KOmar e38 740i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od calif »

Komar si holt musí koupit novou sedmu, jinak se z toho nedostane..
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

P3RF3KT píše:Klidne muze. Prez polovinu veci co jsi vypsal se mnou nema nic spolecneho. Na prani zakaznika klidne vyresim a asi si ani nebudu uctovat 690kc na hodinu.
pro upřesnění berem 726kč s DPH / hod pro řadu E, a 968kč s DPH / hod pro řadu F :)

nevím co jsi dělal a co ne, vycházím z toho co jsi napsal sem a dle toho jsem viděl(a vyfotil) reaguju.

btw komar prohlásil že by do takové akce jako byla výměna motoru u Tebe nešel a že mě měl poslechnout a zavčasu se toho zbavit.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od P3RF3KT »

Ano, bohuzel. Protoze kazdej kdo to auto mel u sebe se na nem pomstil. At uz ex majitele, tak mechanici. A bohuzel zachranit vsechno po tech xy zásazích je dost slozite ať pro mě nebo pro tebe. A hlavně by se Martin financne obratil uplne. Ukon znel dat jinej funkcni motor a nevracet na nej plyn. Tak jsme udelali. Na nic jineho se nesahalo.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

P3RF3KT píše:Na nic jineho se nesahalo.
takže ten seznam věcí co jsi napsal tady do tematu se nedělal?
BMW service expert - http://www.jarax.net
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

P3RF3KT píše: Dělalo se:
- výměna motoru - 230tis. Km
- nové svíčky
- nové těsnění pod ventil víka
- nové těsnění pod spodní vanu
- přetěsnění všech servo hadic
- kompletní demontáž LPG
- výměna všech díky plynu rozřezaných hadic k webastu
- výměna oleje
- výměna vzduchového, kabinových a olejového filtru
- výměna vodní pumpy
- výměna předních blinkrů za oranžové
- výměna bočních blinkrů zanoranžové
- rozleštění sprejem zastříkaných zadních světel
- celochromové ledviny ze 750i
- oprava hydrokufru
- výměna víka kufru za nerezlé + lakování
- odstranění zrezlých koncovek vyčuhujících z nárazníku
- výměna zadního nárazníku za náraznik bez výřezů na koncovky + lakování
- výměna LZ otěrové lišty dveří
- výměna krytu levého zrcátka za lakovaný
- nová baterie 95Ah
- ošetření prahů nástřikem
- kompletní výměna chladící kapaliny
- kompletní výměna brzdové kapaliny
- kompletní výměna servo kapaliny
- doplnění xxx čudlíků, záslepek, držáčků a různých chybějících a ulámaných plastíků
BMW service expert - http://www.jarax.net
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od KOmar »

Kluci myslím že to zbytečné hrotite :D to auto se pořád po někom opravuje, každého z vas zajímá či je to práce ta prasarna :lol: a každej jste to měl v rukách, a to nemluvím jen o vás dvou...A jak tam bude nějaká nákladnější oprava tak půjde do pici. A ne kvůli tomu že to stojí peníze, ale kvůli tomu že řešit servis s vama všema mě bude stát nové zuby jak pokaždé skripu zubama když se mi to vrací :lol: ale nikdy jsem si nestěžoval a ani nebudu, někdo je levnější, někdo je preciznejsi někdo to prostě udělá aby to fungovalo a někdo zase chce aby to i vypadalo. Ale jedno vím už 100 % ze co si neudělám sám to nemám. Proto je úplně zbytečné tu řešit co jak kdo udělal, vrátit se to nedá, když to zavezu nějakému frantovi do garáže tak jedu věc opraví a dvě pokurvi prostě to si člověk nevybere a abych za ty prachy se s někým hádal a reklamoval. Ona přijde doba kdy mě donutite abych si začal dělat věci sám a bude vymalováno :D
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

co jsem udělal špatně? resp co bylo u nás uděláno špatně? dost mě to zajímá

a proč bych měl jako spravovat nějaký věcí po někom? perfekt vyměnil motor, a já po něm udělat co najebal? to si to odvez hezky k němu. ta oprava je evidetně uplně totálně zbastlená a zprasená, co udělal se muže dělat znova, víka se mužou znova přetěsnit, servo taky, to LPG to je uplně katastrofa jak je to vymontovany, ASC nejde, auto netopí, atd. a perfekt evidetně nic ani nepopírá.
BMW service expert - http://www.jarax.net
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od KOmar »

Říkal jsem ti to jardo do telefonu, jestli to nechceš dělat zavolej já si pro to zítra přijedu večer, ráno jsem v praze.
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od JaraX »

já tě v tom zase nechci nechat, slíbil jsem to, v pořadníku jsi čekal dlouho. uděláme co bylo domluveno a zbytek řeš jinde. a napiš mi prosím co si myslíš(nebo víš) že jsme udělali špatně, tydle i negativní reference jsou hrozně duležity.
BMW service expert - http://www.jarax.net
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: KOmar e38 740i

Příspěvek od KOmar »

To jsou 4 roky co jsem byl u tebe naposledy :D jestli máš podrobne záznamy co se na autě dělalo tak se můžeme pobavit jestli tam byla někde nějaká chyba jestli si vzpomenu, ale já už si to vážně nepamatuju a jak jsem psal, servis nikdy neřeším, buď je to opravené a ja odjizdim a nebo ne. Jak to už je věc druhá.

A že jsi mi to slíbil? Víš mne je to jedno, když rekneš že to dělat nebudeš že na to nemám peníze nebo prostě je to práce na picu tak to tak je. Já pojedu jinam. Vo co go. Jsou horší věci v životě než nefunkční acs :lol:
Odpovědět