky, abych to upřesnil. jeli jsme v pátek do nové paky na chalupu, to jsem měl pouze 525tds touring takže pohoda. ráno jsem nabral známé s 15l vína a vyrazil cesta v pohodě po cestě jsme se stavili na oběd, tak asi po 5hodinách pohodé a klidné jízdy s několika zastávkami na benzice, kde si kolegové nakupovali chlast jsme uspěšně dorazili. ted to znáte výmaz paměti, v sobotu mi nebylo celej den moc dobře asi otrava alkoholem. do neděle jsem pil pouze vodu.
přišla neděle čas odjezdu, si řikáme musíme se podívat po nějakých památkách, víme že poblíž jsou prachovské skály, já tam nikdy nebyl.... po procházce po skalách jsme se rozjeli k domovu, vypilo se co se vypít dalo snedlo se co se sníst dalo tak spokojeně domů. ale zpáteční cesta není to co cesta tam, takže z klidné cesty, která před tím trvala okolo 5hodin jsem to chtěl zkrátit na co nejmenší. tak jsem jel trochu dynamicky ale ne moc rychle. prostě kolem té 120ky pořád.
ale ted to přišlo, se utvořila trochu menší kolona, jel jsme v ní už aspon 10km provoz velký jako prase. tak jsem předjíždel auto po autu. ted už jsem byl kousek od jihlavy směrem od havlíčkova brodu, tam je taková táhlá přehledná zatáčka, kde se dá normálně předjíždet. ale přemnou jela nějaká dodávka s vlekem za dodávkou škoda 105, potom modrá fabie a já s tdesem. nic nejelo tak jsem podřadil za 3, vypálil, ale byl jsem na urovni té fabie a ona mi tam vjela, to jsem se neudržel, začal jsem blikat a troubit, protože jsem musel dost uhnout a dost brzdit. on stále předmnou jsme předleji ty 2auta, na rychloměru tak kolem 110 vytočená 3ka a fabia se stále držela ted uhla a já, nepojedu za nějakým šulinem. dám 4ku na rychloměru kolem 140 se vracím před fabii, co upadla kouřová clona podivám se do zrcátka a ona to policejní fabie s radarem a najednou blik a řikám hoši toto je o papíry. uplinula doba asi půl roku a nic nepřišlo takže pohoda.
a z toho plyne ponaučení, už nepředjíždím modré fabie 16v co kdyby to byli policajti
bmw 740 3/1995 DG60693
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od lolita »

Kdyz osoba blizka predjela prazskou mestkou policii v 240-250 kus od Brna smerem na Blavu/Viden, tak predpokladam nic nehorzi. Byl to ten tranzit, takze myslim, ze kamera nebo radar taky nic. S tou kamerou teda moc nevim.
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od KAMIL740 »

Prazska mestka policie v brne ? asi nejaka soukroma aktivita :D :D nemel bych strach
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od lolita »

Prave, ja si taky myslim, ale jedno auto za nima na me vyhruzne blikalo dalkovejma, tak se radsi ptam, ale to by spis jeho zbalili za zneuti svetel, ne? :))
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od KAMIL740 »

treba te upozornoval na policajty :D
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Odpovědět