BIG BMW 2014

Odpovědět
morava
Příspěvky: 23
Registrován: stř říj 09, 2013 7:01 am

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od morava »

Bere někdo nějákou dobrou diagnostiku? Odměna zaručena... :D
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od Spooner »

P3RF3KT píše:Tak myslim že svojí účast na shov a shine přehodnotim jelikož nemám na autě hromadu světelnejch pičovin a spoilerů, nevim co bych jim tam vyprávěl..

Zdroj BMW Klub:

Show and shine:
Soutěž o nejlepší „leštěnky“ bude probíhat celý den u podia-kamionu. Zde bude mít každý možnost prezentovat svůj vůz. Auto přijede před kamion, kde majitel představí auto i veškeré úpravy. Zařazena bude i soutěž o nejlepší zvuk výfuku.
Parkování pro soutěžící leštěnky bude v zadní části viz. mapka. Důležité je, aby auta byla jasně označena přidělenými čísly z registrace.
¨

Tak to je seru... To je jak na nějakém tuningovém srazu :?. Věřím, že majitelé E36 (a Martin) si přijdou na své, protože se aspoň můžou pochlubit kolik blbostí zase na auto nalepili, ale už vidím jak tam přijede ta krásná E9 a majitel řekne, tohle je moje E9, je to originál a neudělal jsem žádné úpravy.
Prostě trapná show pro tunery :cry:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od Spooner »

morava píše:Bere někdo nějákou dobrou diagnostiku? Odměna zaručena... :D
Jestli přijede Snejk, tak máš problém vyřešen ;). Já sice budu mít s sebou bmw scanner a navcoder, ale záleží co potřebuješ diagnostikovat.
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od pavel.rossi »

P3RF3KT píše:Tak myslim že svojí účast na shov a shine přehodnotim jelikož nemám na autě hromadu světelnejch pičovin a spoilerů, nevim co bych jim tam vyprávěl..

Zdroj BMW Klub:

Show and shine:
Soutěž o nejlepší „leštěnky“ bude probíhat celý den u podia-kamionu. Zde bude mít každý možnost prezentovat svůj vůz. Auto přijede před kamion, kde majitel představí auto i veškeré úpravy. Zařazena bude i soutěž o nejlepší zvuk výfuku.
Parkování pro soutěžící leštěnky bude v zadní části viz. mapka. Důležité je, aby auta byla jasně označena přidělenými čísly z registrace.
Zase si myslím, že by lidi rádi slyšely kolik úsilí a času dá udržet sedmu v originálním top stavu. A konkrétně Perfekt to už potunil dost, takže by bylo co vyprávět :D ;) .
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od Spooner »

Myslím, že je nebude zajímat jak dělal facelift kolik ho stál repas motoru. Víc bodů dostaneš za informace o tom, jaké spojlery a křídlo jsi tam dal, kolik repráků jsi naskládal do kufru a jak sis to nechal načipovat.
Nicméně vím, že tohle už probíhalo loni. Přišel za mnou pořadatel, jestli soutěžím v show&shine, tak že musím před podium ukázat auto a něco o něm říct. Tak jsem mu řekl, že v tomhle případě už nechci soutěžit a šel jsem pryč. Nakonec tam asi nechtělo jít víc lidí, protože soutěž jsem i přes to vyhrál a u toho pódia jsem viděl jen jednu vytuněnou E36. Jinak nikoho :D
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od P3RF3KT »

to jako povídat bych si s nima měl o čem. O tom žádná, ale jak píše vojta, naše úpravy ty lidi tam moc brát nebudou :lol:
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od P3RF3KT »

Tak snad to bude v klidu :)

Odpověď z BMW klubu:

Vůbec neee... kdo nechce, představovat nic nemusí. Ale ostatní pak těžko poznají co a jak na tom autě vlastně je. Kategorie jsou jasný, jako každý rok + jestli si pamatuju, ještě jedna kat. TUNNING. Takže v kategorii 7er máš dveře určitě otevřený Smile
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od P3RF3KT »

Chtěl bych být letos při večerním sezení krytej před případným deštěm, případně v sobotu před horkým sluncem. Nemám možnost někdo přivézt plátěný zahradní altán?
Obrázek
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od Spooner »

Takže to bude volitelné jako loni. Aspoň něco :)
Jinak my jedeme z Ostravy zase ve stejném složení a budeme mít ten velký party stan jako minulý rok. A ty jsi v něm opět vítaný ;)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: BIG BMW 2014

Příspěvek od P3RF3KT »

Super :) vejde se mi do něj i sedma aby mi nezmokla? :lol: Jo přijede i Čaba letos :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Odpovědět