Mantrabeach a BMW E32 750iL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Tak jsem se dnes stal majitelem téhle zubožené sedmy.Dříve jsem vlastnil E30 316 Touring ale prostě s tím šicím strojem nebyla žádná zábava tak sem ho nakonec prodal a pořídil si motorku.Motorka mi vydržela půl sezony a nějak mě přestala bavit:).No projížděl sem kde co a zastesklo se mi po bmw.téměř jakémkoliv ale minimum byl R6.No rozpočet sem měl hrozně malej,jen asi 30t.kč a za to se nedá skoro nic sehnat.Jednou sem našel inzerát na 750iL za směšnou cenu a nedalo mi to a napsal sem majiteli.Kupodivu ji ještě měl a že je plně pojízdná,což mě překvapilo.Spojil sem tedy nákupy i s omrknutím auta.Už když majitel přijížděl tak sem měl hubu od ucha k uchu z toho krásnýho zvuku V12:).Za ty prachy sem nečekal leštěnku a kupodivu sem byl docela překvapen že technika šlape jak má,což bylo hlavní.Karoserie bohužel dostala zabrat a chtěly by vyměnit všechny dveře,přední kapota,spousta věcí dodat co chybí,trochu vyvařit atd.Ale za ty prachy fakt nešlo odolat:D.
Manželka mě málem sežrala ale já jsem prostě pacient a jinej nebudu:)

Takže k autu:

BMW E32 750iL
datum výroby:14.11.1988
motor V12 M70
výkon 220kw/300k
450Nm
najeto 288t.km

Výbava:Samosvor,HDC(Hill descent control-kontrola stability),ASC,kožený volant,Shadowline,šíbr,vyhřívaný všechny sedačky v elektrice,řidičova s pamětí,tempomat,el.okna 4x,zrcátka,dál mě nic nenapadá ale něco se najde:)

Co je potřeba udělat:opravit korozi,vyměnit dveře,kapotu,doplnit různý plasty atd,vzadu asi koule protože je to tvrdý jak beton,vyměnit olej v motoru,filtry atd.

Jinak je vše plně funkční z výbavy což mě překvapuje.Budu se snažit to nějak postupně dát dokupy,to auto má prostě něco do sebe:)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mantrabeach dne úte led 06, 2015 1:23 pm, celkem upraveno 6 x.
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od pavel.rossi »

Vítám a držím palce tedy ;) .
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Spooner »

Ahoj. Taky tě vítám ;).
Gratuluji ke koupi! Vzhledem k tomu, že se jedná e32 750iL a že jsi zmínil rozpočet, tak asi vím o které auto se jedná.
Taky jsem se na něj několikrát koukal na Bazoši. Akorát na fotkách nebylo vidět tolik kosmetických nedostatků :(.
Snad se ti podaří dát ji co nejdříve dokupy a bude ti dělat jen radost ;).
Zkus udělat potom více fotek (klidně pozitivnějších než jen rez) :). A odkud jsi?

PS: Nevím jestli je to chyba u mě, ale ať rozkliknu kterýkoliv obrázek, tak se mi vždycky zobrazí ve větším jen ten první :D
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Díky za uvítání.Na chybách s fotkama se pracuje,nestíhám nějak:).Vše opravím snad během dneška.imageshack mě nefunguje a na jpeg.cz to asi nějak blbne,zadával sem tam odkaz na forum pro každej obrázek a vypadá to stejně.

Fotky udělám ale nesmím dráždit kobru bosou nohou(manželku:D)

A mám první problém,neporadil by mi někdo s klimou?včera sem opravoval blinkr,hrabal sem se kolem motoru,koukal i na pojistky,nějaký sem musel předělat na správný velikosti,potom si ještě pamatuju že sem se hrabal kolem kabelů na rádio a po nějaký době sem si všimnul že mi nejde větrák na topení.Ale nejsem si jist že bych něco odpálil nebo tak něco.nevěděl by někdo?
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Uživatelský avatar
korado87
Příspěvky: 532
Registrován: sob říj 09, 2010 9:57 am

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od korado87 »

pekné ;)
taká poriadna dvanásťvalcová E32 má čosi do seba...
E38 V12 * long
E38 V12 * extra-long
E38 V12 * heavy-long
E66 V8 * daily plynový Individual long
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Spooner »

Doufám, že víš, že až budeš řešit přední kapotu, tak tam patří jiná. A ledviny taky ;)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Huff »

Spooner píše:Doufám, že víš, že až budeš řešit přední kapotu, tak tam patří jiná. A ledviny taky ;)
A s tím mřížka masky, plech pod maskou a nárazník...
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Huff »

Fotky udělám ale nesmím dráždit kobru bosou nohou(manželku:D)

A mám první problém,neporadil by mi někdo s klimou?včera sem opravoval blinkr,hrabal sem se kolem motoru,koukal i na pojistky,nějaký sem musel předělat na správný velikosti,potom si ještě pamatuju že sem se hrabal kolem kabelů na rádio a po nějaký době sem si všimnul že mi nejde větrák na topení.Ale nejsem si jist že bych něco odpálil nebo tak něco.nevěděl by někdo?

Zapni klíček a zapni tlačítko osoušení předního skla - s tím by měl jít ventilátor na plno bez regulace. Pak sáhni rukou do díry po rádiu a šetrně hýbej s kabely, které jsou na dosah a mohl jsi se jich dotknout. Případně můžeš zkusit ještě znovu laborace s relátky a pojistkami, jestli jsi nepřehodil nějaké relé nebo něco neztratilo kontakt. Jinak k tomu meči se dostaneš tak, že sundáš dekly pod kastlíkem spolujezdce a hned vedle na tunelu z boku a vylovíš ho za topením. Ve stejném místě je umístěný kabinový filtr, ten si hned vyměň, bude neskutečně špinavý. Je možné, že tam ten meč třeba jen někdo špatně nasadil, když lezl k tomu filtru a teď jsi pohnul dráty a ztratilo to kontakt.

T613 mě kdyžtak doplní.
BMW E32 730ia V8
Mantrabeach
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 06, 2015 7:40 am
Bydliště: Barchov,Hradec Králové

Re: Mantrabeach a BMW E32 750iL

Příspěvek od Mantrabeach »

Spooner píše:Doufám, že víš, že až budeš řešit přední kapotu, tak tam patří jiná. A ledviny taky ;)

jj počítám s tím že se vymění za širokou i s ledvinama a vším okolo,je to dost dojebanej kousek.
BMW 750iL e32 11/88 3055533 Shadow line
Odpovědět