Tomas735i - E65 750i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od scorpion »

no to jsme na tom stejně :D :D tak to jsi zas tak chudej středoškolák nebyl :twisted: jo jo od penny nebo kaufu ;) ;) ale u penny jsem stál vedle tebe u kaufu ne :) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od Tomas735i »

Tak to tedy vítej :D . Konečně někdo další v okolí! :twisted: Tímpádem jsou tady už 4 "kladenský" sedmičky (3x e32, 1x e38) takže bychom mohli naplánovat nějaký společný focení, nebo tak něco :twisted: ... třeba pívso :mrgreen: ..

No dobře, chudej ani tak ne jako spíš udřenej.. Škola, práce, škola, práce.. ale stálo to zato :D

a zasejc BTW: žeby zabrala nálepka 7er? 8-)
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od scorpion »

jo jo díííky ;) mam jí docela čerstvě :) :) no jo focení klidně ale asi až k jaru :D :D :D uvidíme :D :D ta moje je taková chudinka :D moc na focení není :D :D ale společné foto klidně ;) a klidně i někam zajít ;) no jo já holt nejsem tak udřenej ale zas mam holt "jen" 32 :D :D no v tvém případě to každopádně stálo za to je fakt parádní ;) ;) jo jo nálepku 7er klidně beru :twisted: :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od Tomas735i »

Nějaký zimní radovánky by se fotily taky dobře :D .. Moje je taky chudinka, je tam ještě dost dodělávek :oops: .. Lišty pod dveřmi, kolem šíbru a tak.. :oops: .

Co se týče nálepky tak napiš uživateli Kamil740, to je náš nálepkovej guru :D . Nebo zkus pohledat nějakej topic, někde to tady je i s přehledem jaký jsou k dispozici ;)

BTW: Včera jsem byl na zkoušku u Penny a ty nikde :cry: :D
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od scorpion »

no to každopádně.... když nebude rozsoleno proč ne =))) jo tvoje je chudinka??? :D :D :D tak to jestli tvoje je chudinka tak ani nechci uvažovat co je pak to moje :D :D jo jo už jsem tu koukal a někde jsem to viděl takže mu dam vědět ;) ;) já jsem tě všera viděl když jsem stál u kaufu s kámošema ale byl jsem tam s mím druhým nabouraným autem sierrou... kvůli tomu jsem to báwo kupoval a nakonec jsou s ním problémy takže musím jezdit s fordíkem ;) ;) snad to dam do pondělí dohromady... ale teď různě makam aby byli money... :) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od Tomas735i »

Tak menší upgrade :D .. Nový komplet kožený interiér, komplet v el, předek, zadek s výhřevem a opěrkama :D , dál bílé boční blinkry, M5 kolečka a budíky ve 100% stavu (ani jeden pixel nezlobí 8-) ) :D .. Až to bude hotový tak nahodím nějaká nová fota, když tu mám jen ty dvě :oops:
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od scorpion »

hááá a já jsem to viděl včera live :D :D :D :D :D takže to mam z první ruky :D :D vlastně od hlavního zdroje :D vid tomáši ;) ;) jinak ted jsem měl možnost si jí konečně pořádně hrohlédnout :) :) a LUXUS !!!! jo jinak tomáši jak jsem to měl včera v poho tak dneska jsem to s jirkou vyháčkovali... svině zamkla a už neodemkla... já v autě všechno... mobil doklady apod... jen kufr jsem otevřel... po vyháčkování užasného double locku jsem na pár hodin odpojil baterku a a pak zas připojil a pohoda.. pak to zas zazlobilo tak jsem jen odpojil baterku a připojil a zas to fungovalo... :twisted: :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od NORMANN »

Tomas735i píše:Tak menší upgrade :D .. Nový komplet kožený interiér, komplet v el, předek, zadek s výhřevem a opěrkama :D , dál bílé boční blinkry, M5 kolečka a budíky ve 100% stavu (ani jeden pixel nezlobí 8-) ) :D .. Až to bude hotový tak nahodím nějaká nová fota, když tu mám jen ty dvě :oops:
tak jsi sehnal nový budíky, nebo jsi to opravil? nestačí vyměnit v budíkách jen ten panel s displejem?
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od Tomas735i »

scorpion: zas nepřeháněj :lol: .. A ta tvoje... ta by teda potřebovala dostat na holou! Asi prochází pubertou, to přejde :D
normann: sehnal jsem jiný ;) O výměnu displeje jsem se nepokoušel, ikdyž by to určitě šlo ;)
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomášova 735ka E38

Příspěvek od Tomas735i »

jinak... jedna další foto :)
Přílohy
IMG_0109.JPG
Odpovědět